• Mali Zeus
    13.2k
    We are pleased to inform you that your application for UEFA EURO 2020™ was partially successful.

    Note that you have only been allocated the tickets listed below. Some of your requests were unfortunately not successful.


    Ovo je bilo za Euro 2020.

    Ako to dobro čitam tj. ak je isto i za ovo natjecanje onda te tipa mogu izvući za jednu od dvije ili dvije od 3. I to kaj te izvuku moraš platiti.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Da, ali isto tako ako te izvuku za sve i visu kategoriju moras platit ili propada prijava :grin: Sinoc gledam viagoggo i ljudi traze 160 eura minimalno za karte od 30 eura + 35 eura provizije stranici.
    Znaci vise ti se isplati uzet fensi mjesta na stadionu nego trazit poslije u preprodaji.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Da, ali isto tako ako te izvuku za sve i visu kategoriju moras platit ili propada prijava :grin: Sinoc gledam viagoggo i ljudi traze 160 eura minimalno za karte od 30 eura + 35 eura provizije stranici.Efes Pilsen

    To mi je jasno, za kaj me izvuku moram platiti, ali ne vjerujem da ću biti toliki srečković da će me izvući za sve 3 tekme.
  • Jaro
    7.4k
    na viagogo cijene za koncerte znaju pasti ispod originalne cijene par dana prije dogadjaja, pa eto ako je netko voljan cekat zadnji cas i kockat se...
  • rob ljubavi
    868


    Ne MORAŠ platiti ak te izvuku, kao ni za Ligu nacija kak je bilo... ako ne zelis ne platis i oni te ulaznice puste u novi krug lutrije
  • Doktor Kunić
    3.4k
    one ulaznice koje dobiješ možeš kupiti ili gubiš pravo na kupnju, znači 3 tekme dobiješ moraš sve 3 kupiti ili gubiš sve 3

    Edit: jedino ako si mislio u slučaju da se neko predomisli pa nebi išo a izvukli su ga, naravno ne moraš platit ak ne želiš
  • rob ljubavi
    868
    E pa to da...ma mi se prijavili nas vise za jednu, pa bar jednog da zapadne...za LN nas sve zapalo
  • Madness
    15
    pitanje za nekog tko se bolje razumije u materiju oko ulaznica, da li je ova platforma Viagogo pouzdana u vezi s ponudom karata za naše tekme na euru?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    pouzdana je, ako te neko zajebe za kartu oni vracaju lovu tj. karta koju dobijes prvo ide kroz njih. Dakle, nemas veze s prodavacem direktno i ako karte nema lova ti se vraca.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ma kužim to, ja se prijavio za sve 3, valjda će me za jednu izvuć.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    2,3 milijuna zahtjeva za ulaznicama za finale Eura

    Njemački fudbalski savez (DFB) dočekao je veliko uzbuđenje uoči domaćinstva Eura naredne godine. Prema riječima predsjednika DFB-a, Bernda Neuendorfa, za finale u Berlinu već postoji 2,3 milijuna zahtjeva za ulaznicama.

    Za otvaranje Eura i utakmicu Njemačke protiv Škotske u Minhenu poslano je 1,4 milijuna upita za ulaznicu.

    "Imamo zahtjeve za ulaznice iz 206 zemalja. Najviše zahtjeva dolazi iz Hrvatske, Albanije i Turske", izjavio je Neuendorf u petak. "Općenito, interes je zaista izvanredan." To se odnosi i na potrebnih 16.000 volontera, za koje postoji čak 145.000 zahtjeva.
  • Madness
    15
    Pitanje za one upućenije, ekipa pošto je teško očekivati pozitivan ishod u lutriji karata za EURO ima li tko od vas kakav savjet u vezi alternativne nabavke karata?
    Preko Viagogo ili neke druge platforme ili nećeg trećeg? Hvala.
    Može i na pp.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.