• Antonio bbb
    253
    vidim splitske tabilce i dignem ja 2 srednjaka u zrakMajki2111
    :strong:
  • NORTE
    11.4k
    Lokomotiva-Hajduk 8.12.2023.
    Gledatelja: 4.829

    Hajduk na derbi dolazi bez Žapera i Kalika.

    Ako u derbiju dobiju žuti karton onda protiv Rijeke neće moć nastupit Sahiti, Šarlija, Sigur, Diallo i Dolček.
  • Nolifer
    8.1k
    @Majki2111

    A je kad vidiš Splitske puce, pokažeš novčanik i kaj onda napraviš, ona dobije plavu boju od tebe ili ti od nje?

    :lol: :joke:
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Hajduk na derbi dolazi bez Žapera i Kalika.

    Ako u derbiju dobiju žuti karton onda protiv Rijeke neće moć nastupit Sahiti, Šarlija, Sigur, Diallo i Dolček.
    NORTE

    Polako će sve doc na svoje
  • Kepec
    5.5k
    Komentar na internetu: Torcida postrojava igrače, policija torcidu, znači još da igrači postroje policiju i krug je zatvoren.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    “Policija je detaljno prije utakmice "pročešljala" cijelu Kranjčevićevu, pa je tako diljem ulice u kantama za smeće pronašla - cigle!? I to u više kanti za smeće, svugdje po jednu ciglu. Vjerojatno su neki bili spremni za "ulične obračune", nisu uspjeli.“

    “Đava je straj”
  • San Lorenzo
    15.5k
    Komentar na internetu: Torcida postrojava igrače, policija torcidu, znači još da igrači postroje policiju i krug je zatvorenKepec

    Livaja je postrojavao policiju u Koprivnici kad je na njegov zahtjev utakmica nastavljena iako je pomoćni sudac gađan i pogođen stolicama.
  • Bruh
    947
    to je zekić propustio realno trebali su odbit igrat baš da prkose seljačinama
  • Mihaljević
    9.8k
    Iskreno ne vidim nacin kako bi oni kiksali.Blue Austrian

    Evo gledaj tekmu sa Loksom sljedeću pa ćeš vidit način.
    6d
    Slavonski interpunkcijski znak

    :grin:
  • DrawTube
    4.8k
    Što se tiče jučerašnje utakmice

    Sa strane orjuna sa Istoka koja je pjevala mrzin Dinamo i ubi purgera, ali alarmantan je broj djece koja to pjeva. Stoka koju Zagreb hrani i obrazuje , pa tako i njihovu djecu svoju djecu odmalena uče da mrze Zagreb, da mrze riječ Purger, da mrze riječ Dinamo.

    Neka me zovu šovinistom ili ksenofobom, ali moja se djeca jednog dana neće družiti s djecom koja pjevaju ubi Purgera
  • NitkoBitan
    17.1k
    ali moja se djeca jednog dana neće družiti s djecom koja pjevaju ubi PurgeraDrawTube

    Moja djeca ce takve tuc a tata ce se pravit da nista nije vidio.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    pošto u prijenosu nisu pokazali linije...

    slika.png

    nije bilo zaleđe...totalna knapuša, ali iz nekoliko iteracija, rezultat je uvijek isti.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    pošto u prijenosu nisu pokazali linije...db-izbjeglica

    Ima neki validan razlog?
  • DrawTube
    4.8k
    Ne vjerujem u ove fore Dinamo je prevelik klub da to radi, pasivnost Dinama i Dinamovaca je dovela do jučerašnjeg orgijanja, do reklama u zračnoj luci i do tog da se po faksevima i školama može paradirari Pasivnost u tovarskim dresovima

    Možda je vrijeme da primijenimo Osijekov model. Neka Petko, Taki, Zagi i Baturina tu i tamo posjete osnovne škole, daju potpise i slikaju se s djecom. Da vidimo koliko će se Stoke žaliti na osnovnu školu.

    Onda kad se to sazna nek roditelji lijepo znaju s kim se druže i s kim pustaju djecu da se druze
  • NORTE
    11.4k
    pasivnost Dinama i Dinamovaca je dovela do jučerašnjeg orgijanjaDrawTube
    To ima veze samo s odlukama ljudi koji su vodili i vode dinamo, a to je da su u 1. ligu uveli klub bez navijača, a slabljenjem dinamove momčadi doveli Hajduk u borbu za titulu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.