• Boycie
    1.1k
    Imao je tovare doma, pun stadion, vjetar u ledja, idealan trenutak za okrenut sezonu i otic na +2 uz zaostale, stvorit im nervozu pred Rijeku i Osijek... Pokusao je 0. Rizik 0. Igra 0.
    Na Poljudu se sigurno nece vadit. Ovakvi nisu prije dobivali kredit vec pedalu.
  • OldSchoolZG
    178
    Dinamo objavil : 'Torcida neće više moći unijeti niti jedan svoj transparent i poruku na naš stadion. GNK Dinamo najoštrije osuđuje jučer izraženi govor mržnje prema našem Klubu, prvo iskazan kroz transparent „MRZIN DINAMO“, a onda i kroz izraze mržnje koje su u zračnoj luci Split, a onda i na drugim mjestima javno iskazali igrači Hajduka'

    Meni se v temi ulaznica cak prijetil zabranom jer sam rekel da osli/tovari ne smiju dobit 13% neg samo 5% ulaznica , a sad su ih pustili s takvim transparentima.

    Mislim da je jasno da svatko od nas Zagrepcana nakon svega ovoga mora otezati na bilo koji nacin zivot svakom dalmatincu v ZG , jer njihova mrznja prelazi svake granice sportskog rivaliteta. I nek se svi vrnu v svoju lipu dalmaciju i tam ostanu.
    Pobogu njihove zene i deca popevaju 'visoke peci ....' na svakoj teki , gamad.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mislim da je jasno da svatko od nas Zagrepcana nakon svega ovoga mora otezati na bilo koji nacin zivot svakom dalmatincu v ZG , jer njihova mrznja prelazi svake granice sportskog rivaliteta. I nek se svi vrnu v svoju lipu dalmaciju i tam ostanu.OldSchoolZG

    Možda da ih označimo na neki način da ih znamo prepoznati na ulici?
  • Mali Zeus
    12.7k
    facebook-1702888727393-7142433000859933894-1.jpg

    facebook-1702888713424-7142432942273177473.jpg

    Super je izgledalo ovo, još kad jednom bude novi stadion pa takva šalijada bude, divota..
  • Paggini
    19.9k


    Tipa ovaj put crvena zvijezda oko ruke, umjesto davidove?
  • Neki tip
    21.3k
    Mislim da je jasno da svatko od nas Zagrepcana nakon svega ovoga mora otezati na bilo koji nacin zivot svakom dalmatincu v ZG , jer njihova mrznja prelazi svake granice sportskog rivaliteta. I nek se svi vrnu v svoju lipu dalmaciju i tam ostanu.
    Pobogu njihove zene i deca popevaju 'visoke peci ....' na svakoj teki , gamad.
    OldSchoolZG

    Pored mene je jučer na sjeveru u prvom poluvremenu djevojčica od 3 godine (maks) zajedno s mamom pored sebe vikala "ubij, ubij tovara" i "tovarske pičke".

    Dajte ne dramite tamo gdje drame ne treba. Jedno je folklor tribina (i ulice), drugo su uredi i fakulteti.

    Kakva mrtva otežavanja života, potjerivanja i protjerivanja.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ne loša ideja, ako je slučajno navijač Dinama, a Dalmoš mora imati posebnu oznaku pa da ga se ne dira.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Dinamo objavil : 'Torcida neće više moći unijeti niti jedan svoj transparent i poruku na naš stadion. GNK Dinamo najoštrije osuđuje jučer izraženi govor mržnje prema našem Klubu, prvo iskazan kroz transparent „MRZIN DINAMO“, a onda i kroz izraze mržnje koje su u zračnoj luci Split, a onda i na drugim mjestima javno iskazali igrači Hajduka'OldSchoolZG

    Di je objava?
    I moze mi netko reci na sto se misli na izraze mrznje od strane igraca? Ili je to bilo kod prve poruke a ne jucer?
  • Kepec
    5.5k
    Di je objava?jedan u nizu

    Misli na priopćenje još od prije dvije godine.
  • rob ljubavi
    868


    Po čemu su tovari sa svojom propagandom i odnosom prema gradu di su došli drukčiji od srba 80-ih i početkom 90-ih?
  • Neki tip
    21.3k
    Po čemu su tovari sa svojom propagandom i odnosom prema gradu di su došli drukčiji od srba 80-ih i početkom 90-ih?rob ljubavi

    Ni po čemu. Nadam se da ćemo zaratiti, spaliti gradove i sela, poubijat se i razdvojiti tako da Hrvatska bude ono što se vidi s katedrale. I da ćeš ti svakako biti dragovoljac.

    To bi se i Šešelju svidjelo, eto da povučemo još jednu paralelu s početkom 90ih. :blush:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Srbi like this.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ljudi skoro dva desetljeća nisu bili prvaci, za sve te godine neuspjeha isključivo krive Dinamo i nogometnu mafiju koju opet povezuju sa Dinamom. Nakupile su im se godine frustracija, bijesa i ljutnje. I ja bi rekao da debelo pretjeruju u svemu šta ima veze sa Dinamom, ali to ne znači da mi moramo biti isti.

    Ne moramo i ne trebamo biti isti.

    To ne znači da se ne trebamo braniti i da trebamo nijemo promatrati sve šta rade.
  • Neki tip
    21.3k
    To ne znači da se ne trebamo braniti i da trebamo nijemo promatrati sve šta rade.marcio amoroso

    Ako krenu kao Srbi 90ih, nakon propagande, i tenkovima prema Zagrebu, svečano pred svima obećajem da ću sudjelovati u obrani grada. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.