• CastAway1986
    1.5k
    Hoxha nije loš igrač za HNL al 2M je previše i točka !
    Drugo dajte Jakirovicu jedan prijelazni rok pa ga onda komentirati a ovako to nema smisla !
  • Lynx17
    4.1k
    Jedna od najgorih strana sto je Simic bio nas sportski direktor je sto nismo dobili Roka. Cvrsto vjerujem da bi Roko bio tu da nije Dario bio na tom mjestu. Bilo bi to prevelika frka. A sada, velika steta.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Drugo dajte Jakirovicu jedan prijelazni rok pa ga onda komentirati a ovako to nema smislaCastAway1986

    Do sada je dovoljno kao trener pokazao. Mozda da podnese ostavku na mjesto trenera i preuzme poziciju sportskog direktora?

    Sportski je Dinamo unazadio, jos samo fali da totalno zezne transfer politiku... I kaj onda? Ostavku nece dat jer zna da nigdje drugdje ne bi dobio angazman nakon harakirija koji je ovdje napravio.

    Spominju se Mierez i Hohxa. Jel to dodana vrijednost koju dobivamo Sergejem? Prepoznavanje igraca iskljucivo iz domace lige? Budi frajer pa dovedi odlicno rjesenje za 2-3 mil eura iz inozemstva a ne dat toliko za Hohxu iz Slaven Belupa.
  • Lynx17
    4.1k
    Nemogu vjerovati da neki bi dali Jakiru priliku da se pokaze kao SD. ZASTO? Pa to je vracanje na taj 'x" igrac je igrao dobro protiv nas, ajmo ga kupiti!

    To je sto je Zajec radio u Portsmouth kada je potpisao Aleksandar Rodica. (Dodam ovaj dio kao prikazanje bas to):

    Portsmouth could sign Slovenian striker Aleksandar Rodic in the next few days according to the player.

    The 24-year-old is currently with Slovenian champions Gorica, but is ready to try and prove himself in one of Europe's biggest leagues.

    Rodic has played in Belgium for Westerlo and Geel although it was his European exploits against AEK Athens that caught the eye as he scored his side's only goal across the two legs.

    New Portsmouth boss Velimir Zajec was based in Greece at the time, and has retained his interest in the player who scored on his international debut.

    "I don't see myself any longer at Gorica, it's time for me to go abroad," Rodic exclusively told skysports.com.

    "It's true, I'm talking to Portsmouth, but the deal is not yet done.

    "Velimir Zajec spotted me in the Uefa Cup in the game against AEK.

    "At the time he was at Panathinaikos, but now he is Portsmouth coach and still wants me."



    Mozemo mi taman prestati razmisljati toliko provincijalno? Trebamo nekoga koji "zivi" za nogomet a koji takoder ima vremena totalno se fokusirati na taj posao. A ne da nam trener fokusira na trening dok je prijelazni rok. NEMA SMISLA!
  • CastAway1986
    1.5k
    pa on ovih većinu igrača nije doveo niti mu odgovaraju za njegov stil nogometa , vidio si kako je u Rijeci odradio posao nakon prijelaznog roka ! Niste mi jasni vi koji bi odmah mijenjali trenera a ovoliko problema imamo u klubu počevši od uprave ! A što se Hoxhe tiče ja bi radije Pjacu doveo ako nije ozbiljna povreda u pitanju !
  • CastAway1986
    1.5k
    Top pojačanja iz HNL-a po meni bila bi Labrovic Čavlina Mitrović Selahi Pjaca M.Pašalic Mierez
    OK pojačanja- Majkic Zelenika Jelenić Hoxha Ivanovic Bukvic Pršir Janković
  • Peškaman
    4.4k
    Kao što sam napisao prije mjesec i pol dana,Hoxha ce biti prvo predstavljeno pojačanje.
    S cijenom se ne slažem,previše po parametrima odakle dolazi i što je uradio.
    Ali to je već ispričana priča,bilda se cijena preko Dinama,jbga.
    Ono što mi radimo kad se javi neki velikan,to Slaven radi kad đu se javi Dinamo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Top pojačanja iz HNL-a po meni bila bi Labrovic Čavlina Mitrović Selahi Pjaca M.Pašalic Mierez
    OK pojačanja- Majkic Zelenika Jelenić Hoxha Ivanovic Bukvic Pršir Janković
    CastAway1986

    Ja bih tu negdje Fruka ubacio recimo jos, prema rezultatima covjek ima 8 asistencija u HNL-. A povezivalo ga se i s nama i eto.
  • CastAway1986
    1.5k
    da njega sam zaboravio , jako zahvalan igrac
  • Kaktus Car
    559
    Top pojačanja iz HNL-a po meni bila bi Labrovic Čavlina Mitrović Selahi Pjaca M.Pašalic Mierez
    OK pojačanja- Majkic Zelenika Jelenić Hoxha Ivanovic Bukvic Pršir Janković
    CastAway1986

    Niti jedan od tih igrača nema što tražiti u prvih 11 Dinama. Najbolji od navedenih (Labrović) bi vjerojatno postao Nevistić 2.0. To su igrači za 3. mjesto u HNLu i ispadanje u europskim kvalifikacijama, ne za Dinamo.
  • Facke
    3.6k
    Kak neki komenteraju "dva miljuna eura za HNL igraca". Je kaj bi ga dzabe? Takve su cene denes i gotove. Hoxha je korekten igrac. Najbolji igrac Belupa. Ima 25 let i znas koj bus znjim dobil. Kaj je sad tu krive? Nis. A jos ima potencijala da bu jos bolsi kad dojde u Dinamo. Al ne prve se mora srati po coveku. A v iste vreme su tu zelje Pjaca , teri nemre 10 tekme u komadh odigrati i teri nije nis posebne pokazal v Rijeke nek je vec sad lagane "potonul" i igra sve losije.
  • Peškaman
    4.4k
    Nitko ne spori njegov talent,ali ga se moglo za manju cijenu dovest,a ostatak tipa na Selahia ulozit kroz plaće .
    Sličan slučaj Brodića, moglo ga se dovest dzabe a potrošen značajan iznos.
  • austrijanac
    4.1k

    Ante Crnac je nedvojbeno bolji igrac od njega a otisao je za milijun manje.

    Te price da Hoxha vrijedi toliko jer "takve su cene denes" su smijesne i neutemeljene.
    Nit je on toliko mlad da se moze ne znam kako razvit pa prodat, niti je pojacanje za prvih 11.
  • Facke
    3.6k


    Ante Crnac je imal klauzulu a kao druge vise je centarfor nek krile. A druge nami ne trebaju same klinci ko pojancanja.
    Nit nam trebaju igraci same za prodaju..al dobre. Za Pjacu bi 20 miljona dobili...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Niti jedan od tih igrača nema što tražiti u prvih 11 Dinama. Najbolji od navedenih (Labrović) bi vjerojatno postao Nevistić 2.0. To su igrači za 3. mjesto u HNLu i ispadanje u europskim kvalifikacijama, ne za Dinamo.Kaktus Car

    Odakle da krenem, po tom Orsic nije imao sta traziti u Dinamu iz korejske lige, Ademi iz Sibenika koji nije ni top 3 kluba u hnl, Petkovic bez gola cijelu karijeru u Italiji (karikiram). Ne moze se jednostavno reci da Labrovic i Cavlina s kontinuitetom ne mogu igrati u prvoj postavi, pa cak i Majkic. A da ne spominjem ostale neke s popisa koji imaju vec kontinuitet isto. Nekog se mora dovesti kako bi izrastao u jos boljeg igraca, cist primjer Perkovic koji je bio ok u Istri a ako ovako nastavi moze postati stvarno dobar obrambeni i u Dinamu.

    Uzeo si Nevistica za primjer ali on je sjedio na klupi predugo, ne znam zasto nije isao na posudbu negdje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions