• Pop corn
    5.1k
    Marketing kluba napreduje i to treba pohvaliti. Ima volje za aktivacijama i to je super. Ono što treba poboljšati je planiranje akcija takvih, jer to onda spriječava stihiju brzih i ishitrenih odluka koje mogu ispasti i loše jer su, što bi se reklo, preko koljena. Zapravo, super je što je došlo do toga da govorimo o tome što treba poboljšati, a ne kao prije o onome što treba napraviti.
  • Orc123
    5.1k
    Brutalna najava....cijeli se najezio......top
  • Eduardo
    17.6k
    Ovaj video je apsolutno savršenstvo, od same ideje pa do realizacije. Bez konkurencije najbolja stvar koja je izašla na društvenim mrežama kluba. Moj naklon, gospodo.
  • Mrvica
    3.3k
    Vrhunski video, za naježit se!
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ko dođe bez šala tovar je :grin:
  • xavier
    11.1k
    Ko dođe bez šala tovar je :grin:marcio amoroso

    Imao sam šal na Rudešu, zaboravio ga za Ballkani, ne smijem onda zaboraviti za Hajduk :sweat: :rofl:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ja ga ponjeo za Rudeš, zaboravio u autu i tako stoji tamo. Sutra nema zaboravljanja :grin:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ostavio u inozemstvu.. a nist kupit ce se sutra onda
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Sutra na utakmici nakon tri mjeseca. Ako netko vidi glavonju sa šalom i suznim očima kad krene " i naprijed plavi " , taj sam.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Imao sam šal na Rudešu, zaboravio ga za Ballkani, ne smijem onda zaboraviti za Hajdukxavier

    1.Bio si na Rudešu sa šalom! -rezultat pobjeda protiv Rudeša sa 1:0 i strepnja do kraja utakmice.

    2.Bio si na Balkanima ali si zaboravio šal!- rezultat pobjeda sa 3:0, ali smo strepili sve do 70 minute.

    3.Nemoj biti na Hajduku i nemoj staviti šal!, rezultat pobjeda sa 5:0 bez stresa na radost svih dinamovih navijača!

    Žrtvuj se za sve nas i ostani doma.
  • xavier
    11.1k


    Zanimljivom logikom si došao do tog zaključka.

    No ipak te neću poslušati jer nema šanse da propustim Hajduk (a iskreno prihvatit ću i pobjedu od "samo" 1:0) :wink: :cool:
  • Krizy
    36.2k
    Protiv tzv. Superlige.
    Odlična odluka.
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Svaka čast, ugodno su me iznenadili
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ako čitaju u Fan shopovima ili netko iz kluba…

    U Areni nemate za tiskanje na dječje dresove broj 1.

    Znači ništa od golmanskih dresova i od brojeva 10, 11, 12, 13…91.

    A sutra je sveti Nikola.

    Vjerojatno nema ni nekih ostalih brojeva za tiskanje jer eto tražio sam 11 pa mi je djevojka rekla da nemaju broj 1.

    Ajde za iduću godinu se pripremite.
    Mali dioničar

    Izgleda da nas čitaju…

    Print radi bez ikakvih problema. :up:

    udvnicsglk03t9qf.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.