• sport
    3.3k
    Mi smo prvo poluvrijeme odigrali toliko neuredno da je to strašno,nije se znalo tko se kuda treba postaviti,kretati,dodavanja u prazno,trčanje i otvaranje u drugoj brzini.Odavno nisam toliko popizdio jer me bilo strah da nam se ne dogodi Gorica (0:0) kad smo fulali brdo šansi kad smo ih stisli ali onaj gore je rekao kad ste tako ušli u utakmicu onda vas neću ni nagraditi.
  • Noel
    6k
    Problem je kaj Jakirović vjerojatno čita forume i komentare i svjestan je da ja Takuro posao heroj i priča se o Takuru kao nositelju kao zasluznom u 4 zadnjih pobjeda a nitko ne priča o Jakiroviću. Svjestan je toga i ljut i ogorčen i jalan na Kaneka. Sva istina o jučerašnjoj izjavi.. Kako ti BA možeš bit heroj a ne ja ja sam glavni. Što nisi obranu čuvo. Šefe ja sam krilo nisam bek pomažem al nisam defanzivac. Ma ne pričaj BA znam ja takve ko ti i nosite bokserice svi ste isti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    "Može biti još bolji, pogotovo kad prođe pripreme. Ali, mogao je i on biti bolji u prvom dijelu, dosta je prolazilo po njegovoj strani."

    Igrač koji nije prošao pripreme sa ekipom
    Igrač koji je došao iz druge kulture sa druge strane svijeta
    Igrač koji je dobivao minute na kapaljku jer je svaka utakmica pre bitna
    Igrač koji se u svakoj minuti trudi i veseli nakon svake pobjede dok je zacementiran na klupi
    Igrač kojeg su novinari i navijači sprdali i već posjeli na avion za Japan

    Taj igrač je sa par minuta protiv lokomotive asistom i golom okrenuo sezonu

    Od tog igrača se sada očekuje svaku utakmicu gol i/ili asist
    Da pokriva cijelu stranu sa mohom iza
    Da rješava utakmice
    Kojeg jučer ne da su duplirali, već kada bi prošao jednog čekala su ga druga dvojica
    I sve to sa plaćom od 200k po sezoni

    From zero to hero, nesuđeni kapitalac sa ogromnim teretom na leđima svih nas očigledno mora bolje

    3 gola i 6 asistencija u 938 minuta
  • Ban
    698
    Ako čita forume onda ga molim da spusti dva igrača od prednje petorke malo nazad i prešalta se na kratka dodavanja kroz sredinu, a duge lopte Mišića, Sučića i stopera neka budu tek alternativa kada se linije otvore.

    Istina je da nam fali dinamike, ali i prostor je dinamičan pa ga igrači trebaju aktivno popunjavati neovisno o osnovnoj šabloni. Imamo dovoljno inteligentne i tehnički potkovane igrače koji su sposobni i sami donositi takve odluke unutar utakmice.
  • emilperska
    5.4k
    Blefer pokvareni..
    Kladim se da glavatu spodobu izvjestava nakon svake utakmice..
    Taj lik nicim nije zasluzio bit trener građanskog i gospodskog kluba kao Dinamo..

    Sad kad ga imamo i kad znamo da nas naša fake taxi uprava nece oslobodit njega, pomolimo se svi da ga krene i nek prorade, druge nema ocito..

    DZGIS
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da ga previše napadate oko jedne posve istinite izjave. Tko od vas misli da je ovo Kanekov vrhunac? Vjerojatno nitko. Dečko napreduje i ja isto mislim da bi nakon priprema, a i činjenicom da će dulje biti tu, igrati još bolje. I je li bio savršen? Naravno da nije, ima prostora za napredak, čak i više defanzivno nego ofanzivno. Kaj je onda Jakirović rekao krivo? Mogao je bolje složiti tu rečenicu za medije, ali realno rekao je ono kaj i svi mi vidimo.
  • xavier
    12k


    Ostavljam mogućnost da sam u startu previše negativan prema njegovim izjavama iz razloga što me dugo nitko nije retorikom naljutio kao on, ali isto tako govorimo o igraču koji mu zadnjih mjesec dana doslovno "drži glavu iznad vode" svojim golovima i asistencijama te bi bez njega sigurno bio bivši. Teško mi se oteti dojmu da je njegova izjava u stilu "ok je Kaneko, ali on je samo kotačić, a za pobjede sam zaslužan ja".
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Problem je kaj Jakirović vjerojatno čita forume i komentare i svjestan je da ja Takuro posao heroj i priča se o Takuru kao nositelju kao zasluznom u 4 zadnjih pobjeda a nitko ne priča o Jakiroviću. Svjestan je toga i ljut i ogorčen i jalan na Kaneka. Sva istina o jučerašnjoj izjavi.. Kako ti BA možeš bit heroj a ne ja ja sam glavni. Što nisi obranu čuvo. Šefe ja sam krilo nisam bek pomažem al nisam defanzivac. Ma ne pričaj BA znam ja takve ko ti i nosite bokserice svi ste isti.Noel

    Malo si preekstreman, druga stvar, Jakir ti ne priča i da hoce to BA, drugo nije geografskom ni slikom ni prilikom bosanac(koji to pričaju, i to pojedinci, to samo poneki muslimani iz srednje bosne tako pričaj u i tjt).

    Ovo tvoje više ispadne koda je Nermin Haskic govorio svojim debilima iz Želje i onom našem propalitetu Krpiću nego Jakir.

    Ako je bila(a pretpostavljam) zajebancija i sprdanje sa bosnacima, onda nije smješna, jer ti je ovdje barem pola foruma iz Bosne.
  • Tongo Doumbia
    4k
    a što ćeš, kombinacija Metkovića i Mostara je nekima Bosna, i to onaj većinski muslimanski dio, kako si i sam naveo. A tvrdim da nema boljeg i jasnijeg hrvatskog jezika nego u dva spomenuta hrvatska grada.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja, sam spreman kad sam već skupa svima vama jeo go**a ovu polusezonu, da mu dan zimski prijelazni rok i pripreme a onda da vidimo kaj bude l, imam osjećaj da Jakir ovo more preokrenut
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    to što si rekao je istina, problem je u tome što mu više od pola ekipe igra duplo lošije od Kaneka. Dolazimo do toga mu novinar postavlja pitanje na volej. Mogao je iskoristiti priliku i jednu od rijetkih svijetlih točki ove sezone i reći npr, da taki je naša samuraj sa krila, uklapa se, bit će još bolje, okrenuti malo na pozitivu jer su i novinari shvatili da nam je taki drag. On ga odluči u tom trenutku kritizirati i naravno da mu to zamjeran kad imaš barem 10 igrača sa duplom ili troduplom plaćom koji ne pridonose ničemu. Jakiru jednostavno fali socijalne inteligencije i to je dokazao nebrojeno puta svojim izjavama
  • xavier
    12k
    Vjerojatno najiritantnija stvar u ovoj priči mi je etiketeranje Jakira kao "Bosanca".

    Prvo, Jakir nije Bosanac niti ima veze s Bosnom. Drugo, i da je Bosanac, u čemu je problem? Zar je to negativna stvar?

    Sasvim mi je svejedno je li on Bosanac, Zagorac ili Kinez. Bitan je posao koji obavlja, a time na žalost za sad nisam zadovoljan.
  • Noel
    6k
    Zašto se hvatate zajebancije uvijek kad čovjek tak priča? Da je Zagorec sprdal bi ga da Kaneku veli Jebati vrak mater kak moreš biti heroj 4 utakmice a ja sem trener. Uostalom on je ponosan na to kaj je rekao je da poziv Bosne kao repke jedno od najvećih poziva i postignuća u životu trenerskom. Očito se tako osjeća ne kao da je Metkovića ni Mostara nego Bosne. I to je u redu. Nije to nikakav problem nego loše vođenje ekipe.

    "Normalno da me zanima, izjavljivao sam da je to VRH TRENERSKOG POSLA i da čovjek ne može birati kada će ta ponuda doći” – rekao je Jakirović

    Eto imamo trenera kojem je vrh trenerskog posla vođenje repke BiH.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    ti si to malo bolje od mene posložio sto se redoslijeds riječi tiče i formulacije, al da, osvrnuo sam se na etiketiranje koje ne smatram zdravim, i to pogrešno čak etiketiranje nešto u smislu da sad Čilića zovemo bosancem, i još to neko sa visoka ispadne gledanje ljudi koji dolaze iz te neke određene geografske cijeline, pa ispadne da je to nešto loše ili ne znam što je uopće mislio kolega gore.

    Ja jesam Bosanac, kao i dobar dio poznatih i cijenjenih ovdje forumaša, al nikad na pamet nije, ja vjerujen ni jednom od nas palo ružno etiketiranje ikog, zato jer je neko hercegovac, dalmatinac, purger ili kolega Facke(zagorec)ili da tu sad glumimo veće zagrepčane od samih zagrepčana.

    Debilizam jednom riječju
  • miro
    4.4k
    90 posto sjevernjaka će za sve bosance i hercegovce rec "bosanci" i obrnuto ovi drugi će za međimurce, podravce, zagorce i prigorce u 90% slučajeva reć "zagorci"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.