• blackbully
    4.5k
    Pokojeg menadzera tipa Andy Barajedan u nizu

    https://www.youtube.com/live/ruTiC0-jqF4?si=6iCYAoOoUDfrjIFi

    Mislim da je i kod Breke bio par puta.
  • Jaro
    7.3k
    Bara je bio - meni osobno od tih managera najantipaticniji - ali njegovo gostovanje od pocetka do kraja zanimljivo i lik bas onak slusljivo prica
  • jedan u nizu
    8.2k
    eto samo dokaz da nisam bas azuran i ne pratim podcaste puno, samo one na koje naletim ili mi nekako iskoce pred oci.
    Hvala decki, svakako pogledam
  • mali M
    5.1k
    Ma ja full od početka pratim ovaj A1 nogometni podcast, alo gledam samo kad Stijelja vodi.. ostali su tako dosadni da nemrem... Nisam jedino Miška . Budem ovih dana.. Ja mislim da bude i Šimić samo neka Stijelja zamota malo pitanja u "općenito" ruho da se može pričati. Tipa što bi Dinamu u to vrijeme bilo bolje,a ne da pita tko te bušio? To je glupo... A Bibi će isto doć, ali vjerujem nakon nekog drugog koraka u karijeri kad prođe neko vrijeme sa nekim drugim klubom
  • Captain America
    17.6k
    Večeras u 8 u Podcast 8 24 dolazi naš kondicijski trener Stipe Marina.
  • bluepower86
    937
    Podcast 8/24 zavrsio na index portalu jer se komentiralo da je Livaja u drustvu torcide vrijedao Armadu.Orjuna u komentarima se sletila odmah.
  • Majki2111
    3.1k
    Bjelica vrlo vjerojatno ponovo na Tribini. Planiraju podcast s njim.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Gledam malo Dribler, gost Toplak...

    Govori o tome kako Dinamo ide u remont veliki i da ce morati ozbiljan novcac potrositi. Kako cuje iz svojih insajderskih prica kako hajduk nema namjere trositi odnosno kupovati nove igrace, jer smatraju da su ovako kvalitetni za uzeti titulu, te da zbog slabosti na krilnim pozicijama Karlogan namjerava prijeci na 4-4-2 romb i to vrlo lako moguce uz Kalinica i Livaju.... Rijeka normalno nema novca za kupovati, oni ce biti prisiljeni prodavati....

    Također, spomenuo je Moharamija u smislu kao briga njega za borbe tko ce biti predsjednik, on je tu da mazne lovu kao i svaki stranac, kako nije jasno da Dinamo 10tak godina ne moze izbaciti desnog beka...da je mali Hujber dobio prilika koliko Mohharami bio bi mlazni pogon za njega
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Podcast inkubator

    I ovog petka družimo se uz A1 nogometni podcast, svega tri dana nakon zasluženog plasmana Hrvatske na Euro. U goste nam stiže Fabijan Komljenović, Dinamovom puku poznatiji kao Koma. Nekadašnja velika nada iz slavne generacije Boban, Prosinecki, Pavličić otkrit će nam zanimljive detalje iz prošlosti. Kako je u praskozorje rata odbio beogradski Partizan u transferu većem od milijun maraka, zašto nije ostvario karijeru kakvu su mu predviđali i kako je zabio gol u debitantskom i jedinom nastupu za Hrvatsku. Koma je zadnjih mjeseci poznat i kao oštar kritičar aktualnih zbivanja u Maksimiru i načina na koji se vodi klub. Imaju li navijači Dinama razloga strahovati nad sudbinom kluba? Zanimljivu analizu donosi upravo Koma. Vidimo se!
  • Eduardo
    20k
    Mara ispričao cijelu priču o tome kako je 'nastala' Plava škvadra' i o tome kako je došlo do toga da Bandić zaigra za njih :sweat: i naravno o okršaju Hrgovića s navijačem

    44:30

  • Noel
    6k
    Znam di gledam,na wcu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Otkad je ova slika Lesiju, otprije 10, 15 godina kad nije bio prasac?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.