• austrijanac
    4.1k

    Zato sto ti treba 50 milki iduce godine (bubam 50, prije 30), a uprihodit cemo ih nikako.

    Novac uefe nam je bio iznimno vazan uvijek, a ove godine nit lige prvaka nit rezultata u miki maus ligi.
  • Olmic
    3.7k
    ne da mi se sad nalazit te upise moje, ali sam ja napisao istu stvar i skocili ste na mene da kao kak mogu to govorit
  • Orc123
    8.1k
    Pa ali ove godine dolaze sredstva od prosle godine od uefe koja su bila oko 30mil eura plus tv prava i svih ostalih popratnih sadrzaja! Tako da ti nece trebati oko 60mil eura od transfera da podmiris ovu tekucu sezonu za ime Boga. Jedino ako su pare netragom nestale!? Pa netko tko ima kakva saznanja trebao bi izac s njima...
  • Ban
    698
    Bezveze dramite oko normalnog i skroz racionalnog poslovanja.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mi smo jedini klub gdje se jedan dan drami jer ćemo spiskat ozbiljnu lovu na panjeve tipa Hoxha i Mierez, a drugi dan se kmeči jer navodno nemamo love. Puno to govori kakvi nas ljudi vode, koliko je sve transparentno, a i govori i o našim novinarima koji nisu u stanju doći ni do kakve korisne informacije.

    Ja naginjem onoj strani da mi love imamo, i da ćemo ozbiljne pare (i posljednje što imamo) bacit na šrot igrače poput ovih kojih sam nabrojao, tako da očekujem da su ovo zadnji trzaji imperije jer ne vjerujem da ćemo se uskoro vratit na staze dominacije. Barem ne dok su nam idioti u upravi, a Jakirović i njemu slični na klupi, ili još gore, na poziciji SD.
  • Noel
    6.4k
    Čavlina Mensah Selahi Pierrort Grull plus mladci naši Živković Vrbančić Koščević bi bila pojačanja koja bi bila a tragu šampionskog Dinama. A dobit ćemo vjerojatno Xohxa Brodić igrač iz Balkanija, Bubanja i ovi mladci nabrojani.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Grull ide u Bremen.
  • Lynx17
    4.1k

    Kao sto sam napisao jucer, ovo je vracanje na taj igrali smo protiv "x" igrac, igrao je dobro, ajmo ga kupiti.
  • nemapredaje
    3.3k


    Cijela drama je krenula od toga jer je @Papastrumf kao netko od koga inače dobijemo objektivne informacije rekao:

    "U klubu već dogovaraju ogroman revolving za početak godine, a vi se nadate pojačanjima"
  • Orc123
    8.1k
    eto...sta reci! Pod nosom nam je bilo top ali top krilo sa europskim iskustvom, sa kontinuitetom, da reprezentativnim iskustvom a gotovo besplatan...toliko o tome da u klubu postoji bilo koji iole sposoban covjek! Ne bi nista rekao da znam da ce dovest nekog boljeg, ali svi smo svijesni da necemo dovesti nikoga ni priblizne kvalitete Grulla a ganjamo naslov!
  • Dinaminjo
    939
    Revolving se uzima
    A) lova od prodaja sjeda u ratama, a place je potrebno isplatiti
    B) trosit ce se ko pijani miljunas da se pojacamo
  • CastAway1986
    1.5k
    Ne treba bježati niti od Kosova i Albanije mada nisam siguran koliko materijala ima tamo da bi nam bili instant pojacanja!
    Meni je posebno zanimljivo skandinavsko tržište pa evo da istaknem potencijalnog lijevog beka a usto je i Hrvat , Marko Divkovic iz Brondbya , po vokaciji više lijevo krilo ali od ove sezone stavljen na poziciju LB i jedan je od najbolje ocjenjenih igrača danskog prvenstva a mislim da nebi bio ni preskup !
    Viktor Đukanovic (19) je novopečeni reprezentativac Crne Gore ,igra lijevo krilo za švedski Hammarby i dao je 12 golova a lani je došao iz Budućnosti za malo manje od milijun.. Kladim se da bi nas tu ga pola popljuvalo da ga je Dinamo htio jer kao dolazi iz slabe lige
    Alexander Lind (21) iz Silkerborga ima 10 golova zasad i prvi je strijelac lige i sigurno mu nije cijena paprena
    Ima još dosta igrača za relativno ne velike novce od stopera Kurtulusa, Mohamed Diomande odličan CM kojem istječe ugovor dogodine a zamalo ga je sad potpisala Zvezda , Taha Ali još jedno odlično krilo itd..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Po Osvrtniku izgleda kako Jakir ne simpatizira Selahija i kako nista od njega
  • Laugreano
    2.5k
    Kad je skuzio da ne moze pogodit ni jednog igraca koji dolazi, sad je okrenuo plocu pa pise igrace koji ne dolaze. Mozda bude imao veci postotak uspjesnosti :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions