• Mihaljević
    10k
    Bolje da su kupili nove tramvaje iz Češke npr. nego polovne iz Njemačke. Kreteni.
  • Captain America
    17.8k
    Kako su krenuli, još malo pa ćemo imat ovakve busevexFire

    Sam se ti sprdaj, znaš kolko onečišćenje nastane kod proizvodnje jednog busa, a ovaj sa slike i dalje vozi.
  • Dudu9
    820
    Pa ne možeš kupit i da ti sutra doveze, kupljeno je 20komada koje moraju napraviti, da je Bandić kupovao na vrijeme nebi sad rabljene kupovali.
  • mali M
    5.2k
    Pa ne možeš kupit i da ti sutra doveze, kupljeno je 20komada koje moraju napraviti, da je Bandić kupovao na vrijeme nebi sad rabljene kupovali.Dudu9

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bandinjo će i iz groba biti za sve kriv!!! Zašto onda ne kažeš, da je Tomica naručio prije dve i pol godine kad je došel na vlast, sad bi imali nove... Gore od klaunova koji nam vode grad su klaunovi koji nalaze opravdanja za njihovo nerađenje ničega.. ali dobro, "odrast" se očito odnosi i na ostale aspekte vođenja grada, a ne na samo agrokulturološki aspekt! :lol: :lol: :lol:
  • Dudu9
    820
    Ako nisi znao 20 novih tramvaja Grad Zagreb dobija iz Eu fondova, ali po tebi bolje bi bilo da je odmah uzeo iz proračuna grada Zagreba i kupovao ono što njegov prethodnik nije, najbolje je da smo digli kredite i kupovali tramvaje, kamione za smeće, za vodovod za novi Maksimir stadion itd pa lagano bankrot.
  • mali M
    5.2k
    :lol: :lol: :lol: :lol: Ja sam sretan što kad vidim toliku ljubav i povjerenje prema trenutnoj vlasti. Baš bi ponekad volio čuti pozadinu priče zbog koje neka ekipa nikad nikad ne skine ružičaste naočale... Čovjek bi rekao da moraš jednom odrast i priznat neke stvari ali eto.. Okolina i društvo me stalno demantira...
    p.s. probaj izguglati kako funkcioniraju EU fondovi pa ćeš vidjeti da i ti to plaćaš debelo, samo je lijepo zamaskirati sa "EU fondovi"
  • Dudu9
    820
    Pa ti glasaj za Hdz pa bude u gradu bolje a ti nećeš više kritizirati
  • mali M
    5.2k
    To mi je jedini izbor ili? :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Dudu9
    820
    Pa za koga si glasao kad su bili izbori
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Nadam se da te drug TTejac dobro podmazuje
  • Dudu9
    820
    isto ko i tebi Hdz
  • mali M
    5.2k
    Pa za koga si glasao kad su bili izboriDudu9

    nisam za Tomicu, gledao sam tko mi je najbliži ekonomskoj kvalifikaciji da razumije vođenje grada i njegove prihode rashode, potrebe građana i da može sve jednako saslušati i biti gradonačelnik svih a ne samo određenih. U kojem od ovih kategorija si prepoznao Tomicu? Tomicina najveća kvalifikacija je da je lupao loncima po Varšavskoj i to sam zbilja nježan, ne zamjeram mu, ali to nije kvalifikacija. To što je svoju udrugu nekako uspio nazvati "Institut" pa ekipa misli da je imao nekakvo kao zaleđe je debelo premazao oči ljudima. Mene ti zbilja zanima koja je bila kvalifikacija koju ljudi vide u Tomici da je sposoban ne uništiti Zagreb. Nakon razaranja Zagreba od Bandića, najgore što mu možeš napraviti je da staviš na platnu listu ljude koji neznaju niti su sposobni voditi mjesnu zajednicu.. Meni je žao, ti ako si zadovoljan, meni je drago.. Dinamo nam je zajednički nazivnik, ali vjerujem dobri moj Dudu da se tu razilazimo u svim ostalim životnim stavovima.. Trenutna vlast nema niti jedan projekt koji su najavili da će napraviti, da je napravljen.. baš mi je žao budućih generacija, jer će svaku generaciju dočekati sve gore i gore stanje jer izabiremo podobne, a ne sposobne..
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ili da se ovi tramvaji pocnu (opet) odrzavat kak spada. To mi se cini logicnije.
  • Dudu9
    820
    Prvo pljujete jer su kupljeni polovni tramvaj, zašto nisu kupljeni novi, a zapravo novi tramvaj se prije godinu dana dogovarali za kupnju preko Eu fondova, I na kraju ipak treba pljunit pa reci zašto nije to kupovao kad je prvi dan sjeo u gradonačelnik stolicu, tako da ništa novog ljudi seru i kad novo dobiju, vjerujem da je napravio novi Maksimir stadion da bi opet neko srao zašto nije veći,bolji,jeftiniji itd
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mozemo mi polemizirati u nedogled zasto je netko dobar ili los. Ista stvar sa igracima.

    Od cinjenica se ne moze pobjeci a jedna od cinjenica je da covjek ima 40 godina na grbaci i nema dana radnog staza, e taj nam vodi glavni grad RH

    Necu propustiti priliku da ga pohrackam, a nebulozne usporedbe sa bandicem su ionako samo izgovori

    Nije govno vec se pas posro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.