• Papastrumf
    12.4k
    Cek, kakve veze sad Kaptol ima s time? Ja sam mislio da Drzava i Grad izmisljaju.
  • Crusades1986
    12.4k
    Da nije Bandić ovo sve pripremao 20 godina, ne bi se ovo nikad potpisalo.
  • Dinaminjo
    939
    Imali smo dovoljno godina za sakrazme.

    Ajmo biti 24 sata optimisticni
  • mali M
    5.2k
    Cek, kakve veze sad Kaptol ima s time? Ja sam mislio da Drzava i Grad izmisljaju.Papastrumf

    Možeš pojasniti? Gdje je rečeno da Kaptol nema veze s time?
  • mali M
    5.2k
    I kaj je najbolje Crkva nije htjela novac, kako se pisalo. I kaj je najbolje Crkva je dala 300.000 kvadrata za 50.000. i dalje se smatra da je Crkva problem. Baš baš jako želim da se ovo čim prije ostvari da vidim koje će izlike biti sljedećih 20 godina...
  • deda
    32.7k
    Davnih dana sam govorio da će ovaj problem biti riješen tek kad se država uplete.
  • Nolifer
    8.1k
    Da se grad nije inatio, nebi se trebala država uplesti.
  • mali M
    5.2k
    Ma grad je tj. Bandinjo imao rikverc tu u održavanju. Davno je to skuženo. Ma svega je tu bilo da se ne lažemo od Dinamove strane koja do sada nije pokazala ni volju i grada koji je u dilu sa njima lupao pare. Crkva i država su se uključile kad je tek sada valjda ozbiljan zahtjev došao od Dinama do grada... Tak da ovo je trenutak kad se mora prelomiti jel hoćemo il ne... Sve prije je bilo mazanje očiju javnosti. Čini mi se da je sad otišlo predaleko i tko prvi stisne kočnicu ćemo vidjeti tko će štopati, jel grad il Dinamo
  • Mali Zeus
    13.2k
    i dalje se smatra da je Crkva problem.mali M

    Tko to smatra?

    Na koji način se grad inatio?
  • Nolifer
    8.1k


    Mali M ti je više manje sve napisao plus onaj prosvjed na Trnjanskoj Savici kaj je bio protiv izgradnje i tu su se gradili populistički poeni sadašnjeg. Da je tada dana alternativna lokacija, vjerujem da nebi do ovog došlo
  • Mali Zeus
    13.2k
    Mali M ti je više manje sve napisao plus onaj prosvjed na Trnjanskoj Savici kaj je bio protiv izgradnje i tu su se gradili populistički poeni sadašnjeg.xFire

    Nije li taj prosvjed bio za vrijeme Bandića?
  • Nolifer
    8.1k


    O tome ti pričam da je. Jedni i drugi su se trebali nać i nać alternativu tada, a ne inatit se do zadnjeg.
  • mali M
    5.2k
    Tko to smatra?Mali Zeus

    Ajde da ne tražim valjda na svakoj stranici ove teme je netko opleo po njoj. Ali stani sad, uopće ne želim ići u tu raspravu, jako mi je drago da se sa dvije od tri strane napravilo što treba. Sad će ostat na trećoj strani tj. gradu da odradi svoj dio i tu ćemo vidjet gdje smo...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ajde da ne tražim valjda na svakoj stranici ove teme je netko opleo po njoj. Ali stani sad, uopće ne želim ići u tu raspravu, jako mi je drago da se sa dvije od tri strane napravilo što treba. Sad će ostat na trećoj strani tj. gradu da odradi svoj dio i tu ćemo vidjet gdje smo...mali M

    Pošteno.
  • Dudu9
    816
    Nema veze nikakvi prosvjedi sa zahtjevom crkve za povrat imovine, crkva je tražila da ih se obešteti za zemljište Maksimir, crkva stavila zabilješku na Maksimir a država je morala nekako isplatit crkvu bilo zamjenom ili novcima jednostavno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.