• Papastrumf
    12.4k

    Kakve info? Da klub uzima revolving kredit? :grin:
    Nije to insajderska, to je valjda svima jasno.
  • sport
    3.3k
    “Mislim da je potrebno i demistificirati priču koja je plasirana u javnost da Dinamo navodno nije mogao dovoditi igrače na ljeto radi financija. To je čista glupost koja nikada nije bila raspravljana u klubu i moje je uvjerenje da je služilo samo kao alibi za nedovođenje određenih igrača. Dinamo nije u financijskoj krizi. Kao odgovoran djelatnik jasno da ne mogu u detalje, ali sve je pod kontrolom. Trener i sportski sektor će imati budžet za pojačanja u zimskom prijelaznom roku”, jasan je Podnar.
  • Orc123
    8.1k
    Pa kako bi klub funkcionirao a da ne uzima revolving kredit? Sta je tu cudno? Pa ne sjedaju pare od transfera, europe i sve ga ostalog odmah, nit mi igrace placamo odmah! Prihod nam je taj i taj i te novce nitko ne moze oteti, tj. Moze ali to je vec pitanje za nadležne sluzbe. Dal ce taj novac doci za godinu ili dvije nebitno jer mora doci. Ako se zamraci na neki nacin onda ne shvacam kaj nasi ljudi rade u klubu ako nemaju uvid u nista i ne mogu ukazat na nepravilnosti. Ukoliko je sve transparentno onda ne vidim cudjenje u vađenju revolving kredita jer to je normalno poslovanje svakog kluba i ako vade veci onda valjda planiraju neki k...ac uloziti i u momcad.
  • Ban
    698
    Tako se općenito financiraju transferi.
  • Papastrumf
    12.4k
    Revolving kredit je normalan kad imaš sigurne prihode, za koje znaš da sjedaju naknadno. Zato to i je kratkoročni kredit. Problem nastaje kad nemaš garantirane prihode nego se uzdaš u UEFIN novac, a onda još ne budeš prvak.

    @Orc123 misli da smo puni k'o brod, a mi k'o crkveni miševi.
  • austrijanac
    4.1k
    U cijeloj prici o novcima, matematika je jako jednostavna.
    Samo prekrasnim igrama u grupi europskih natjecanja, smo si izbili jedan zimski transfer.

    I to je samo pocetak.
  • The Undertaker
    5.4k
    Pa dobro, barem ove godine imamo sigurne prihode jer je bilo dosta transfera.
    Kad smo već kod love, koliki je predviđeni budžet za 2024.? Navodno je to jučer bilo na IO.
  • Orc123
    8.1k

    Kako nemas sigurne prihode? Pa ove godine smo prodali igrace u vrijednosti 50+ mil eura! Kako onda nisu sigurni ti novci? Pa doci ce kad tad...ili ja nesto me razumijem? Poklonili smo te igrace ili nama se ne treba platiti ili sta? Pa ove godine nije bilo toliko novca iz Europe ali smo zato napravili 50+ m eura u transferima...
  • Nolifer
    8.1k
    Više dedi vjerujem neg njima.

    Di su pare gospodo? Kakva štednja?? Očito je nešto trulo u klubu Dinamo...
  • Papastrumf
    12.4k
    Pa dobro, barem ove godine imamo sigurne prihode jer je bilo dosta transfera.The Undertaker

    Ove godine imamo, samo ona završava za mjesec dana :wink:

    Kad smo već kod love, koliki je predviđeni budžet za 2024.? Navodno je to jučer bilo na IOThe Undertaker

    Ne bih znao.


    Pošalji upit u klub koliko je od toga sjelo na račun kluba, a koliko trećim osobama.
    Transferima si zatvorio ovu godinu jer će UEFA nagrade biti mizerne. Zatvorio si mali dio sljedeće godine, ali to je puno manje nego što misliš.
  • Ivdzo11
    4.2k
    I to su samo novci od takmicenja i transfera, gdje su novci od ulaznica, godisnjih, marketinga, fanshop, sponzori itd... Pa trebala bi biti povijesna godina... Da prešišamo ovaj budget od 60tak milja
  • Orc123
    8.1k
    Ove godine nece biti proracun 60m eura vec sigurno oko 50m eura ....
    Mislim ak sad nema para nece biti nikad!
  • Droljo
    8.1k
    Mislim da nije komplicirano. Riješiš se balasta, nešto i zaradiš na kamionu igrača koji odlaze, oslobodiš prostora za plaće, dovedeš dva top šprihera i jedan potencijal. Eto
  • Captain America
    17.7k
    Potrošili smo 3 milijuna na Stojkea, 400K za posudbu Kaneka i 1.4 milijuna na Bernauera. Od ekipe s milijun eura plaće smo ostali na Bruni i Drmiću, iako je Lesi spomenuo da je i Vidović oko milijun. Kako je moguće da nema love uz 70 milijuna prihoda i 10 milijuna za crne dane kojima se hvalila policajčina početkom godine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions