• NitkoBitan
    17.6k
    Na proljeće kad se Stojković vrati i on može odigrati krilo, iako je on krilo zapravo jednako koliko i Vidović. Uostalom, imamo i Vidovića.Ban

    Ovo je samo pokazetelj koliko nam je strategija nepostojeca. Baturina, Vidovic, Kacavenda, Stojkovic, Ademi, Misic, Bulat, Ljubicic, Halilovic, Sucic... jesam nekoga zaboravio? Kaj ce nam toliko veznjaka??

    I onda kad imamo deficit na krilima krpamo tu poziciju izvornim veznjacima umjesto da dovedemo prava krila.
  • Droljo
    8.1k
    RukavinuBan

    Ak si ti normalan....
  • Ban
    698
    Ovo je samo pokazetelj koliko nam je strategija nepostojeca. Baturina, Vidovic, Kacavenda, Stojkovic, Ademi, Misic, Bulat, Ljubicic, Halilovic, Sucic... jesam nekoga zaboravio? Kaj ce nam toliko veznjaka??NitkoBitan

    Pripremaju se za prodaju Baturine na ljeto pa su već riješili navodne nasljednike. To je objašnjenje za desetke. Ostatak je panika i populizam pred kraj lošeg prijelaznog roka.
  • Ban
    698
    Ak si ti normalan....Droljo

    Vjerojatno bi mi rekao isto i za Perkovića do prije mjesec dana, zagovarajući pritom nekog no name crnca za par milijuna.
  • Infinity
    16.4k
    Krila nam uopće ne trebaju, imamo Špiku, Kaneka i Rukavinu. Na proljeće kad se Stojković vrati i on može odigrati krilo, iako je on krilo zapravo jednako koliko i Vidović. Uostalom, imamo i Vidovića.Ban

    Trebaju nam lijevi bekBan

    Zanimljivo.

    Imamo i hrpu stopera. Ako nam krilo mogu igrati Vidovic i Stojkovic, sta ce nam lijevi bek? Moze ga igrati Perkovic. Ili ne? Jer on ipak nije lijevi bek, pa onda dolazimo i do toga da Vidovic i Stojkovic nisu krila.

    Kaneko mi je OK desno, ali mi je isto tako i Spikic OK lijevo. I to nije dobro, jer svi znamo da Spikic nije igrac za prvih 11 Dinama. Doveli smo se do toga da nam Spikic izgleda OK, pa se pitam kakav bi Kaneko bio na visoj razini, u ekipi koja igra nogomet u Ligi prvaka. Njega ne otpisujem, al pod upitnikom mi je.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Nikad ne treba ni jednog dobrog igrača otpisati. Bez obzira odakle dolazi. Igrači sa kosova se uvijek dobro uklope. I naravno da treba pratiti to tržište. Ali bože već sad mi ovdje svi smo u nekom transfer roku, počevši od mene prvog. A ima još skoro dva mjeseca do toga. Subota je jako važan dan, šta će nam donijet taj sastanak, daj bože da izadje na dobro. Ali na žalost povučen iskustvom mislim da će i dalje ostati puno upitnika. Dajte nam sd prvo, pa onda ćemo vidjet šta i kako dalje. Tražimo krila, a znamo svi da se petko izvlači i da nam je rak rana da nemamo opasnog čovjeka u 16. Dzaba krila ako nema nikog unutra. Riješiti se viskova u napadu i dovest pravog napadača koji će se na zabijati uz petka.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ova je tema blago ovoga foruma. Jedva čekam čitati postove kad krene zimski rok, a mi nikoga ne dovedemo.
    U klubu već dogovaraju ogroman revolving za početak godine, a vi se nadate pojačanjima.
  • Droljo
    8.1k
    PerkovićaBan

    Misliš na perkovića koji je prije dinama igrao (dobro) hnl u puli? U u21 repki? Kojeg se moglo vidjeti u prvoligaškoj konkurenciji?
    I da me bolje pratiš znao bi da ja nikad nisam bio za no name crnca...
    Tomislav Rukavina si to ti?
  • Ban
    698
    Imamo i hrpu stopera. Ako nam krilo mogu igrati Vidovic i Stojkovic, sta ce nam lijevi bek? Moze ga igrati Perkovic. Ili ne? Jer on ipak nije lijevi bek, pa onda dolazimo i do toga da Vidovic i Stojkovic nisu krila.Infinity

    Perković nam je najbolji stoper, lijevi bek oslobađa Perkovića na stopersku poziciju. Imamo hrpu stopera dubiozne kvalitete. Sosa se ne može sastati sa loptom, Bernauer je loš branič iako izvanredan sa loptom, Šutalo jer kikser, ostaju nam od realnih opcija KTC i Perić. Zato nam treba desni stoper.

    Mene u cijeloj ovoj priči brine što nisam siguran može li Jakir uopće identificirati problem. Meni se čini očigledno da su glavni problem loši i regresivni stoperi. Trebalo bi biti očigledno i Jakiru, ali on misli da mu fali brzine, radnika i trkača na bočnim pozicijama.
  • Ban
    698

    Mislim na Perkovića koji je ove sezone donedavno dobivao priliku jednako koliko i Rukavina, a na kraju ispao naš najbolji stoper..
  • nemapredaje
    3.3k


    Pa ak se ne plaćaju nama transferi odmah, možemo i mi raditi transfere s odgodom. Zar ne?
  • Nino Bule
    13.8k
    U klubu već dogovaraju ogroman revolving za početak godine, a vi se nadate pojačanjima.Papastrumf

    Pa sta se događa u klubu, jel ima tu opet posla za uskok jer da ovoliko problema s financijama imamo bas i nema smisla
  • Olmic
    3.7k
    A kaj se svi hvatate za igrace spominjane u sn, germanijaku i slicnima.. kad su zadnji put pogodili igraca? Ste vi culi za placene clanke?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Para definitivno nema, a kad je već tako onda je pametnije na zimu rasteretiti kadar i riješiti se što više onih koji su tu samo da popune brojku i ničim ne pridonose.

    Također se možda može dovesti netko tko želi na europsko, a ne igra nikako na neku polugodišnju posudbu.

    Jednostavno nam je nepotrebno gomilati igrače sumnjive kvalitete kakvih već imamo dovoljno u rosteru.
  • Olmic
    3.7k
    kad sam ja naveo slicnu info prije par mjeseci , trazili ste moj ban, napadali me, a sad ti smijes ovakve info iznosit?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions