• wolfgang14
    1.6k
    Nije bitna ljubičićeva pozicija koliko činjenica da ne zna štopat loptu
  • Facke
    3.6k


    Ha tehnicki je nazalost slab kaj se toga tice.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Meni bi selahijev transfer bio najbolje što je uprava napravila zadnjih tri godine, i to još ako je besplatan, lider na terenu. Svaka čast sučiću ali previše tekmi mi imamo u sezoni osloniti se samo na mladog igrača. Uvijek za selahija, on je klasa ili dvije više od hoxhe
  • emilperska
    5.7k
    Što se Selahija tiče:

    1. Naša uprava ga sigurno ne bi dovela besplatno (vidi pod Brodić). Došao bi 1.1.2024, a mi bi ga vjv, poznavajući odnose Miška, tajnice, ona dva fikusa i našeg (i njihovog) trenerskog maga, platili milijun do dva milijuna EUR.
    2. Mišić, Sučić, Bulat, Haliliović, Ademi, Ljubo.. Gdje bi točno i kad igrao Selahi i na uštrb čije minutaže?
  • San Lorenzo
    15.8k
    Gdje bi točno i kad igrao Selahi i na uštrb čije minutaže?emilperska

    Pa najavljeno je da Moharrami odlazi, zbroji dva i dva.
  • emilperska
    5.7k

    Jakirov turbofolk nogomet :heart:
  • Dinaminjo
    939
    Ne kuzim u cem je problem da dijele minutazu Selahi i Sucic..
  • emilperska
    5.7k

    Problem u je Bulatu, Ljubičiću, Ademiju, Halilu i Mišiću. Imali bi bez juniora 7 igrača na 2 pozicije bez ulaznih juniora. Ok tu i tamo netko može umjesto Baturine, ali jebemu mater valjda je plan da i Vidović nešto odradi na svojoj poziciji ako dođe ta Yakirova raketa na krilo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Došao bi 1.1.2024, a mi bi ga vjv, poznavajući odnose Miška, tajnice, ona dva fikusa i našeg (i njihovog) trenerskog maga, platili milijun do dva milijuna EUR.emilperska

    Tako ce i biti, sumnjam da ce on otici besplatno bas, mada opet ne znam koje su njegove zelje (hnl ili van) pa necu komentirati
  • Captain America
    17.7k
    Problem u je Bulatu, Ljubičiću, Ademiju, Halilu i Mišiću.emilperska

    Mislim da se i Kačavendu vidi u sredini.

    Love nemamo, a imamo daleko veće probleme na drugim pozicijama tako da u ovom trenutku nema smisla ići po Selahija. Još bi blokirali razvoj Sučića, a već sad dečko radi dosta dobroga za nas.
  • CastAway1986
    1.5k
    Ja se slažem s tobom. Selahi je bolji od sviju naših zadnjih veznih i bio bi odmah pojačanje , Mišića mogu uvijek gurnuti prema naprijed samo mislim da imamo previše veznjaka tako da sumnjam da će ga uzeti !
  • LaznjakProsineckog
    789
    Znaci kupujemo Xoxhu od 25 godina koji ne igra ni za reprezentaciju, umjesto da dodamo jos malo para i otkupimo Vidovica, 19 godina, reprezentativac U-21, Bayernova škola, već se prilagodio Dinamu donekle, aj dobro, Jakirov turbo Gorica nogomet, razocaran sam, uzas (+nadolaze kad se oporave Kacavenda, Stojkovic, a imamo vec Špikića, Kaneka kojeg treba isto otkupit) meni ovo nije jasno..
  • Dinaminjo
    939
    Realno, Ademi vec dugo nije nista pokazao.
    Halilovic je na ugovoru od 1g i jos se nije dokazao.
    Ljubicic bi lako mogao biti nezadovoljan iako ga ja nikad ne bi zelio izgubiti.
    Bulat koji glumi poluspicu bi mogao dobiti neku srednju ponudu
    Kacavenda kojem ce trebat godina da se vrati u formu
    Vidovica jos nisu otkupili.

    Za Selahia, 500k i 50% Solde.
  • sport
    3.3k
    Kad čitam ovu temu imam osjećaj da nama svaki prelazni rok treba 10-20 novih igrača.
  • emilperska
    5.7k

    To je posljedica tog jer je zadnje pojacanje koje smo kupili - Kristijan Jakić (srpanj 2020.)
    Sve poslije tog su prinove, rezerve, skartovi, potencijali s manje ili vise buducnosti u klubu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions