• Zagi
    7.7k
    To novinari izbace samo kada paše tovarskom narativu.

    Prošle sezone recimo, Rijeka je bila uvjerljivo prva po broju mladih ali...
    U ovinama su izbacili broj specifično u19 igrača , koji je pogodovao magaradi jer su ih imali par.
    Riječki su bili 20-21.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Doznajemo: Dinamov protivnik u KL-u želi Nediljka Labrovića!

    Betis zainteresiran za Labrovica
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    A to recimo novinari nikad nisu istaknili da smo tako visoko po danim minutama mladim igračimaAli

    Isticali su da Hajduk ima velik broj igrača iz domaće škole i da im daje ogroman broj minuta a to je zapravo bila novinarska prevara i podvala jer se radilo o tipovima ala Lovre Kalinić, Marko Livaja, Nikola Kalinić, Dino Mikanović, Josip Elez koji imaju 30+ godina.

    Hajduk zapravo među 30 igrača ima samo dvojicu mladih kojima daje ozbiljniju minutažu a to su Pukstas i Sigur koji su zajedno procijenjeni na 8 milijuna eura. Samo naš Baturina vrijedi više nego duplo od njih. Zato je dinamova perspektiva (čak i ako ne osvojimo titulu ove godine) dugoročno daleko bolja nego hajdukova.
  • kibic
    1.1k
    Ovo je odlično izvučeno i posloženo. Jesi to prek SofaScorea našel?

    I to kaj ostali velite, glavnostrujaški mediji sam lupetaju jer im je bitan clickbait naslov. "I support the current thing" špreha.
  • Krizy
    43.5k
    Ovo je odlično izvučeno i posloženo. Jesi to prek SofaScorea našel?kibic

    Hvala :smile:
    Kreirane velike prilike, posjed lopte i pogođen okvir gola sa SofaScorea. Ostalo TM, službena stranica lige i tako.
  • Ivdzo11
    4.2k
    NAJSKUPLJI IGRAČI SUPERSPORT HNL-A:

    1. Martin Baturina (Dinamo) - 18 milijuna eura
    2. Luka Vušković (Hajduk) - 7 milijuna eura
    3. Marko Livaja (Hajduk) - 6.5 milijuna eura
    4. Rokas Pukštas (Hajduk) - 6 milijuna eura
    5. Bruno Petković (Dinamo) - 5 milijuna eura

    Ocigledan pad i na polju vrijednosti igraci, dosad je uvijek bilo u top 5 nasih bar 4...
  • bbb medimurje
    3.2k
    Onaj sigur me isto sve vise nervira s svojim bahacenjem, mrvicu ispod sahita mi je
  • Jurki
    11.7k
    po cemu to i kojoj logici Vuskovic vrijedi 7 milja? Lik nema jedne minute odigrane ove sezone. Lani igral nesto sitno a i to je bil kriminal. Ok Tottenham je dal tolko i tolko milijuna al opce nebitno.
    TM rijetko kad ima veze sa realnoscu, a na kraju se sve svodi na dogovor klubova o kupnji/prodaji.
  • marcio amoroso
    36.6k
    po cemu to i kojoj logici Vuskovic vrijedi 7 milja?Jurki

    Ljudi su ga platili i više od toga. Po toj logici.
    Pa pogledaj samo vrijednost Baturine. Po kojoj logici on vrijedi 18? Šta nam je točno donijeo dobroga da vrijedi toliko? Ništa, ali njegov potencijal i ponude za njega ukazuju na to da Dinamo za njega može dobiti taj novac.
  • Jurki
    11.7k
    jasno da se placa potencijal.. al da se cifre bubaju bezveze i to je tocno.
    Kolki mi imamo visak igraca u svlacionici pa se tih igraca ne mozemo rijesiti a "ipak" nekaj vrijede.
    Jasna stvar kupovina igraca nije ko dolazak u ducan pa kupujes po fiksnoj cijeni.
    Htel sam reci da se malo previse daje na vaznosti TM.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Slažem se da se previše daje na važnosti, ali to su neke okvirne cijene koje uzimaju u obzir puno toga. Nisu nerealni po meni i čovjek se moze otprilike po njima orijentirati kad gleda snage momčadi.
  • Neki tip
    21.3k
    po cemu to i kojoj logici Vuskovic vrijedi 7 milja?Jurki

    Ok Tottenham je dal tolko i tolko milijuna al opce nebitno.Jurki

    Daj samo pročitaj ovo kaj si sam napisao. Zanemari Marcija, mene, bilo koga. Daj pročitaj vlastiti upis, stani, udahni duboko, izdahni, pročitaj još jednom i onda, nekad ubuduće jer jebiga sad je gotovo, razmisli valja li stisnuti "Post comment" ili se nasmijati sam sebi i komentirat nekaj drugo. :smile:
  • Jurki
    11.7k
    ma jasno kad izrezes ta dva dijela iz upisa.. istina je da glupo zgleda.

    Al da ga jebes taj mali ne vrijedi te pare..bez obzira kaj su mutavi Englezi dali i vise od te cifre.
    Kad deca imaju peneze onda i kramari tržiju.

    Da na hrpu govana stavis natpis "hot prospect" neki Englez ce to kupiti. Jer je njima 10 milja ko nama 100 tisuca.. s tim ili bez toga tak svejedno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.