• Georg Koch
    4.6k
    A mi se nadali Belji :lol: :lol: :lol:
  • austrijanac
    4.1k
    Sergeje šalio sam se kad sam rekao da dovedeš igrače Balkanija.
    387991.jpg?fit=625%2C513&ssl=1
  • Orc123
    8.1k
    Inace Ballkani je iznimno talentirana momcad i ima materijala za nas ali to definitivno nisu igraci koji ce uc u prvih 11...trenurno nam nisu potrebne rotacije vec igraci za prvih 11....
  • Klenx
    5.6k
    Isuse koja imena se spominju, kao da smo Rudeš.

    Sramite se retardirane nesposobne lopovčine.

    Klub koji je prije godinu dana rušio Chelsea pojačava se igračima iz donjeg dijela HNL-a i iz kosovske lige.

    Fuj.
  • Nogo
    3.7k
    Bolje onda da Menala i Rukavinu guramo nego bacamo novce na igrače Balkanija ili Slavena.

    Smješno je kada treba kupovati, evo 1m, 2m, 3m nije problem. E, kada treba prodati, dati na posudbu, evo lopatom ih nabacamo i još raskinemo ugovor da mogu potpisati besplatno (čitaj Rijeka, Slaven..).
  • Noel
    6.4k
    Brodić Hohxa i ovaj iz Balkanija ko je sljedeći Ante Čorić i Ivan Krstanović?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mi cemo ove godine imat prihod od oko 70 milijuna eura!! Nikad veci prihod i dobit a prica se o dovodenju nikad veceg skarta.

    Treba posteno slozit momcad za napad na nikad jaci format Lige prvaka. Jasno da dodemo u tu situaciju treba osvojit prvenstvo a bome i to je trenutno upitno.

    Kakva stednja kakvi bakraci. Jasno da ne treba preplacivat igrace ali jbmz zivot dovodite igrace sa nekim CVem iza sebe a ne anonimce iz Belupa i Balkanija.

    Ulazak u LP znaci oko 40 milijuna eura prihoda a ni EL nije losa. Ako sad nije vrijeme za rizik ne znam kad ce bit.
  • Muka
    357
    Morate shvatiti, kada igrači vide stadion, vide što se događa u klubu i oko kluba, što vi mislite je li im primamljivo da dođu?
    Svi se igraju scoutinga i raspištoljili se s imenima i kapitalcima koji bi mogli doći. Shvatite kako takvima dinamo nije uopće ni u primisli dok god je ovakva situacija.
  • Infinity
    16.4k
    Evo krilo

    Jonathan Okita, 27 godina
    FC Zurich, 2 milijuna eura
    16 nastupa, 9 golova, 1 asistencija

    Tamnoputi crnac koji igra lijevo krilo, ranije igrao desno krilo. Brz i ucinkovit.

    Kad vec trazimo rjesenja od 2-3 milijuna eura iz klubova koji su ispod nas, da barem uzmemo igraca koji igra ligu jacu od nase.

    PERFORMANCE BY COMPETITION
    Competition	 	 	 
    Keuken Kampioen Divisie        133	43	32
    Super League	Super League	44	15	 4
    Eredivisie	Eredivisie	27 	 7	 6
    
  • Noel
    6.4k
    Oooo Kita!
  • Droljo
    8.1k
    Tamnoputi crnacInfinity

    :love:

    A agencija mu je M-Soccermanagement. Vidim da imaju ekipu iz doktor konga uglavnom pa makedonce, srbe, crnogorce... Znači nije nemoguće čim ima neko naš tamo s kim se može raditi (onak raditi pod navodnicima)
  • Klenx
    5.6k
    Treba posteno slozit momcad za napad na nikad jaci format Lige prvaka.NitkoBitan

    Za to netko mora neki kurac znat, i ne bit bijedna lopovčina.

    S obzirom da nama transfer politiku vode nosati jebač i HP Express kuvertonoša, dobro da ne dovodimo igrače iz Marsonije i kosovske Drite za milijunske iznose.
  • Ban
    698
    Bolje onda da Menala i Rukavinu guramo nego bacamo novce na igrače Balkanija ili Slavena.Nogo

    Već sam i ja to rekao. Krila nam uopće ne trebaju, imamo Špiku, Kaneka i Rukavinu. Na proljeće kad se Stojković vrati i on može odigrati krilo, iako je on krilo zapravo jednako koliko i Vidović. Uostalom, imamo i Vidovića. Opet ću ponoviti da je Rukavina bolji igrač i veći potencijal od svih tih žnj-klub-Albanaca u srednjim dvadesetima.

    Ne treba nam nitko u veznom redu, eventualno bi Sahiti bio odličan za 500k. Priključuju se Vrba i Čaić.

    Ne treba nam napadač, dolazi Brodić i priključuje se Košćević.

    Trebaju nam lijevi bek i desni stoper da ih uparimo sa Perkovićem. Bolje da razbijemo kasicu na te dvije pozicije nego dovedemo petoricu, u najboljem slučaju, rotacijskih igrača za ~7m.
  • Nolifer
    8.1k
    Na kojim su oni drogama? :scream: :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions