• miro
    4.5k
    Dobio sam i ja, poslao sam im screenshot iz aplikacije za mobilno bankarstvo gdje se vide datumi uplate i pozivi na broj. Nakon 3-4 dana su mi poslali odgovor da je sve ok i da nemam dugovanje

    U mom slučaju je "problem" bio u tome što sam 2 računa platio po istom pozivu na broj, a oni izgleda ne knjiže uplate po šifri objekta, tako da sam u isto vrijeme imao dug i preplatu - iskreno ne kužim kako im se to može dogodit, ali eto, u Holdingu je sve moguće
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nisam mogao vjerovati kad sam ovo pročitao, znači tramvaje uopće ne održava ZET nego Končar kojeg boli k za to tj. radi preko volje. Zadnji 'novi' tramvaju su prljavi, išarani i škripe, bog zna u kakvom su stanju. I sad umjesto da se to sredi, da ZET to održava, to se pušta i nabavljaju se ti novi olfo tramvaji, stari 26 godina, koji se isto tako neće održavati kako treba pa ćemo za 10 godina slušati da se moraju nabaviti novi iz Mainza, stari 30 godina, jer se stari novi ne održavaju.
  • NORTE
    11.6k
    Guraš zelenu politiku, a događaju ti se opasni ODRONI SMEĆA na odlagalištu koje je odavno trebalo biti zatvoreno.
  • miro
    4.5k
    Događaju ti se opasni odroni smeća, jer se 30 godina sve guralo pod tepih (odnosno na Jakuševac) koji više vjerojatno nema nikakvu dozvolu za rad, a grad nije osigurao nikakvu alternativu.

    Senf i ekipa su onda "mudro" zakljucili da ce to rijesiti recikliranjem i odvajanjem otpada, pa ce se tako smanjiti kolicina, a oni ce si kupit vrijeme da rijese ovaj problem. E ne bude!
  • Mali Zeus
    13.5k
    Pa dobro, riješit će to. Prošlo je samo pola mandata.

    - Ovo je klizište puno veće nego prvo jer je masa izašla s plohe i zaštitnog kanala, probila ogradu i zaustavila se na pristupnoj cesti- govori, Pavao Barbarić iz Novog sindikata podružnice Čistoća. Tzv. nožica klizišta probila je ogradu u blizini kompostane pa Barbarić smatra da je razlog klizanja, kao i u prvom slučaju, nepravilno slaganje kontaminiranog biootpada s miješanim komunalnim.

    Glavno da se prijeti kažnjavanjem zbog nepravilnog odvajanja otpada.
  • Sajla
    5.1k
    vjerojatno je to dio ugovora kod nabavke tramvaja od Končara, da ih određeni period oni servisiraju. prodaja je jednokratni prihod, a ovako lova kaplje još par godina. nije ništa čudno, samo što bi se očekivala neka razina te usluge. nisam vidio da se Končar oglasio oko toga, ali ako se stvarno može dokazati da to ne rade kak treba, onda bi ugovor trebalo raskinuti, pa nek si misle kaj rade. iako, nije da bezrezervno vjerujem sindikalcu iz ZETa. psmtr, više nikome ne vjerujem ništa :(
    a ZET održava samostalno stare češke tramvaje i valjda će i ove iz Augsburga. pitam se što će biti s novima koji su sad naručeni. hm, hm...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Pa baš to, eto sad kad su došli ti kao novi se tek počelo pričati o održavanju postojećih. I eto tek sad se sindikat ZET-a sjetio reći da oni ne rade održavanje, a Končar radi i to loše (što je svima koji se voze javnim prijevozom jasno). Heureka, čak i ti stari novi, tj. zadnji novi, su u lošem stanju.
  • Gelipter
    3.7k
    Koliko se u zadnje vrijeme čekaju tramvaji, čovjek bi rekao da su barem u spremištima za to vrijeme i da se čiste i po potrebi servisiraju, a činjenica je da tramvaji iz mjeseca u mjesec izgledaju sve gore i zmazanije. Nažalost je i činjenica da se velik dio putnika ponaša kao stoka sve više i više. Kaj se tramvaja u Zagrebu tiče, meni izgleda kao napredak čak i da dolaze ovi odsluženi iz Augsburga ako će njihovi dolasci biti češći. Nažalost, bojim se da će i pola "Njemaca" uskoro završiti po spremištima. Sve češće se tramvaji i kvare (svi modeli, ali najčešće rekao bih "Katica"). Vjerojatno fali i dijelova, tramvaji su već stari pa se nekaj krpa, a to onda nije dugog vijeka i sigurno. Kaj se recimo autobusa tiče, ne žalim previše vozače koji većinom voze te autobuse kao da ne razumiju koja im je namjena. Ne poštuju nikakve prometne propise, samo žlajfa-gas, često i ne stanu na stanici kad trebaju, plus toga su često nadrkani jer eto oni su gospodari života i smrti odvojeni od svijeta oko njih. Koliko znam i nisu im toliko loše plaće u odnosu na mnoga druga zanimanja pa da ih donekle razumijem s te strane. Kaj se ZET-a tiče, sva sreća pa je u njihovom portfelju i najskuplja žičara u povijesti koja je jednu četvrtinu godine na "redovnim servisima", a uspinjAča odlazi na dvogodišnji remont isto.
    Posebno mi je duhovita i priča o proširenju postojeće tramvajske mreže. To se lijepo može obećati i za sljedeći mandat. Obećanja barem ništa ne koštaju za razliku od ovih njihovih ostalih gafova.
  • Deleted User
    3
    ne možeš reći da drug ne drži do riječi....obećao je zatvoriti jakuševac i uspio je.
  • kinfa95
    489
    Dobro je jedan kolega rekao, vrč ide na vodu dok se ne razbije. E sad je razbijen. Kaj će biti sad, vidim opet spominju Resnik, kad je krenula ta inicijativa s izgradnjom spalionice nisam imao ništa protiv, ali eto prosvjedovalo se protiv. Ja ne znam dal je na jakuševcu bio iti jedan prosvjed koji je bio veći od 50 ljudi, a to brdo valjda već godinama nema nikakve dozvole za odlaganje smeća tamo, kapacitet je valjda tri puta prebačen.
    Ono što je sada još veći problem je to što sada Zagreb nema gdje voziti smeće, za 7 dana će smrdit cijeli grad
  • Doktor Kunić
    3.5k
    A ko će prosvjedovati, svi ovi koji su tik do, dobiju plave kuverte za mir
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Super nam je u gradu!

    Urušavaju se brda od smeća, pola grada smrdi, lišće trune po pješačkim stazama i moraš gledati kud hodaš, jer je sve sklisko od tog sadržaja, kupuju se škart tramvaji stari 30 godina iz njemačkih provincija, u gradskoj areni trešte cajkurine iz dana u dan, a seljačine plešu četnička kola po parkingu iste...

    :heart:
  • Nolifer
    8.2k


    Meni bi tu odgovarali da kaj sam tolko lud da sam opsjednut petokrakama ili šta mi smetaju tolko ovi da sam ograničen i te gluposti.

    Ali sve si napisao od a do ž kakvo je trenutno stanje...

    I opet će bit zna se ko kriv, samo ne trenutni...

    i evo šlag na tortu

    https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/lepa-brena-iduce-godine-dolazi-u-arenu-zagreb/2518001.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m

    :vomit:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Guraš zelenu politiku, a događaju ti se opasni ODRONI SMEĆA na odlagalištu koje je odavno trebalo biti zatvoreno.NORTE

    Problem je što on ne gura zelenu politiku radi toga, boli njega k...za ekologiju ili jednostavno o njoj pojma nema, al onda ako se ne razumije(naravno ne može se svatko u sve na svijetu razumijet) u takve stvari, onda treba imat stručnjaka,- savjetnika specijaliziranog za tu poziciju i taj dio, a on očito nema ni toga, ili ima a tko zna kakav je debil u pitanju.

    On gura zelenu politiku da bi se ljudi u Zagrebu uz sve probleme sa kojim se susreću imali i probleme od mentalnih bolesnika koji paradiraju, žive i budu u gradu, na trgu i sl. kako se kom digne, i da bi imali "ponosnog" roditelja 1 i roditelja 2....
  • Doktor Kunić
    3.5k
    opaa, očekuj 6 napunjenih arena, mamu im
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.