• LaznjakProsineckog
    789
    U HNL mi nijedan nije bas ono top top, za europsko Dinamo, nadam se da gledaju i druge igrace osim HNL i bosanske lige
  • sanjinlego
    3k
    Dobar gol Hoxhe, majstorski. E sada, za igranje u Dinamu treba mnogo više i trke ali i pomoć u obrani što je Hoxhi mana. Vrlo dobar danas!
  • Lukas87
    52
    Ljudi otkuda vam da Selahi dolazi u Dinamo?
  • Orc123
    8.1k
    Hoxa mozda nije kapitalac ali je jako dobar igrac, prvi gol prekrasan dribling i jos par puta odlicno probio. Jako lijep gol za kraj, odlican defenzivno, jako odgovoran. Definitivno ako za male novce se može dovest ne bi bio promasaj....
  • Maximo
    523
    A reko bi nevezano za današnju utakmicu...vjerojatno bi nam Hoxha dobro došao s obzirom na ono što sad imamo na toj lijevoj strani, povremeno pokazuje da je dosta živ igrač, a nije isključeno da se još razvije, za Brodića možda nebi trebao prosuđivat po 20 min da...ima nekad dobar potez...vidit ćemo, a za selahija nemrem procjenit kakav je igrač...tj reko bi samo solidan, ali pitanje dal nam treba s obzirom da imamo dosta veznjaka, jedino ne znam kaj će s ljubičićem, čovjek izgleda sad kriminalno ko igrač, istina na lijevom beku, ali pitanje kak bi izgledao u vezi...
  • Peškaman
    4.4k

    Pogledao sam prvo poluvrijeme i bio je jako dobsr, pravio puno problema po boku,kako je odigrao drugo ne znam.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja imam osjećaj da se i dalje ide na kresanje budžeta i da će se mjere štednje i dalje provoditi na prvoj momčadi, ili na jedinom dijelu kluba koji donosi novac.

    Preletio sam brzinski ugovore igrača i mi smo realno već sada na nekih 13-15 milijuna, a ako i kada odu Drmić i ekipa spustiti ćemo se na čak ispod 12.

    Po nekoj mojoj procjeni je očigledno cilj Marina i Menala zamijeniti Hoxhom, a Drmića i Emrelija zamijeniti Brodićem. Koliko ćemo mi tu kvalitativno dobiti ili izgubiti procijenite sami.
  • Maximo
    523


    A teško reć na prvu,ali s obzirom na potonje koje si spomenuo ipak više naginjem da ćemo dobiti na kvaliteti
  • Zagi
    7.7k
    Ako je 15m na plaće prve momčadi , ostali troškovi do su 40m (do oko 55)?
    Na kaj?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Vidjeti ćemo u financijskom izvještaju. Još sigurno 5 ode na posuđene igrače i na juniore. Ode dosta i na stručni stožer i na puste otpremnine isplaćene igračima i trenerima. Onda imaš provizije menadžerima. Ima dosta toga.
  • Zagi
    7.7k
    A znam al baš 40?
    Ajd na posudbe i u19, ajd još 5 na trenere svih kategorija makar nije toliko.
    Opet ostaje 30, na kaj?
    Plaće uprave , provizije menađerima i par ulaznih transfera?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Radna zajednica
    Transferi
    Posudbe
    Premije
    Provizije

    Ja čak mislim da će budžet ove godine ići ispod 50.
  • sport
    3.3k
    Putovanja,hoteli,troškovi org.utakmica,škola nogometa itd.a neki misle da postoje samo prihodi
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ne zaboravite bonuse igraca. Moze netko imati 1mil gopdisnju placu, a opet izvuci jos parsto tisuca eura kroz bonuse razne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions