• Ali
    2.1k

    Još jednom mi se javlja upitnik kad vidim ovu sliku zapada.
    Dakle već treću godinu smo bez istoka. A najbolje pozicije zapada smo dali novinarima? Tog nema nigdje na svijetu. Zapad dolje natkrivene kućice lijevo i desno od loze za medije. Zapad gore prvih 9 redova za medije ograđeno.
    Na to nadodas gostima skoro 15% prostora... pa di to ima. Svima se nag... a dinamovce tko jebe nek se snađu i oni mogu gledat i iz zapecka npr. sektor 1 na zapadu ...
    Ok nemozes izgraditi novi moderan stadion radi Crkve, Grada, zemljista kaj god... ali tri godine smo mogli da je volje slozit top tribinu na mjestu nekadašnjeg zapad stajanja i već bi se isplatila 3x u ove tri godine... a novinare skloni na montaznu na istoku... zapad gore izvuci iznad loze tri "balkona" na centru i po dva na 16m za kamermane i ovih 9 redova osloboditi za publiku.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma referenca na ovu prepisku s robom ljubavi prije no što si se uključio.

    Naravno da ti nisi ni na kakve ratove i tenkove ciljao, ali nestvarno mi je i dalje da je netko usporedio srpsku propagandu iz 80ih i 90ih i odnos prema Zagrebu s tovarima i njihovim medijskim kmečanjem.

    Pa kako si se ti nadovezao s obranom, premda bih tvoj upis više manje i potpisao, poslužio mi da još jednom naglasim suludost te prethodne usporedbe.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ok nemozes izgraditi novi moderan stadion radi Crkve, Grada, zemljista kaj god... ali tri godine smo mogli da je volje slozit top tribinu na mjestu nekadašnjeg zapad stajanja i već bi se isplatila 3x u ove tri godine... a novinare skloni na montaznu na istoku... zapad gore izvuci iznad loze tri "balkona" na centru i po dva na 16m za kamermane i ovih 9 redova osloboditi za publiku.Ali

    Nisam baš puno skužio, montažna na istoku? Kakva su to tri balkona na centru koja bi ti izvukao. I Kaj izgradio bi jednu tribinu, novi zapad?
    Ček, kao da se to jednom dogodilo, da je bila izgrađena jedna tribina i na tome je stalo, nešto mi zvoni.
  • marcio amoroso
    36.4k

    I meni su usporedbe sa Srbima maloumne pa sam se zato i začudio da si baš mene uvukao u to.
  • Neki tip
    21.3k


    Da, minus citiranja na forumu. Nekad ti nečiji upis samo posluži kao poticaj za neku poruku koju želiš poslati, a osoba to shvati kao odgovor sebi samome, jer jbg, tu si osobu citirao. Ne jednom se nađoh u toj situaciji, tak da te razumijem, ali ne, nije išlo ni tebe ni tvog upisa, nego usporedbe sa Srbima u prepisci post, dva iznad.
  • Eduardo
    20k
    Slobodna;
    Reveal
    rpBSU7y.jpg

    U4iwE4K.jpg

    S01YVWz.jpg

    A4mWMN1.jpg


    SN;
    Reveal
    pLGJzW5.jpg

    dpt2u3L.jpg

    Peb5iSg.jpg

    z4Z4SxT.jpg

    CBiZOFO.jpg

    pBJBK3I.jpg

    NFXC0vb.jpg


    Jutarnji;
    Reveal
    XkwtBYk.jpg

    jeKzVPp.jpg

    da4ava2.jpg

    TvDnZrS.jpg
  • Ali
    2.1k


    Bivsi zapad stajanje, kaj se ulazilo gdje se danas ulazi za zapad dolje samo se penjes par stepenica gore . Dakle od tartan staze do zapada napraviti pet betonskih blokova od kornera do kornera i tu smjestiti 10 redova a novinske kucice koje su sada tu maknuti na istok na centar izmedju tribine i reklama na istoku.

    Ove tzv balkone, to bih na zapad gote stavio na nacin da ih izvuces izvan tribine da ne smetaju gledalji njima a ni oni gledateljima samo tri pozicije za kamermana i stativ . A ne da su sa krovom duu cijele zapad gore okupirali devet redova .

    Ove Zapad dolje-dolje bi nile najskuplje ukaznice jer realno i jesu najbolje i najblize terenu.

    Jug pregraditi na nacin da samo 1/3 je kavez za goste i da oni ulaze saparkinga sa juga u taj kavez, a ostatak juga ovaj blizi zapad puniti sa parkinga ispod zapada dinamovim gledateljima.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ma daj, kakve preinake i ulaganje u stadion, sada kada smo 'blizu' novog stadiona
  • mali M
    5.1k
    Samo malo preletio po ovim novinskim naslovima i kad vidim da je Kolarić "igrač utakmice".. baš me razočarao lik. Hajduk je u prvih 10 minuta trebao dobiti 6 žutih. Ono instant bez razmišljanja. Dopustio je da se iživljavaju na Petku i Kaneku. Da je pljusnuo odma dva žuta zaustavio bi ostale grube prekršaje.. Takvim kukavičkim suđenjem samo digneš tenzije i krene rat na terenu. Baš šupljeglavo!
  • Ali
    2.1k

    Novi stadion nece biti otvoren prije 2028 , nema sanse . A to je barem 20tak utakmica sa full posjetom.
    Ove preinake koje sam naveo gotovo nista ne kostaju. Samo su jasan signal tko je bitan klubu ili bi mu barem trebao biti na prvom mjestu.
    Danas su to gostujuci navijaci i mediji.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Obično ne komentiram protivničke igrače. Jednostavno me ne zanimaju, tu su, dio su nečeg što ja osobno ne podržavam i automatski su u skupini ljudi koja je " neprijateljska ". Ali dugo nisam vidio gadljivije ponašanje nekog igrača (Šarlija).

    U redu, shvaćam, boriš se za klub, grb na prsima, ponese te atmosfera. Ali biti takav kreten na terenu, a onda sve začiniti i izjavama van terena. Odvratno. Baš odvratan ljigavac, koji si je dodvoranjem Torcidi omogućio da ga zamrzi cijela Hrvatska. Ali dobro, očekivano za nekoga koga se guralo u Belupu da bude kapetan na silu.
  • rob ljubavi
    868


    Pošteno, priznajem, pretjerao sam :)
  • Mali dioničar
    15.2k
    Bivsi zapad stajanje, kaj se ulazilo gdje se danas ulazi za zapad dolje samo se penjes par stepenica gore .Ali

    Nije bio zapad stajanje nego zapad sjedenje.

    Sa te pozicije se ne vidi utakmica zbog kućica za rezervne igrače. Na tom dijelu stadiona bio sam samo na Dinamo-Sporting 82. i nije bio neki doživljaj utakmice.

    U medjuvremenu više klubovi nemaju 16 igrača u zapisniku i dva trenera na klupi nego cijelu vojsku pomoćnog osoblja i dvije dugačke klupe kao posljedicu.

    Znači trebalo bi ukopati klupe i napraviti zapad sjedenje.

    Mislim da je to potpuno nepotrebno u trenutku kad čekamo novi stadion, a ovaj nije rasprodan ni protiv Hajduka.
  • Ali
    2.1k

    Je to je ocito bilo odobreno prije utakmice jer prvi grubi start je bio u 15sekundi na Petku.
    Oni su imali jasnu uputu udri po petama i udji ramenom nece bito kartona.

    Nasa greska je sto Jakir to nije predvidio i pripremio ekipu za taj scenarij , a mi smo upali u tu klopki i poceli se i sami gurati i uklizavati da pokazemo da i mi znamo udariti. A to su oni upravo zeljeli.
    Petka i Ademija kao najiskusnije su razjebali i vidjelo se da su potpuno dekoncentrirani.
    Jebiga njihovo je da udaraju a na nama je da to predvidimo i odgovorimo brzim protokom lopte da te ovaj ne stigne udariti. Tako to rade ozbilkne ekipe, a mi smo se svadjali sa sucima i kukali...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.