• mali M
    5.1k
    Okej, slažem se s vama odvjetnicima Jakira... Igramo fantastično, prepoznaje se trenerov potpis u igri, odlično je prepoznao i rasporedio igrače i moramo bit zahvalni što će dohvatiti poziciju da uopće bude u igri za vrh HNL-a... Kad čitam vaše upise imam osjećaj da navijam za Goricu pa je show što smo u gornjem domu uopće...
  • Zagi
    7.6k
    Najlakše je kad sam usereš , staviti drugima u usta riječi koje nisu rekli/napisali.
  • Mihaljević
    9.8k
    Polako raste Jakirov fanbase! #samolagano
  • emilperska
    5.4k
    Previse je trula nasa igra s obzirom na kadar koji imamo..
    Ali s ove 4 pobjede se doveo do tog da s jos dodatne 2 pobjede ima mir do daljnjeg i pravo na famozni "transferni rok Sergeja Yakirovića". Druga je stvar sto sam uvjeren da ce pare spiskat na Krizmanića, Selahija i Pršira, ali neka vam ga..

    Ako ne pobjedi i balkani i jogurt nek se goni u tri krasna kurca i odjebe u Zeljeznicar, Sarajevo, Celje ili tko god ga vec zeli..
  • LaznjakProsineckog
    657
    Balkani ce bit X, a Hajduk cemo pobjedit, ostaje trener, dovodi Hoxhu, Miereza, Selahija, Pršira, Krizmanića, Banića i na proljeće ce bit veselo.
  • mali M
    5.1k
    Najlakše je kad sam usereš , staviti drugima u usta riječi koje nisu rekli/napisali.Zagi

    Bišćan je imao dva poraza s Dinamom, Jakir ima 6... Tu meni priča prestaje. Branite dalje njegovo neznanje, dajte mu dva prelazna roka, dajte mu 5 priprema, pa kad totalno sroza status Dinama u Europi, ono čovječe igramo klaun grupu u najslabijem natjecanju i tu se jedva čupa i vi mu to brojite u uspjehe? U HNL-u zbog krivog postavljanja igrača i taktike iz drugih županijskih "nabij, trči" više nismo prijetnja ni fenjerašima i skrivamo se iza floskule "svi danas igraju". Redovito popljuje svoje najbolje igrače (eto danas i Kaneka koji mu je opet spasio rit) i trenira strogoću gdje netreba. Trebao je Miku puknut na tribinu dve tekme i vratit ga u momčad, šta glumi sa Ljubičićem više. Ljudi moji on stavlja smrtno ozbiljan Marina u igru... I to redovito..
  • cibona
    2.9k
    Ne znam jesam li vruce ili hladne glave, ali ja jednostavno ne vidim mogucnost da pod jakirovicem napredujemo.

    Imam osjecaj da su svi igraci u goroj formi nego na pocetku sezone, osim kaneka i perkovica i to samo jer na pocetku sezone nisu ni dobivali minute:groan: . A za to je krivac iskljucivo jakirovic. Mi nemamo viziju igre, nemamo brzinu i okomitost, losi smo i u napadu i u obrani, vezni red nam se previse oslanja na misica, bekovi su nam katastrofalni. Ne znam zasto se forsira ljubu na lb iako svaki put odigra gore od proslog puta i on sam vec polako gubi strpljenje.

    Sve u svemu, rezultat se pise, a gorak okus se nastavlja.
  • Zagi
    7.6k
    Ma neda mi se debunkati ove glupave narative.

    Ja sam optimističan , a vi kak hoćete. Vidjet ćemo za par mjeseci tko je bio u pravu.
  • LaznjakProsineckog
    657
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jakirovic-na-poluvremenu-smo-imali-zustar-razgovor-htio-sam-odmah-zamijeniti-vise-igraca/122623?fbclid=IwAR2FjCBqsKcz8KXwgb05T6vc05ZQ0FeE34xePfI2qJZ0wdyhi7sfQ9zIHrM evo izjave, pa sad sami procijenite da li je ovo trener za europske dosege i ciljeve Dinama, meni je ovo u rangu izjava Mršića i Petkovića kad Cibalia odigra 1:1 sa Šibenikom 2000-ih, baljezganje o borbi, pristupu i pic.. materni, ni slova o nogometu, jos kenja po Kaneku, napisao sam prije 10 dana da ce Jakiru Kaneko bit problem jer ga je Šimić doveo, na proljeće ce bit grijanje klupe od Kaneka ako Jakir ostane jer nije napravio 8 klizecih, 5 faula, 1 zuti karton, jeb..es asistencije i igru 1na1
  • Tongo Doumbia
    4k
    to sa Šimićem i korištenjem Kaneka od strane Jakira je jednako relevantno kao Mamićeva izjava da u Dinamu radi za 10 tisuća kuna.
  • Tongo Doumbia
    4k
    stavljao ga je, kad ga već spominješ, i Bišćan u igru. I to kao jedinu svoju zamjenu u Ateni. Nisam odvjetnik na temelju ničega. Samo dajem priliku. Kao što sam i istom tom Igoru.
  • mali M
    5.1k
    sve ok. Nisam ni Bišćanu pljeskao za taj potez... može bratko, komentirati ćemo glupavi narativ kad dođe vrijeme
  • Ban
    698
    hb8KDgN.png

    Mi ovako igramo.

    U crveno ne idemo, lava. Ponekad bunarimo po strani. Uglavnom nam je plan gađati ove kampere naprijed.

    Uz dužno poštovanje, mene to nervira.
  • Tongo Doumbia
    4k
    mislim stvara se takva priča. Nisam ja njemu ništa dužan da ga branim, samo pokušavam biti pozitivan u svemu ovome, jer sam se itekako uvjerio da zna radit taj posao do sada.

    Čovjeka se jebeno previše vrijeđa. Ima četiri pobjede u četiri utakmice, a sumnjam da se to u ovim danima baš očekivalo. Usudim se reći da su brojni mislili da će i od Osijeka "popušit". No dobro, ne mislim se ja ovdje svađat, svakako sam označen kao kreten, jer ne podržavam jednoumlje.
  • Zagi
    7.6k
    Ta statičnost frontalne 5orke je tu od kad je Krznar otišao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.