• Captain America
    17.8k
    Šalata gore neznam kakvo je stanje ali vjerojatno isto gužva.serbus

    Šalata je okej, ali nisi naveo Merkur koji je po meni najkritičniji.
  • serbus
    4.2k


    Zaboravio na nju da... A vjerojatno ima još koja koju smo zaboravili ona zarazna da ... Znači sad zamisli koja je to masa ljudi koja hrli kroz grad ujutro.
  • Captain America
    17.8k
    Znam sve, ali zarazna ipak nije takav problem. Merkur, Petrova, Rebro, Vinogradska i Klaićeva su najkritičnije točke koje nažalost nitko ne misli rješavati.
  • Ali
    2.2k

    U sve ove bolnice su ove godine upumpni EU novci iz fonda za obnovu nakon potresa i to je radjeno na ho-ruk i nema sanse da se u slijedecih 20godina iste izmjeste iz grada. Ali to je vec druga rema jer to je sve u aranzmanu ravnatelji+ministri pa nema toliko sa gradskim proracunom. Iako da lako se slouiti da su to ujutro kriticne tocke po pitanju prometa. Ali zato Bolt i Uber sa pakistancima i malezijcima profitiraju....
  • mali M
    5.2k
    Ma Rebro je koma. Najgore je kaj se iz tri kvarta prema gradu spušta pokraj Rebra i tu se čeka ujutro pp sat vremena da prođeš. Ja na posao idem "preko brda" jer jednostavno nemam više volje ni vremena... Neznam zašto se u Klaićevoj odustalo od podzemne garaže preko puta, ispod školskog igrališta.. jesu da, bolnice pridonose gužvama u špicama strašno. Druga stvar, mislim da podzemna kod nas nema šanse. Doslovno nema teoretske šanse. To da se grade nove prometnice možda da se ispod odmah priprema ali vjerovat da će sad raskopavat čitavom dužinom (lupam napamet) Maksimirsku, Branimirovu, Ilicu, neznam Heinzelovu, Horvaćansku, aveniju Dubrovnik i šta sve ne, ma nema šanse.. to je pišu propalo. A da ne kažem da je netko rekao Remete, neće podzemna ići uzbrdo... Promet, to treba bit mudar.
  • Tundra
    693
    ne treba nama podzemna nego park and ride gdje su na ulazima u grad tj. okretištima garaže s čijim plaćanjem imaš automatski kartu za javni prijevozSajla

    Naravno da nam ne treba i ovo što si napisao je najbolje prometno rješenje za Zagreb, ali je poanta u tome da drug TT-ejac nije ispunio čak ni to predizborno obećanje koliko god bilo blesavo.
  • Sajla
    5.2k

    nisam uopće razmišljao o TTu u tom komentaru, samo sam se osvrnuo na to kaj se meni čini kao bolje rješenje za promet od podzemne. a obećanja političara... da je 5% ostvareno od onoga kaj su nam obećavali di bi nam bio kraj
  • jedan u nizu
    8.5k
    Meanwhile in Beč:

    BEČ - U bečkoj četvrti Simmering ovog su tjedna puštene u rad prve tri od sustava od šest velikih dizalica topline. One proizvode više klimatski prihvatljivije topline za 56.000 bečkih kućanstava iz pročišćene otpadne vode,
    „Sustav dizalica topline važna je prekretnica na putu prema klimatskoj neutralnosti. Grad Beč koristi sve obnovljive izvore topline koji su nam dostupni. Već s prve tri dizalice topline moći ćemo daljinskim grijanjem grijati do 56.000 kućanstava. Naš sustav dizalice topline pionirski je projekt u Europi“, sažeo je u priopćenju za javnost gradonačelnik Beča Michael Ludwig.


    Kod nas bi se vjerovatno i protiv ovog prosvjedalo zbog neznanih razloga
  • Bosskovitz
    12.1k
    Meanwhile, da ironija s Austrijancima bude potpuna, Grad Zagreb će zahvaljujući bivšoj gradskoj vlasti i kriminalnom ugovoru iz 2004. godine teškom stotine milijuna eura upravo austrijskim koncesionarima do 2028. godine - kada prelazi u gradsko vlasništvo - zagrebački pročistač otpadnih voda sveukupno preplatiti ne malo, ne srednje, ne čak ni duplo, pa čak ne ni trostruko... nego nevjerojatnih 500% više od investicije.

    Radi se o prvom mandatu, @mali M, ako se ne varam :D
  • jedan u nizu
    8.5k


    ma to ti dode isto negdje kao ova 'yammat afera' ;)

    šalim se, malo trolam samo.
    Iskreno nisam ni znao da je procistac pod koncesijom.
    Sasvim divno da toliko preplatimo. Ali bar nam je dao i procistac, jel tako ide ta mantra?
  • mali M
    5.2k
    Sve ok, ja se i dalje nadam da će TT ostat još barem desetljeće na vlasti kako bi ekipi koja je za njih glasala bilo srce na mjestu. A onda ćemo, ako se budemo još znali imat duži uzorak rada sadašnjih.
    možeš trolat nema tu ljutnje, mene više smeta što zapravo nema dokazanih velikih promjena sadašnje vlasti koje su najavljivali, dapače ima više flopova, nego se vraćamo na argument Bandića.. i što je najžalosnije, ako nas je Bandić pokrao za milijardu eura, a Možemo nas pokrade za 500 miliona ljudi će to shvaćati kao pobjedu.. baš smo čudan narod i ne zaslužujemo bolje kad razmišljamo kako razmišljamo... kao da ljudi ne žive u Zagrebu i ne vide, ne čuju i neznaju šta se događa oko njih... Oh, well..
  • Jaro
    7.5k
    Kod nas bi se vjerovatno i protiv ovog prosvjedalo zbog neznanih razlogajedan u nizu

    Yep, zato kaj sirenje dezinformacija i nadriznanost nije kazneno djelo. Da jest, 90 % "novinara" i medija bi bilo kaznjeno i nebi pisali i objavljivali debilane i u eter pustali polupismenu ekipu s ceste koja nema pojma o cemu govori, al eto "pitali je za tv" pa ce ona sad rec kako nema sanse da ona dopusti da nam se gradi spalionica otpada jer ce to smrditi i zagadjivati. Na kraju, pa i sadasnji velebni gradonacelnik se cijelu svoju predgradonacelnicku karijeru borio protiv centra za otpad. OK, da je bivsi to radio vjerojatno bi ispalo neko poluupotrebljivo smece na kojem ni se hrpa love izvukla...
    Kao i za stadion, ne mislim da cu ja za zivota vidjeti rjesenje smeca u Zg...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.