• Nolifer
    8.2k


    Pa nemoramo se svi složit i to je ok, ali zato je najlakše srati, ako i po treći put se ponavljam, nek napravi bolje trijezan, pa da vidimo kak će bit smiješan i tragikomičan video. Ne kužim, lik je s tribine i nije niš pogriješio, da je iskoristio za nešto drugo, onda bi to bio problem. Ovako kaj malo zajebancije i pozitive ne škodi u ovoj negativnoj močvari u kojoj su više manje svi nadrkani od tih teletabisa

    pa tako je, isto tako je lako srat po Jakiroviću da ne zna, ako misliš da znaš bolje uzmi ti i budi trenerRiot

    Pa kaj zato mi služi FM da budem trener i da igram kak mi paše, jer nemam pravu licencu i sa time sam na neki način svoje frustracije izliječio. :lol:
  • Zambatine škude
    2.6k
    Pregledi na instagramu govore da je video s Hambijem jedan od najgledanijih u posljednje vrijeme na službenom profilu. Svrha takvih videa i je da ih vidi što veći broj ljudi pa da možda nekoga potakne da dođe na tekmu(ako uopce treba neki poticaj za europu i derbi)Chess96

    Pregleda će biti par milijuna ako odemo na tribinu pa pitamo nekog da kaže da im treba polomiti noge ili da Nives Celzijus kaže da će dobiti džabe slike onaj koji dođe na tekmu.

    Pitanje je je li to razina Dinama.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ako je nekoga njegov govor nabrijao onda svaka čast, meni osobno je bilo neugodno dok sam slušao kako "moli" da dođu ljudi, i još uz to "njegove blubaće" užas :monkey:
  • Juznjak
    3.8k
    Mislim da mi koji smo redoviti na tribinama nikad nećemo shvatit takve objave i bit će nam glupe i nepotrebne. Ali možda je baš tamo neka ekipa 13godišnjaka pogledala to i njima je predobar video i razmišljaju kako će bit show na utakmici i da žele otić. Dao sam primjer. Mislim da su takve objave napravljene upravo za takvu neku publiku, jer će onda takvi tinejdžeri možda molit i svoje da ih vode i tako od jednog malca koji ništa ne kuži dobiješ par ljudi više na tribinama, a tko će znat koliko ima djece kojima je video dobar. Meni je ista stvar jel se zove ili ne kad svakako idem, ali za one koje to nekako na pola zanima mora postojat neki poguranac koji je nama bezveze.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Mislim da mi koji smo redoviti na tribinama nikad nećemo shvatit takve objave i bit će nam glupe i nepotrebne. Ali možda je baš tamo neka ekipa 13godišnjaka pogledala to i njima je predobar video i razmišljaju kako će bit show na utakmici i da žele otić. Dao sam primjer. Mislim da su takve objave napravljene upravo za takvu neku publiku, jer će ti tinejdžeri onda možda i molit svoje da ih vode i tako od jednog malca koji ništa ne kuži dobiješ par ljudi više na tribinama, a tko će znat koliko ima djece kojima je video dobar. Meni je ista stvar jel se zove ili ne kad svakako idem, ali za one koje to nekako na pola zanima mora postojat neki poguranac koji je nama bezveze.Juznjak

    Mislim da razmišljaš u dobrom smjeru i slažem se s teorijom, ali u praksi je ovo daleko od toga. Stvarno ne mogu zamisliti scenarij u kojem se neki nedinamovac/poludinamovac nabrije i dođe na tekmu jer ga je zvao neki lik kojeg vidi prvi put u životu i koji priča o nekakvim blubačima.

    Ima puno kanala i načina za doći do nove publike ili ostvariti bilo kakav drugi cilj. Dati nekom mobitel u ruke i reći da snimi poruku od 20 sekundi je najljeniji mogući pristup.
  • Dinamosaur
    1.5k
    A ne zvat će dođite teletabisi, ko da netko nije nikad u društvu to reko blubaći kad su bili pijani. Hahaha, ziher. Koje susramlje teško :lol:xFire

    Naravno da nece nikog nazvat teletabisi, al ne znam niti ko su blubaci. Ako misli da time poziva BBB onda je fulao svemir. Ako time poziva obicne navijace opet je fulao
  • Nolifer
    8.2k


    Ne slažem se da je išta fulano. Niste me uvjerili. Žal mi je, ali tako je.
  • Nolifer
    8.2k
    Stari, daj pročitaj na miru upis od početka do kraja, ako treba i par puta. Stvarno dobronamjeran savjet. Početak posta ti je potpuno nepovezan s krajem, totalno fulavaš poantu napisanog.Zambatine škude

    Jel mi možeš ti pročitati od početka do kraja i vidjeti jel sam gdje pogriješio? A daj molim te. Onaj ko je nadrkano pogriješio i ima potrebu nekog korigirat si ti.

    Smisli tekst, napravi neki edit cool video, postavi ga na društvene mreže i da vidimo to bolje rješenje od Hambija.


    Eto stvarno dobronamjeran savjet kad ideš pametovat nekome ko je završio marketing i dobro poznaje kako stvari funkcioniraju.

    Da može bolje uvijek može bolje. Široko ti polje, imaš iste alate evo odi napravi i da vidimo kakvi će biti rezultati.

    Hoću reći pozitivna je stvar da se lagano stvara hype i nek bude za novije generacije kojima je ovo možda prvi derbi i ne treba bit ograničen za novu publiku.

    Tak da ono i dalje ne kužim kaj tebi nije jasno oko tog.
  • LaznjakProsineckog
    805
    Trazim po forumu da vidim jel netko ovo komentirao, svaka ti je na mjestu, mislim da se 90% ljudi slaže s tobom
  • Papastrumf
    12.5k
    Smisli tekst, napravi neki edit cool video, postavi ga na društvene mreže i da vidimo to bolje rješenje od Hambija.xFire

    Nikakav tekst i nikakv video sam po sebi nece dovesti vise od 10 ljudi na utakmicu. Ako to netko ne kuzi, onda mu nema pomoci.
    S navijacima i clanovima treba raditi sustavno. Moraju se poistovijetiti s tim klubom i samo tako se moze nesto postici.
  • austrijanac
    4.2k
    Čovjek bi pomislio da je Mirko Hrgović snimio video, a ne Hambi.

    Bar se nešto pokušava, rezultate ćemo vidjet naknadno.
  • Nolifer
    8.2k


    Barem se krenulo nešto raditi i povezivati sa navijačima da se stvori ta sinergija koja je potrebna, a nisu više zatvoreni kao sj.Koreja i to je pomak nabolje...
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Pa s obzirom da su slike slavlja Sjevera i igrača, kao i bilo kakav spomen Grupe, bile nezamislive, stanje je sad koliko toliko okej.

    Ali , slažem se, ljudi se moraju poistovjetiti sa svojim klubom, gradom, identitetom i svime što ide uz to. Nije to lagan proces, ali bez strpljenja u životu ionako nema ništa.
  • Bosna86
    11.7k
    To sto je prije bilo loše, ne znaci da sad treba pristajati na bilo sta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.