• Mihaljević
    10k
    Kako god okreneš i zakreneš, neće ga pustiti ispod 5 milijuna.
  • Jaro
    7.5k
    Pitanje za admine: može li se dio "novosti" odvojiti iz ove teme da ovdje ostanu nagađanja i tračevi?
    Već prošli prijelzani rok je ova tema bila cirkus, a vidimo da će u ovaj - svaki tweet nekog korisnika sa 2 i pol pratitelja je dovoljan za ući ovdje pa da se barem izdvoje službene vijesti i komentari o njima...
  • Peškaman
    4.5k
    Teško se mi možemo boriti s paokom i srednjim klubovima lige petica.
    Bochum,Darmstadt,Mainz sve su to klubovi koji mu daju priliku da ga veći klubovi vide.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Nažalost ne mogu. Pomirimo se sa tim da će ova tema biti najaktivnija.
  • Orc123
    8.2k

    Ja mislim da mu ni jedan taj klub ne da bolju vidljivost od Dinama po pitanju daljnjeg transfera....od svih tih klubova Dinamo radi najbolje izlazne transfere...na kraju se dve svodi na puta puta i koliko ce mu tko ponuditi...ako ga zelimo sa takvim se klubovima mozemo boriti ali nasa ponuda mora biti nesto financijski atraktivnija...
  • scooniepenn
    3.3k

    Hashioka je brutalan igrač, koji je brzinom odskakao i u jednoj belgijskoj ligi u kojoj je tempo top razina. Osim toga, jako je i tehnički potkovan za beka i mislim da bi u kombinaciji sa Takurom to bila paklena kombinacija. Takenoko - Hosomaki osovina je moj mokri san. :love:
  • CastAway1986
    1.5k
    Ocito da je insajderima i novinarima u posljednje vrijeme Dinamo jako zanimljiv pa ga povezuju sa stotine igraca . Inace Daiki Hashioka je odličan desni bek, jedan od najboljih u ligi ali upitno je koliko istine ima u tome ..Navodno su opcije Crystal Palace i mogući povratak u Urawu na prvom mjestu prema medijima iz Japana ..Ako on ne dođe ima bar 5 igrača iz njihove lige koji su iste kvalitete ako ne i mrvicu bolji..Ovaj prijelazni rok je strašno važan i ne smije se pogriješiti kao u prethodnim
  • scooniepenn
    3.3k

    Baš suprotno, Dinamo je jedan od najboljih mogućih izloga koji uz to jako dobro plaća.
  • Mihaljević
    10k
    mislim da bi u kombinaciji sa Takurom to bila paklena kombinacija. Takenoko - Hosomaki osovina je moj mokri san. :love:scooniepenn

    Nažalost mislim da od Hashioka nema ništa... Nikad neću razumjeti da neko izabere sjedit na klupi u ligama petica, nego biti prvotimac u Dinamu. Vjerovatno su razlog lova al' nije to neka puno veća lova... Al pametni su Japanci, možda me iznenade.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne očekujem njegov dolazak pa se neću niti razočarati. No, u Kaneku imamo sigurno top aduta jer je svojom posvećenošću, predanim radom, voljnim momentom, respektom prema klubu i navijačima i povrh svega iznimnom kvalitetom postao ljubimac doslovce u manje od polusezone. On će mu sigurno reći sve najbolje.
  • Laugreano
    2.5k
    A koje su to sluzbene vijesti? Kad ih napisu Olivari ili spodoba Lesicki?
  • CastAway1986
    1.5k
    pa baš zato što se Kaneko toliko iskazao u kratko vrijeme treba se malo vise okrenuti tom trzistu pogotovo što pola lige ugovori istječu krajem siječnja
  • nemapredaje
    3.4k


    upravo to, jedine službene vijesti su objave kluba, a ako ćemo temu svesti samo na to, onda nam tema ni ne treba
  • scooniepenn
    3.3k

    Prema svemu što znamo Japan i Južna Koreja su forte Dapca pa vjerujem kako ćemo tu još jače ući i već sad na zimu uzeti jednog do dva igrača. Naravno, tu dolaze u obzir i Japanci koji su već u Europi poput Hashioke ili Asana.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Meni nagadanja jedino smetaju u zadnjim satima prijelaznog roka :lol: Dodem tu i refresam u nadi da ce nesto sletit, a umjesto toga hrpa postova nezadovoljnih ili nagadanja :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions