• Neki tip
    21.3k
    Budući da se ovdje dosta spominjao Selahi, evo relevantnih informacija na temu "istječe mu ugovor"..

    Prenosim odgovor Sopića na to pitanje:

    Ima li novosti o produljenju ugovora Lindona Selahija (ugovor mu istječe na kraju sezone, op. a.)?

    Nema se tu što puno pričati. Vi novinari i puno navijača šaljete poruke. To su normalni pregovori igrača i kluba. Svatko pokušava to završiti malo više na svoju stranu. Nadam se da ćemo se dogovoriti i produljiti ugovor. Ljudi iz kluba su pričali s njim. Pričao sam i ja.

    Situacija mu je jasna i čista. Klub ne stavlja pritisak na njega. Svjestan je da, ako ne bude potpisao ugovor, situacija neće biti ista kao sada. Rijeke će biti i nakon Sopića i predsjednika Miškovića. Nitko nije iznad kluba. Upoznat je sa situacijom.

    Pametan je dečko i zna što je najbolje za njegovu karijeru. Još nisam vidio, a vidio sam puno igrača, da netko sedam mjeseci ne igra nogomet, a onda igra top. Moguće je, samo ih ja još nisam vidio. Pametan je, kada bude nešto konkretnije, čut ćemo se.

    U pregovorima smo i mislim da smo blizu dogovora. Ne treba stavljati naglasak na to hoće li to biti danas ili sutra. Kada pregovarate s nekim i kada ste blizu, vjerojatno ćete se naći. Malo simo, malo tamo. To ovisi o predsjedniku Miškoviću i Upravi kluba.


    Sve jasno, potpiši ili sjedi na klupi do kraja godine.
  • dzis
    809
    Drugim rijecima, prijete mu ne igranjem ako ne potpise novi ugovor
  • Ludovic IX
    7.3k
    Meni je to ok. Bolje uigrat nekog drugog a u međuvremenu će i ovaj doći pameti.

    Ako ne dodje, dobit će ga netko besplatno ali će zato čekati 6 mjeseci da ovaj dodje u formu.

    Klub ima ti pravo. Sad će netko reći da će rijeka imat u budućnosti problem privlačenje igrača jer ne žele nekog pustiti besplatno i sl. Rijeka privlači baš igrače koji su došli do točke u karijeri ili u konobara ili probati dignuti karijeru na razinu na koju smatraju da mogu i to im dobro ide.
  • Neki tip
    21.3k
    Drugim rijecima, prijete mu ne igranjem ako ne potpise novi ugovordzis

    Rekao bih ti da je to sjajno zapažanje, ali opet će me optužiti za loš sarkazam, pa evo neću. :razz:
  • CastAway1986
    1.5k
    Selahi bi odmah potpisao ako se može a vi što ismijavate spominjanje Lovrena pa vidim da čovjek gotovo i ne igra tamo iako Lyon stoji lose na tablici a nama bi bio kapitalac u obrani i ne vidim ako bi kojim slučajem raskinuo ugovor da ga dovedemo pa nek završi karijeru na Maksimiru
  • Noel
    6.4k
    Jel budu Lesički i Ničota sad napisali smiješni japanac i tele Vidović koje je doveo Šimić ili?
  • Orc123
    8.1k
    Sad je valjda svima jasno zasto su Japanci toliko poceli biti na cijeni! Ta borbenost, pozrtvovnost, brzina, odgovornost i karakternost, to je ono sto krasi Japance! Nisu to top klase pa da ces ih gledat kao najbolje igrace Reala, Citiya ili Psg-a ali svaka radna momcad u Europi bi htjela takve profile igraca. Nisu oni talentom ni blizu jednim Brazilcima ili nama Hrvatima ali sve ostalo im je na top levelu...Kaneko je iznimno zahvalan igrac i volio bi na zimu da procesljamo to trziste jer ima puno zanimljivog materijala za nas!
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    da, baš gledam i Japanca iz Alkmaara, desni bek. U Mostaru sam gledao uživo, ništa brže nisam vidio godinama unazad. Disciplina, tehničar, hitar, sve ima. I kontam, možemo li ga ugrabiti, kad ono već 10 milijuna eura na TM...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Naš sokol Kreyziu na klupi, pametni kosovari da se Dinamo ne predomisli :sweat:
  • austrijanac
    4.1k
    Jel budu Lesički i Ničota sad napisali smiješni japanac i tele Vidović koje je doveo Šimić ili?Noel

    I ti ga isto...

    Sad će bit hvala čeličnoj lady i Kloppu kaj ih je probudio iz krize!
  • Crni86
    3.8k
    Nadam se da cemo od danas malo vise gledat sucica i misica u paru od prve minute. Mi smo igrali donekle normalan nogomet ove sezone jedino kada je sucic igrao. Davao je stabilnost i sigurnost obrani. Nadam se da je to i Jakir uvidio. Decko je danas u 7 minuta povezao linije te trkom i pametnim postavljanjem napravio vise nego misic i bulat skupa u 45 minuta.
  • Facke
    3.6k
    Mogli bi kontakterati Fiorentinu zbog Brekala. Zgubil svoju poziciju vu Fiorentine. U zadnjih 6 ligaskih utakmica je bil 5 put na klupi 90 minuta i jednu odigral nekih pol vure. Nami bi dobre dosel.
  • Olmic
    3.7k
    isto nista, menadzer Bara
  • Dinaminjo
    939
    Jel mozemo dobiti trenera Nordssjelanda..
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Treba nam jedna takva raketa na mjestu trenera :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions