• Ban
    698

    Mislio sam da možda aktivno gledaš pa da te pitam za neke klince, nema veze.
  • Crni86
    3.8k
    Fruk doso do 10. asistencije ove sezone, bila je prica kako nije igrac za nas… Steta, mislim da bi sa njim pokrili poziciju ljevog krila i to za 0€ ali eto nam sad Hoxhe na zimu…
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Svi znaju da petko ide na ljeto, kao što su znali za šutala, Libija i ivanušeca. I umjesto da već sad dogovorimo zamjenu da se sve lijepo zna, bez stresa mi ćemo čekati kraj i ljetnjeg prelazni roka i onda reći nismo imali vremena dovesti zamjenu. Amaterizam na većem nivou
  • San Lorenzo
    15.9k
    Živković je brži, agilniji i bolji s loptom u nogama i od Šutala i od Teofila...kako sam za Kaneka vjerovao da je upgrade u odnosu na Špikića, tako i za Hoxhu vjerujem da će biti nešto korisniji na svojoj prirodnoj poziciji nego Vidović.
    Nadam se i Čavlini jer je Zagorac vatrogasno rješenje.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Hoxha ne može bit gori od Spikica da ga j…
  • Mr Anderson
    8.2k

    Pa nije Fruk lijevo krilo.
  • Crni86
    3.8k
    Sta je igrao u gorici i mladoj repki skoro dvije godine? U rijeci sad igra poziciju desetke jer je tu Pjaca.

    Edit: igrao je i u rijeci lijevo krilo prije dolaska pjace.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nije igrao u Gorici krilo. I po vokaciji nije krilo. Može to igrati, ali nije krilo.
  • Crni86
    3.8k
    prvu sezonu dok je Kalik bio tamo igrao je stalno lijevo krilo. Odlaskom Kalika i promoviranjem Mitrovica u prvih 11 je doso na poziciju desetke u gorici. Isto tako u Dubravi je igrao lijevo krilo kad je nasoj drugoj momcadi uvaljao hat trick. Znao je igrati i na poziciji desetke, ali to ne znaci da nije lijevo krilo….
  • Neki tip
    21.3k


    Screenshot-20231216-192712-Sofascore.jpg

    Sezonski heatmap Fruka. Kao što vidiš, tih 10 asistencija nisu proizašle iz njegove igre na krilu.
  • Eduardo
    20.3k
    @Mr Anderson je u pravu - 'desetka', to je prirodna pozicija Tonija Fruka. Zbog Gorice ga se u HNL-u pamti kao krilnog igrača, ali Sam Fruk je potvrdio u više navrata kako se bolje snalazi u drugoj ulozi na terenu, onoj na poziciji desetke.

    Citiram ga;

    Kroz mlađe kategorije sam igrao u veznoj liniji, a kada sam stigao u Dubravu otvorilo se mjesto na lijevom krilu i stavili su me da igram na toj poziciji. U Gorici sam igrao lijevo krilo, nekad znao pokriti i desno. Ali neka moja prirodna pozicija je na mjestu desetke, 'playmakera'.
  • Crni86
    3.8k
    svakako odlican igrac, ima iskustvo igranja vise pozicija, mladi reprezentativac i dalje mislim da bi nam trenutno za 0 eura bio najbolja opcija za lijevo krilo (da se naravno stojkovic nije ozlijedio).
  • Captain America
    17.7k
    Ju-sung Kim na meti Dinama! Stoper, 22 godine, igra za reprezentaciju, lijeva noga. Ono što je najbolje, potpisao bi kao slobodan igrač. :)sanjinlego

    Give credit where credit is due.
  • emilperska
    5.7k

    Poznavajuci nas, igrat ce na beku..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions