• austrijanac
    4.1k
    Mislim da je vrijeme u ovoj pauzi da se ide sa pritiskom da klub reagira prema Uefi povodom zabrane gostovanja za navijace.BBB Mataa998

    Pa moje je razmisljanje (nadam se i klupsko), da bi isli s tim kad bi se pustili svi/vecina nasih van.

    Onda imaju nepobitni dokaz, evo izvolte, nismo mi.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Klupsko nije sigurno jer bi do sada vec rekli svoj stav a ne sutili o tome.
  • Jaro
    7.4k
    klubu taman, manje posla...
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Bas tako,svakako se moraju vise koncentrirati da smisle sve moguce nacine kako prevariti navijace i prekrsiti obecano i zadrzati svoje pozicije
  • Peškaman
    4.4k
    Da je vreća puna pi*ke,mi bi kur*c uhvatili,strasno.
  • Captain America
    17.7k
    Top. Ako prođemo, velika stvar i skalp još jednog velikana. Ako izletimo, fokus samo na HNL.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Bolje ispast od Betisa, nego od jednog Servettea ili Sturma :)
  • NORTE
    11.5k
    "Pozitivno" je što ispadamo od Betisa i možemo imati fokus na Hnl.
  • Mrvica
    3.9k
    Meni je jasno da smo u krizi i to velikoj, ali je lopta okrugla tako da je sve moguće i protiv Betisa (znam da su šanse jako jako male). Došli smo do toga da je teško imat vjere sa ovakvom igrom, ali je na nama da im damo podršku pa šta bude. Sve do druge odigrane tekme protiv Betisa ću mislit da imamo šansu za prolaz i da će momci dati sve od sebe.
  • Krizy
    43.4k
    2018./19. Bjelica je s Dinamom osvojio 92 boda, odnosno ispustio samo 16 bodova.
    2023./24. na polusezoni smo prosuli 17 bodova.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Sa kadrom koji imamo di nam dva od tri najbolja pojačanja imaju potrgane krizne, a prodali 3 od 4 najbolja igrača, odigrali smo 8 utakmica više od hajduka. To je 8 puta visw od njih kad su naši igrali 3 tekme u 7 ili 8 dana a nemamo baš toliko dobar kadar da se to ne osjeti kao nekad. Nažalost, ove sezone nam je Europa više odnijela nego donesla.

    Taj stav će kod mene obrisati jedino ako dodjemo barem do 1/4 ecl.

    Sad nek se odmore 15tak dana. A 2.1. ,moramo već znati tko dolazi i pripreme moraju bit odrađene na način da ako i imamo manjak kvalitete, moramo imat uigrane kombinacije i da igrači u svakom trenu znaju di im je suigrač. Ako jedan balkani to ima di oni igraju objektivno puno bolje od svojih mogućnosti ali im uigranost dodaje vrij2dnost koja ponekad nadilazi manjak individualne kvalitete.

    Pozitivna stvar polusezone-unatoč svemu, mi imamo samo jedan bod više izgubljen od ovih gubavaca sa juga.

    Još pozitivnija stvar je što ćemo izgleda imati statut koji će onemogućiti malverzacije u klubu.
  • Carrasco
    4.1k
    Trenutni prosjek gledatelja po utakmici - 7404. Najviše u zadnjih 15 godina.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Trenutni prosjek gledatelja po utakmici - 7404. Najviše u zadnjih 15 godina.Carrasco

    Ali Hajduk je odradjen.
  • Paggini
    21.1k
    Prosjek u gostima, 9300, takodjer zanimljiv podatak. Za 1000 vise u prosjeku od tovara...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.