• Paggini
    19.9k


    Doslovno poslije svake Dinamove utakmice kelje fotke sudaca i prozivaju ga kriminalcem i lopovom. Danas je to Titlic, bio je to i Bel, ima tu i Kolarića, jedino Strukan nije došao na red hmmmmmmm...

    Njihov šizofrenični mentalitet je doveo do toga da su all-in svaki tjedan u ukralo pokralo, nebitno jel ista sumnjivo bilo, oni MORAJU prozivati, zazivati. Već sad najavljuju da će im i ovo prvenstvo biti ukradeno. Jel to neki svjesni push ili prirodna evolucija koja se dogodila kroz godine, ne znam, ali ove sezone su podigli to na ekstremnu razinu.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne treba s njima razbijat glavu. Išao sam malo pogledati komentare na Snetu, bolje da nisam. To je sve bolesno dolje, ne može se s njima normalno komunicirati. Bojim se kak će to izgledat kod njih kad opet popuše titulu.
  • Zagi
    7.7k
    ali ove sezone su podigli to na ekstremnu razinu.Paggini

    zamirisalo.

    Mnogi su u prošlim sezonama pisali da će im biti posebno drago slaviti naslov tovarima u facu.
    Meni su već jako dugo iskreno non-factor.
    Ali ova sezona...
    Ta količina mržnje koja isijava, kompeksi koji izlaze svaku utakmicu koju igraju. Pogotovo ovih domicilnih žohara koji svoju smrdljivu luku vide samo preko ferja...

    Ovu sezonu će meni biti slatko.
  • Bruh
    947
    Dogodine će osnivat regionalnu da mogu i u njoj pušit ; )
  • DrawTube
    4.8k
    Mrzim Tovare!

    Jedva čekam 3:0 protiv Balkanija i 4:0 protiv Tovara 17. 12.

    Bit će nas 20 000 u nedjelju garant!
  • sport
    3.3k
    Tovari kmeče jer znaju da smo bolji od njih,jer nas se boje i znaju da ako ove sezone ne budu prvaci neće biti u narednih 20 godina.Zapravo sve ovisi o nama,ako se još malo posložimo i mirno bez novih ozlijeda odradimo pripreme mogu nam staviti soli na rep.
  • Georg Koch
    4.6k
    Ne znam jel ova tema ali nek bude.
    Mi smo jucer osigrali lose i sve to stoji.
    Medjutim, nasi "sportski prijatelji" s juga su prije par kola isto tako dobili Rudes 1:0.
    Rudesani su imali cak bolje prilike nego protiv nas, i nedosudjen penal(bar jedan cisti).
    Sinoc nakon tekme i jutros vriste naslovnice medija o ocajnoj igri dinama, katastrofalnim pojedincima, dobrom Rudesu i pazi sad sucu koji je bio na strani dinama.
    Nakon pobjede tovara ni clanka gdje se kritizirao hajduk, ni clanka o losoj igri, jedva izborenoj pobjedi i slicno.
    Masinerija i kampanja koju oni i mediji vode je nevjerojatna, strasno sta se radi.
    Necete gamadi ni ove sezone osjetiti car prvaka, ni narednih 10. Patit cete i plakat i ovo ljeto.
    Mrzim vas jer ste klosari, jer vise mrzite dinamo nego volite vas ogavni klub, jer ste jadni, licemjerni i sve ste ono sto nikom svome ne bih pozelio.
    Vase muke su pocele u petak u Zagrebu, produbit ce se u nedjelju opet u metropoli, a konacan raspad dozivit cete na proljece.
  • xavier
    12.1k


    Nisam siguran protiv koga se ti ovdje boriš. Baš me briga što njihovi novinari pišu o njima. Nisam zapravo pročitao ni što naši pišu o nama. JA nisam zadovoljan time što sam vidio. Dinamo je izgledao jalovo i bezidejno protiv najlošije momčadi lige.
  • Nino Bule
    13.7k
    Kog briga kako je netko drugi igrao protiv rudesa, ovo jucer je bio kriminalan za koji odgovornost nosi uglavnom trener. Mi nikakav rukopis i igru ne vidimo a on je tu sad vec dugo vremena. Meni bi letio s klupe ako ne pobjedi hajduka.
  • Georg Koch
    4.6k
    izgledao je naravno da je.
    Ali kao sto sam napisao, rudes je s njima imao i izglednije prilike. Isto su izgubili 1:0, i imali nedosudjen penal.
    Mediji su nakon toga pisali negativno-nista.
    Nakon nase jedva izborene pobjede sa rudesom, mediji vriste.
    Sve i svi su na njihovoj strani. Masinerija i kampanja koju rade je prestrasna.
    Ne znam sta ovdje nije jasno...
  • Georg Koch
    4.6k
    ti pises o jednoj temi, ja o drugoj. Ovo moje ne znaci da se ne slazem s tobom.
    Jedno ne iskljucuje drugo.
    Samo zasto mijesate kruske i jabuke...
  • xavier
    12.1k


    Pa ne pišu isti novinari i o Dinamu i o Hajduku. Kako sam već napisao, zaboli me ona stvar o čemu pišu novinari koji prate Hajduk.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    izbjegavam ovu temu ali jedan komentar s moje strane. Popio jučer kasno pivu sa susjedom hajdukovcem, konteksta radi lik je skroz normalan, objektivan, nije tovar blitvar ukralo pokralo, ne ide na utakmice, obiteljski čovjek itd itd

    kratko smo komentirali utakmicu, nije imao ništa za reći na suđenje osim za korner u zadnjoj minuti i tu sam se složio i složili smo se oko toga da je rudeš jučer stvarno igrao dobro, ovo je njihova najbolja utakmica sezone. I ono što sam sa tribine primijetio je da je svaka "ničija" lopta koja se odbijala oko sredine išla njima u noge, ali svaka.

    ja nisam toliko nezadovoljan, oni su ušli sa više žara u utakmicu protiv jednog Dinama, mi opuštenije i labavije. Neke utakmice ove sezone smo igrali dobro i stvarali masu zicera pa je rezultat izostao, jučer je falilo zicera i igre ali 3 boda su tu, idemo dalje.

    što nam preostaje osim svi na Maksimir protiv balkanija i tovara
  • BornaPŽ1986
    1k
    Popio jučer kasno pivuGražvydas Mikulėnas

    @Gražvydas Mikulėnas Nikad nije kasno!
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Kog briga kako je netko drugi igrao protiv rudesa, ovo jucer je bio kriminalan za koji odgovornost nosi uglavnom trener. Mi nikakav rukopis i igru ne vidimo a on je tu sad vec dugo vremena. Meni bi letio s klupe ako ne pobjedi hajduka.Nino Bule

    Dvi u nizu pobjede imaju u derbiju protiv nas, treća bi bila već previše. Nema opravdanja za formu, igrače, atmosferu nez sta..igramo doma protiv najvećeg rivala koji blago rečeno nije Real naspram nas. Ako ne budu igrači izašli vani sa mudima i da uzmu sva tri boda, može slobodno skupit se i otic. Nikakav bod, nedaj boze poraz ne dolazi u obzir. Ovo toplo hladno kako igramo je čisto njegov krimen. U ekipi imamo i dalje 16igraca koji su bili u zapisniku utakmice sa Chelsea na Maksimiru. Nemoguće da ti igrači danas jedva dobiju Rudeš, il igraju ka da se nikad prije nisu vidili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.