• Captain America
    17.7k
    "Izbori idu, mala".

    Stvarno imaju džon-obraz s ovim najavama nakon svega zadnjih godina.
  • Crusades1986
    12.4k
    Gradnja stadiona u Hrvatskoj inače jako utječe na rezultat na izborima pa su se sad požurili da to najave prije izbora.

    Jučer anketa na Novoj TV, 66% gledaelja smatra da bi klubovi sami trebali graditi stadione, bez ikakvog sudjelovanja države/grada, al Plenki i Tomašević su se požurili sklopiti sporazum prije izbora kako bi im to igralo ulogu.

    Mislim, generalno je većina alergična da se javna lova daje za stadione prije vrtića, škola, kulturnih centara i slično i sad ti veliš da je to zbog izbora.
  • Matej
    7
    Doktore, procitaj ponovo to sta si napisao "priprema". Dok se Kranjca "pripremi" Dinamo isto mora igrat utakmice...
  • Crusades1986
    12.4k
    Pa igrat će ih na Maksimiru dok se Kranjča ne završi.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Crusades1986 Doktore, procitaj ponovo to sta si napisao "priprema". Dok se Kranjca "pripremi" Dinamo isto mora igrat utakmice...Matej

    Koja je tvoja ideja?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Gradnja stadiona u Hrvatskoj inače jako utječe na rezultat na izborima pa su se sad požurili da to najave prije izbora.Crusades1986

    Upravo tako, ekipa je alergična na gradnju stadiona, a ne obrnuto, da bi to Plenkoviću bio predizborni adut.
  • Matej
    7
    Na osnovu cega si ti zakljucio da ja imam ideju
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Na osnovu cega si ti zakljucio da ja imam idejuMatej

    Pa reko kad pitaš.
  • Matej
    7
    Pitam da
  • Endeavour
    588

    Dinamo igra utakmice na Maksimiru. Nakon završetka rekonstrukcije Kranjčevićeve i naše selidbe, kreće rušenje i gradnja Maksimira.
  • Sajla
    5.1k
    pa ne pratiš baš temu onda? gradnja Maksimira bi trebala početi tek nakon što se završi Kranjčevićeva, tako da se Dinamo ima kamo privremeno preseliti.
    drugi je par cipela hoće li biti išta od i jednog i drugog stadiona, ali izgleda da se stvari ipak pokreću. a puno ljudi se boji da ako jednog dana i bude nešto od Kranjče, da neće biti ništa od Maksimira i da selidba neće biti privremena.
  • Džudžan86
    251

    Paradoks je onda kad klub ne bi dopustio nikakve manifestacije drzavi/gradu na tom novom stadionu, tih 66 posto "trebaju nam vrtici,skole,bolnice" bi prvi kmečali o tome
  • Oluja
    4.3k
    istok i sjever bi se mogli rusiti i dok Maksimir bude u funkciji, nema potrebe da se ceka selidba
  • scooniepenn
    3.3k

    Mi nažalost u Zagrebu nismo u poziciji kao Barcelona da igramo na Montjuicu koji je dovoljno dobar ili da se nalazimo u Londonu ili Madridu pa da postoji još koji stadion gdje možemo igrati. U Zagrebu nažalost i mora biti princip prvo završetak Kranjče pa rušenje Maksimira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.