• Krizy
    43.4k
    Mogao ga je potjerati na tribinu mjesec dana ranije, možda bi uzeli tri boda u Rijeci :rofl:
  • Peškaman
    4.4k
    Mislim da taj neće na kraju ni u Dinamo ni u Hajduk,miriše mi na MLS.
  • Ban
    698
    Sada kada je Sučić napokon počeo dobivati priliku, Selahi nam više nije potreban. Riješili smo problem na zadnjem veznom.
  • Olmic
    3.7k
    slazem se
  • Facke
    3.6k
    Prve moram reci da je absolutna glupost igraca deti na tribinu samo zate koj trenutne nece produziti ugovor. Ak more pomoci ekipe cemu da ga se stavlja na tribinu. A pitanje je gde bi on pri nami igral?! Imame Ljubicica,Misica,Ademija,Sucica,Bulata i Halilovica (teri iste more centealne igrati) za dvije do mozda 3 pozicije ak bi bez desetke igrali. S Selahijem bi to bile 7 igraca. Male previse.
    Pogotove sad. A cem se Misica male mekne s zajnuga veznuga prema napred odma je bolsi. Nebi mi taj transfer imel smisla.
  • dd29
    537


    I ovaj novinar piše xoxha, naježim se kad to pročitam, nevjerojatno koliko ljudi ne zna napisat čovjekovo prezime kako spada

    na albanskom se xh čita dž, kao granit xhaka (džaka), dakle arber hoxha je arber hodža
    nikakav xoxha nego hoxha
  • sanjinlego
    3k
    Imamo Sucica, 20 godina, odličan pregled igre, trka i napadanje prostora. Jedina mana možda duel igra ali i to se da popraviti .. bolje šansa Sucicu nego “milijun” iz kase za Selahija!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Imamo i Ljubicica ali s obzirom na tretman ne bi se cudio da ode na ljeto, plakat cemo mi jos za ljubom
  • San Lorenzo
    15.8k
    Imamo i Ljubicica ali s obzirom na tretman ne bi se cudio da ode na ljeto, plakat cemo mi jos za ljubomGražvydas Mikulėnas

    Ja bih ga prodao već ove zime samo iz razloga da tko god bude trener na proljeće, ne dođe u iskušenje da ovoga baca na beka. :lol:
  • cibona
    3k
    Mene jako zivcira kada ljudi po stranicama pisu u smislu "konacno smo se rijesili ljubicica vise nije u prvoj postavi", "neka se sada ljubicic vise potrudi pa mozda i dobije koju minutu" i slicno. Kao prvo, mi svi trebamo biti zahvalni njemu sto je u godinu i pol trpio biti zrtveno janje i igrati na neprirodnoj poziciji, nije se niti jednom zalio samo je sutio i radio. I sada kada smo dobili perkovica na LB, jakirovic je zacementirao ljubicica na klupu umjesto da igra u vezi. To je nepostovanje prema njemu kao igracu jer je on u ono malo utakmica sto je igrao u vezi pokazao da je top igrac za dinamo i sada kada konacno ima priliku da zaigra na prirodnoj poziciji, i dalje se gura bulata u paru s misicem iako je nebrojeno puta dokazano da ta kombinacija jednostavno ne prolazi.

    U redu, sad je iskocio sucic i treba ga gurati, ali cijela ova prica oko ljubicica me istovremeno naljutila i jako rastuzila. Stvarno mi se cini da mu je dolazak u dinamo samo unazadio karijeru i to me zalosti.
  • Captain America
    17.7k
    Mislim da taj neće na kraju ni u Dinamo ni u Hajduk,miriše mi na MLS.Peškaman

    Silov s Ofenzive koji ima okej info od ovih dolje je to najavio prije par dana. Oni bi ga ako je potpuno besplatan, nama realno ne gori i onda dolaziš u situaciju da se oni ne mogu nosit s inozemnim ponudama kojih će biti.
  • Noel
    6.4k
    Ne treba ni hajduku imaju Žapera mi Ljubičića i Sučića.. MLS ili Turska
  • nemapredaje
    3.3k
    Možda Osijek?
  • Ban
    698
    Ljubičić nije zadnji vezni, osmica je.
  • marcio amoroso
    36.6k
    U biti je takvog igrača glupo propustiti ako je besplatan, ali je vezni red dosta dobro pokriven i zadnja “bauštela” kod nas.

    Ja bi se ipak unatoč tomu svemu više radovao Selahiju nego Brodiću i Hoxhi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions