• emilperska
    5.4k
    Sad tek vidim ovaj Yakirov komentar za Kaneka..
    Trenerčino jedna limitirana, kad dobijes papire kod nas vodit ces s Cibaliju i pit kavu s Banožićem.
    Kaneko ti je pet puta guzicu spasio, operi usta kad ga spominjes..
  • wolfgang14
    1.4k
    sta je izjavioNousername

    "Može biti još bolji, pogotovo kad prođe pripreme. Ali, mogao je i on biti bolji u prvom dijelu, dosta je prolazilo po njegovoj strani."
  • sanjinlego
    3k


    Istinu je rekao. Moha je često bio sam na toj strani, jer je Takuro zaboravljao ili kasnio zatvoriti. Ovaj je loš pa je loš, ali treba pomoć prijatelja.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Bit će ovo top. Treba samo čekat da Profa Jakir odradi prijelazni rok i dovede sedam pojačanja, odmah kreće pobjednički kas.

    Danas nije bilo idealno, ali treba sve staviti u kontekst. Da Profa ima ekipu kakvu ima Mladina, gorilo bi nebo i zemlja.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    4 pobjede u nizu.

    Trust the process!
  • IceMan
    2k
    Samo se nadam da će imat muda napast u nedelju… a ne igrat ziceraški na bod kao u Splitu pred dva mjeseca.
  • xavier
    12k
    Bit će ovo top. Treba samo čekat da Profa Jakir odradi prijelazni rok i dovede sedam pojačanja, odmah kreće pobjednički kas.

    Danas nije bilo idealno, ali treba sve staviti u kontekst. Da Profa ima ekipu kakvu ima Mladina, gorilo bi nebo i zemlja.
    Zambatine škude

    Upravo tako. Profa je dokazao da ima kapaciteta da mu damo još veće ovlasti i desetogodišnji ugovor.

    a ne igrat ziceraški na bod kao u Splitu pred dva mjeseca.IceMan

    I onda poslije pričati o nekakvoj "dominaciji", a imao si jalov posjed koji su ti oni ciljano prepustili.
  • mali M
    5.1k
    Tu se ekipa previše vrijeđa ako se kaže nekaj protiv Jakira. Ja jednostavno mislim da nije trener za Dinamo. Bar ne još. Jednostavno nema glavu za vođenje momčadi na ovoj razini. Dinamo je uvijek dominantan, netreba od njega raditi filozofiju. Nemoj od njega raditi radničku momčad. To je stil onih koji love Dinamo.
  • Dinaminjo
    929
    To je floskula jer mu ne daju dovoditi igrace od 5 m eura koji sami rjesavaju utakmice.

    Zato veli da treba radnicku momcad jer je to radio u klubovima do sada.

    Takticke zamisli? Tko bi se htio time baviti..
  • Ban
    698
    Meni je najviše nejasno to što mi ni ne igramo kao radnička momčad, uopće ne vidim kako se Hoxha ili neka druga pojačanja koja se s Jakirom povezuju uklapaju u ovo što mi igramo. Nisu mi jasni ni njegovi komentari da nam fali dinamike i trke.
  • Dinaminjo
    929
    Pa fali ti dinamike i trke kad igramo 5 0 5..

    Bila je situacija u 2 pol gdje su 4 nasa potrcala naprijed, izgubili smo loptu i ispali su u jednom potezu. Onda smo se obranili i kad je Nevistic htio baciti loptu brzo naprijed nije imao kome jer su svi potrasli nazad i nije bilo sada nikog naprijed..

    Nama treba 15 sec da prebacimo loptu vaterpolski sa jedne strane na drugu, sa min 3 dodira svaki i nesto sto se cita prelako.

    A jedan rudes je u 1. Pol izlazio u nekoliko dodira kroz prazan prostor i radio nam probleme.

    Ubrzamo se mi ponekad ito bude ok, opasno cak, ali puuuuuno prerijetko
  • Ban
    698

    Da, ali to je trenerov rukopis. Zato mi njegovi komentari nisu baš jasni. Ako fali dinamike za početak ih treba smislenije rasporediti po terenu, a onda im dati i više slobode odnosno privida slobode ako si control freak.
  • Dinaminjo
    929
    A ne velim ja da mu je lako.
    Ne igramo mi ovako od njegovog dolaska nego vec jako dugo vremena.

    Valjda mu je lakse dovesti 3 nova igraca nego preodgojiti postojece..
  • badjibadara
    3.1k
    uBhsURN.jpg

    Prvi intervju (sa kupanja) i jucerasnja pressica. Bas se primjeti razlika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.