• Svi na Sjever
    2.3k
    Mišljenja sam da ce Brodić biti ugodno iznenađenje kod nas ,na forumu se dosta kritički komentira taj transfer.

    Zašto mislim tako?

    Zato što smo razvili određeni stil igre pod Petkom,koji se nisko spušta i puno sudjeluje u igri, nekad i previše po meni, Brodić je najbliže tome od nama dostupnih igrača,zna odložiti,sudjelovati u igri,kreirati, sa solidnom završnicom.

    U zadnjem intervjuu sam Petko je napomenuo da napadaci koji su dobili priliku dok je bio ozljeđen nisu u idealnoj situaciji, jer je momčad naučila na određeni stil igre pod njim.
  • Ban
    698
    Slažem se za Brodića.
  • Izet Hajrović
    2.1k

    Dugoročno se može isplatiti jer ima potencijala, ali rizik je ako na njega računamo u kratkom roku, a mislim da smo slabiji na desnom stoperu nego na lijevom. U svakom slučaju bilo bi dobro dovesti ga besplatno, ali moramo dovesti i desnog stopera na kojeg se može ozbiljno računati.
  • Common Sense
    804
    Brodić je bio "panic buy" uključujući Sosu i Halilovića u zadnjim danima prijelaznog roka kada su se najbolji igrači oprostili i kada je bilo vidljivo da nema kvalitete ni širine u raspoloživom kadru. Bilo je: "Ajmo još dovesti po jednog raspoloživog igrača u svakoj liniji, kakve god da nađemo".

    Ne očekujem nešto pretjerano od njega, no smatram da je ipak svojevrsni upgrade u odnosu na Drmića i Emrelija.
  • Lynx17
    4.1k
    Give credit where credit is due.Captain America


    Svi smo mi @sanjinlego
  • Mihaljević
    9.9k
    Izvor informacija "Totalno.net" je @sanjinlego
    ...
  • Infinity
    16.4k
    Svi znaju da petko ide na ljeto, kao što su znali za šutala, Libija i ivanušeca. I umjesto da već sad dogovorimo zamjenu da se sve lijepo zna, bez stresa mi ćemo čekati kraj i ljetnjeg prelazni roka i onda reći nismo imali vremena dovesti zamjenu. Amaterizam na većem nivouKujtim Shalla

    To ti znas da se nista ne radi ili mislis da se nista ne radi samo zato sto piskarala ne pisu nista?

    Postoje transferi koji se realiziraju samo ako nitko za njih ne zna do potpisa. Mislim da smo za Bockaja znali tek na dan potpisa, a Mierez je propao jer se saznalo ranije.

    Ja sam jedan od najvecih kriticara po pitanju transfera, ali to sto se nista ne pise ne znaci da se nista ne radi. Tek kad pocne transfer rok mozemo srati da se kroz godinu nista nije radilo i nazivati nekoga amaterom. To sto ja, ti i piskarala nista ne znamo, to je prije profesionalizam nego amaterizam.
  • CastAway1986
    1.5k
    Beljo će sigurno ići negdje iz Augsburga , transfer ili posudba znati će se uskoro.
    Mislim da bi Dinamo trebao reagirati makar posudba s pravom otkupa uz neku prihvatljivu cijenu
  • CastAway1986
    1.5k
    što se tog stopera iz Koreje tiče mislim da je to izmišljotina uostalom kad je s tog portala izišla u javnost neka točna informacija.
    Inače taj korejac je nedavno debitirao za A reprezentaciju, ne čini se lošim igračem i navodno je već skoro dogovorio transfer u Fener
  • Orc123
    8.1k
    fener ga je zelio na ljeto ali se nije izrealiziralo...cini se kvalitetan a besplatan. Ulaganje u buducnost. Tko zna, mozda bas zavrsi ovdje.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Beljo će sigurno ići negdje iz Augsburga , transfer ili posudba znati će se uskoro.
    Mislim da bi Dinamo trebao reagirati makar posudba s pravom otkupa uz neku prihvatljivu cijenu
    CastAway1986


    ne šteti probati!

    općenito, koliko uopće ima naših nogometaša koji su napravili iole ozbiljniju karijeru u ligama petice i par najjačih klubova van tog društva, bez da su u svom razvoju imali stadij u dinamu?

    par magaraca poput pašalića, mada je i on lutao svugdje i rubno se ustalio u atalanti...

    beljo je napravio ogromnu grešku što nije inzistirao na dinamu, jer nema boljeg puta za razvoj mladog hrvatskog igrača. onda još ode u valjda najdebilniji mogući klub za mladog igrača i odlazak u inozemstvo. klub koji je pretplaćen na valjda 14. mjesto bundeslige, u prosjeku zabijaju gol po utakmici i nikad nisu završili prvoligašku sezonu sa pozitivnom gol razlikom. što bi moglo poći po zlu za mladog napadača u novoj ligi i novom okruženju? :meh:

    mogao je mene pitati i odmah bi mu rekao da to neće proći dobro... al ajjd. poslali su privatni avion po njega :monkey:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Beljo će sigurno ići negdje iz Augsburga , transfer ili posudba znati će se uskoro.CastAway1986

    Beljo je igrač Srdjana Lakića.

    On ima još igrača u klubu, primjerice Vito Čaić.

    Ako ima volje za dogovor, ne bi smjelo biti problema.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    neću se nervirati jer obojica želimo isto, ubjedzen sam. Ali opet slažem se sa @"marcio amoroso da će doći stoper, hodza, I stoper max maximuma. Ja jesam piskarala i ocjenjujem sve samo po njihovom učinku. A do sada su pokazali ne da su amateri nego da su amaterčine. A kako bi se popljuvao ovdje da me pozitivno iznenade pa dovedu POJAČANJA, a ne rotacije gore od ovih koje imamo. Sretno nam sad, ajmo dinamo
  • CastAway1986
    1.5k
    Nisam mislio da ću ovo reći ali veseli me dolazak Arbera Hoxhe jer naspram Špikića on je Mbappe
  • San Lorenzo
    15.9k
    Novi bekovi, novi stoperski par, novo lijevo krilo i novi golman...to hoću, ova ekipa koju smo gledali danas je zastarjela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions