• Infinity
    16.4k
    Meštrović stvarno ima "svoj tip" trenera kakve za sad preferira.xavier

    To je tip trenera cije je znanje o nogometu jednako njegovom znanju o nogometu.
  • xavier
    12.1k
    To je tip trenera cije je znanje o nogometu jednako njegovom znanju o nogometu.Infinity

    Mislim da je više do onog "ja odlučujem i trener će onda biti netko tko mi je osobno ok i tko neće ići kontra mene". I to je sasvim legitimno razmišljanje za puno poslova, ali baš i ne za mjesto trenera u klubu koji toliko ulaže u izgradnju stadiona i općenito u dizanje kluba na višu razinu.

    Mislim da Meštrović stvarno ne bi imao ništa protiv kvalitetnog stranog trenera, ali...ne želi za nekog iskrcati gomilu love jer to uvijek može krenuti u krivom smjeru, a ovi koji nisu toliko skupi, nisi ni toliko renomirani. No tako je to u životu. Nema garancija.
  • reziser
    6.8k
    Promjena termina tekme protiv prijatelja s juga?

    Igra se 22.11. U petak u 18 sati umjesto u subotu?
    Za sad neslužbeno...
  • deda
    32.7k
    Ne bu ni protiv njih onda 10 iljada
  • reziser
    6.8k

    Još ak budu minusi..a nema šalova. Kapuljača. Podkapa... :rofl:
  • reziser
    6.8k
    Termin je potvrđen.
    Igra se u petak 22.11 u 18 sati
  • Neki tip
    21.3k
    hqdzypalx71b5jf9.jpg

    Čisto da se zna gdje se došlo kad se sjedne u moj kvartovski kafić.. :cool: :lol:

    Imamo jednog "uljeza" pa se konobar zabavio.
  • platini
    230
    Varazdin-Istra grozna utakmica ali ju popravlja komentator Arene svojim ironicnim i zajebantskim komentarima. "Ovu utakmicu sigurno necete prepricavati unucima".
  • Neki tip
    21.3k
    do dolaska na Zonu mislio sam da sam najveći luđak kad je u pitanju praćenje HNL-a. Ali onda se javi platini u sub popodne, na 22 C, i veli da gleda Varaždin - Istra. :lol: E svaka čast, predajem palicu. :wink: :grin:
  • platini
    230
    Nis mi se ne da
  • reziser
    6.8k
    Vi ste mazohisti kaj gledate te tekme :D
    gledam dinamo, i tu i tam neki "derby" u prvenstvu...recimo rijeka hajduk, ...a ostale rezultate pratim na aplikacijama mobitela..
    gledat varaždin istra? :rofl:
  • reziser
    6.8k
    netko gledao slaven rijeka? žale se na zaleđe i prekršaj na vrataru kod drugog gola rijeke? ja to naravno nisam gledao :vomit:
  • LovroZG
    1.3k
    Zaleđe vjerojatno, drugi gol je čist.

    I Riječani su se žalili da je bio faul prije gola Slavena.
  • reziser
    6.8k
    pogledao sažetke, u 1 pol, rijeka po meni oštećena za penal,
    1 gol rijeke, čisto zaleđe gorgona i gol.
    drugi gol po meni čist...iaaaako bi se možda mogao suditi i faul na golmanu
  • platini
    230
    Vi ste mazohisti kaj gledate te tekme :D
    gledam dinamo, i tu i tam neki "derby" u prvenstvu...recimo rijeka hajduk, ...a ostale rezultate pratim na aplikacijama mobitela..
    gledat varaždin istra?
    reziser

    Mogao sam gledat i 10 drugih utakmica iz liga petice (Lazio-Atalanta recimo) ali mi je draze pogledat hnl pa koju god utakmicu. HNL je za prave muskarce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.