• Markelo
    2.6k
    Lesički je već gostovao i pokazao se kao izuzetno dosadan gost. Mimo Dinama gotovo da uopće i ne prati nogomet. Zanimljiv 10 minuta i basta
  • Sajla
    5.1k
    Otkad je ova slika Lesiju, otprije 10, 15 godina kad nije bio prasac?Mali Zeus

    mislim da je svinjama u ovo doba dovoljno teško i bez ove usporedbe.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ima neko link za lesija?
  • Nolifer
    8.1k
    Počelo hvalisanje tovara, gasim podcast, čitat ću ovdje komentare
  • bbb medimurje
    3.2k
    Krece odmah lesijeva pljuvacina po biscanu i simicu zbog nedolaska pasalica
  • Sixthway
    462
    Pratio sam prvi dio podcast negdje od sredine i sad ovaj Q/A i već par puta rekao da se naši predstavnici nedaju nasamarit i da ih Barišić htio očito nasamarit ali da su dečki pametni i da mogu izvući dinamo iz krize.
  • Noel
    6k
    Užasno dosadan lik ,ponavlja par fraza,subjektivno gledanje stvari i tumači ih onako kako mu odgovaraju. O Kaneku sad odjednom ima super mišljenje a pljuvao ga je na sva zvona.
  • Jurki
    11.7k
    Krece odmah lesijeva pljuvacina po biscanu i simicu zbog nedolaska pasalicabbb medimurje

    A Pasalic je u kolovozu kao igrac rubnog Njemackog treceligasa bio garancija cega?? Plasmana u ligu prvaka?
    Gospodine Lesicki molim Vas da prestanete srati smece jebeno dnovinarsko. Ti za sebe tvrdis da volis Dinamo. Ti volis eure i ono govno nasmrkano narkomansko iz Međugorja.
    Da se razmemo Šimic je masio ceo fudbal kao clan uprave (odrađen los prijelazni rok).

    Edit: kazes da volis Dinamo i da je to tvoj klub.. međutim ni najvece smece tovarsko, delijino ili grobarsko nebi toliko bljuvotina nasralo po Dinamu kak si ga ti nasral. Znam da citas mozda te bu bar malo sram.
  • jedan u nizu
    8.2k
    ovaj podcast je toliko los da sam ga htio ugasiti 20 puta, ali sam izdrzao do kraja da vidim hoce li postaviti prava pitanja.
    Nema Stjelje, sve djeluje dogovoreno unaprijed, teme i odgovori.
    Pitanja gledatelja cita samo ona koja mu pasu. I to procita jedno pitanje i onda 10min pricaju o necem drugom.

    sljedeci put kada vidim da Brkic vodi a ne Stjelja, gasim odmah.
    Zali boze vremena
  • Juznjak
    3.8k
    Pitanja gledatelja cita samo ona koja mu pasu. I to procita jedno pitanje i onda 10min pricaju o necem drugom.jedan u nizu

    I to još budu pitanja koja je i on sam postavio ranije… Užas, slažem se
  • mali M
    5.1k
    sljedeci put kada vidim da Brkic vodi a ne Stjelja, gasim odmajedan u nizu

    Ja sam ti to već davno skužio i jednostavno čak i prije gosta gledam tko je voditelj.. jednostavno čim vidim Brkića imam osjećaj da gledam neku dokumentarnu emisiju na HRT-u i ne gledam onda.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Meni je Stjelja naporan jer se svakom gostu uvlači u dupe sat i pol vremena. Zvuči kao da slušam intervju Romana Bolkovića sa Plenkovićem. Stjeljine uobičajene izreke u svakom podcastu:

    ''Jebote pa ti si fakat inteligentan, obično se misli za nogometaše da nisu pametni ali se ti baš lijepo izražavaš..kul, kul..''

    ''Inače ne hvalim goste (hvali ih uvijek) ali ti si fakat uvijek bio korektan prema medijima i uvijek si se odazivao na intervjue, svaka čast majstore.''

    ''Danas sam doveo u goste jednog top španera, ljudinu, majstora, nogometnog virtuoza, svi ga volimo i obožavamo i svima će nam biti čast i gušt što ga danas imamo priliku slušati u podcastu.'' (takve stvari govori i kad dovede nekoga ala Pasariček iz Rudeša)


    Meni je Los bio odličan za format podcasta. Ne slažem se sa njim u većini stvari, nisam liberal i feminist kao on, ne volim njemački stil nogometa, ne pratim Bundesligu, ne volim Bayern itd. ali on je tip koji uistinu postavlja pitanja gostima i često se i verbalno sukobi sa njima ukoliko se ne slaže sa njihovim tvrdnjama. To i jest smisao podcasta.

    Kada Losu dođe netko i kaže nebulozu Los će mu odgovoriti na tu nebulozu sa 5 protuargumenata. Gledatelji nažalost često takav stil gdje novinar uistinu propitkuje stvari i odgovara protuargumentima smatraju nepristojnošću jer su navikli (kroz političke emisije i javne televizije) da je novinar samo maneken kojemu netko napiše pitanja i onda ih on robotskim glasom pročita i ne postavlja nikakva dodatna a pogotovo ne neugodna pitanja koja bi mogla ubaciti zrno sumnje u ono što je gost rekao. Stjelja je sa druge strane uvijek na strani gosta i oduševljeno klima glavom na sve što gost kaže. Gost može reći da je Kulenović bolji napadač od Mbappea a Stjelja će reći ''bravo legendo, inteligentno zapažanje.'' On je bolji za ovaj i ovakav jednoumni hrvatski televizijski format u kojem su novinari uvijek oduševljeni gostom i u kojem novinari oduševljeno sa smiješkom samo potvrđuju sve šta ovaj kaže a Los mi je bolji za podcast.
  • Mandelinho
    374
    Los je legenda, najjača scena kad je na tisućitom Inkubatoru ubio u pojam Stjelju i Velu.

    Ovi su krenuli odmah sa nekom svojom internom zajebancijom prema Losu i mislili su da ce im to proci, na kraju ih je verbalno ubio u pojam, a Vela je onako crven kao paprika, pogledom i širenjem ruku tražio spas u Mikiju koji mu nije mogao pomoći.
  • kinfa95
    489
    Los koji unatoč tome što zna milijun nebitnih statističkih podataka o nogometu pojma nema. Vjerojatno ga u životu nikad nije ni igrao. Samo nekom ko nogomet kuži vrlo malo, Los može biti nekakav vrhunski novinar i "znalac"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.