• Mali Zeus
    12.7k
    Najviše me grebe očajni engleski, ona prva tko god to bio veli they are right orientated.

    Jel ono Šepat na 2:15, on isto koristi bantu engleski.
  • Jaro
    7.3k
    meni nije jasno da su to profi novinari s takbim Ingrid Antičević-Marinović znanjem Engleskog jezika. Ajd, izgovor ako ga ne koriste, al manjak vokabukara, gramatika, sve...
    S druge strane, često im ni hrvatski nije sjajan tako da ne čudi...
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus meni nije jasno da su to profi novinari s takbim Ingrid Antičević-Marinović znanjem Engleskog jezika. Ajd, izgovor ako ga ne koriste, al manjak vokabukara, gramatika, sve...Jaro

    Novinar koji imalo drži do sebe si ne smije dozvoliti takvu razinu engleskog. Što znači da baš i ne drže do sebe i svoje profesionalne karijere. Jebemti engleski Jadranke Kosor i Antičević Marinović je Oxford English za ove.
  • Noel
    6k
    Ti novinari koja su to ološ ljudska mizerna jadna.. Prodaju se za male pare ,kako vjetrovi pušu tako se okreću,ljudi bez vlastitog mišljenja bez obraza bez časti. Ne vezano samo uz ovu situaciju u Grčkoj... Od korone i lockdowna kad niko od njih nije bio spreman na otkaz nego su svi zdušno pratili naredbe s vrha i mljeli i pisali idiotarije. Oni bi za siguran život prodali dušu vragu.. Odvratni su..
  • Mali Zeus
    12.7k
    Jest da je od Vrdoljaka, al je dost dobar tekst:

    https://telesport.telegram.hr/kolumne/na-suncu-i-sjeni/decki-se-vracaju-kuci/

    S druge strane ako i vidite link savjet - ne otvarajte tekst Sanje Modrić na tu temu, a koje se ekipe Vrdoljak dotiče u tekstu.
  • Praskaton
    2.3k
    Malo bi te ispravio.Ne otvarajte tekst Sanje Modric nikad.Ako imate ista u glavi.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus Malo bi te ispravio.Ne otvarajte tekst Sanje Modric nikad.Ako imate ista u glavi.Božo0

    Dobar ispravak.
  • Sajla
    5.1k
    Ne otvarajte tekst Sanje Modric nikad.Ako imate ista u glavi.Božo0

    ajd da lupim kontru ;)
    ako imate nešto u glavi, čitajte njene tekstove slobodno, kao i sve ostale. treba znati kaj se piše. ali ljudi koji imaju nešto u glavi će znati razumjeti što i zašto piše, oni koji nemaju će samo klimati glavom i slagati se s onim što im se servira, a već je u skladu s njihovim stavovima.
    eh sad, možda je veća šteta čitati neke stvari ako imate nešto u želucu ;) :vomit:
  • LaznjakProsineckog
    659
    Poslao sam sluzbeni email i poštu da maknu onog idiota Hambija, osjecam susramlje, ovima iz marketinga momentalni otkaz dat, ljudi pojma nemaju
  • NORTE
    11.4k
    Jest da je od Vrdoljaka, al je dost dobar tekst:Mali Zeus
    Potpuno nepotrebno obrušavanje na "političke marginalce s konzervativnog spektra".
  • austrijanac
    4k
    Poslao sam sluzbeni email i poštu da maknu onog idiota Hambija, osjecam susramlje, ovima iz marketinga momentalni otkaz dat, ljudi pojma nemajuLaznjakProsineckog

    Kaj si se ti uhvatio Hambija?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Potpuno nepotrebno obrušavanje na "političke marginalce s konzervativnog spektra".NORTE

    Ako je obrušavanje na tipa Bujanca i slične onda je potrebno. Uostalom, nije tekst savršen, naravno, al je bit pogođena.

    Kako se fino proširio spin o financiranju povratka iz proračuna, jučer me par ljudi pitalo za to kao čuli su i da je to strašno..
  • LaznjakProsineckog
    659
    Meni je ovo sramocenje nas navijaca i Dinama, daj me nemojte zaj...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.