• LaznjakProsineckog
    789

    U potpunosti se slazem s tobom!! 2mil eura za HNL igrača..daj molim vas! 3 gola i 3 asistencije u HNL su 2mil eura, plus što u Belupu ima maksimalnu slobodu u igri? Dajte najte.. dovedite stručnjaka za SD!!! Ne može Jakir odredivat...on ce pokupit otpremninu i ostavit rasulo!
  • Krizy
    43.5k
    Jakoliš, Marin, Vuk, Bande.
    Igrači koji su s pozicije lijevog krila u sličnim klubovima zabili koliko i Hoxha prošle sezone za Belupo.
    Niti jedan od njih nije igrač za Dinamo.
  • LaznjakProsineckog
    789
    slazem se, niti mozemo vidjeti dalje, jer Jakiru su u glavi HNL i Premier Liga BiH, u Mariboru je ispao od amatera, dobio pedalu za par mjeseci, nemozemo s njim naprijed, ima najbolj roster kakvi god da jesmo budimo realni, ali on je doslovno opčinjen Mierezom, Hoxhom i sličnima, to nisu pojačanja za Dinamo..
  • Orc123
    8.1k
    Da je situcija bila drugacija Jakir bi za 2mj i ovdje dobio pedalu....on je dosao u savrsenom trenu da nemre dobiti otkaz jer ovako lose rezultate nije prezivio nitko! Tak da ...svw se bojim sta nas ceka u zimskom prijelaznom roku...
  • Laugreano
    2.5k
    Ja sa Hoxhom nisam impresioniran, i nebi dao 2m za njega. ali je dobar igrac i trenutno bolji od svih nasih krila. Samo mi nije jasno zasto se njega toliko podcjenjuje i pljuje, dok sa druge strane se od Marca Pasalica radi novog Robbena. Ja ne vidim u cemu je Pasalic toliko bolji od Hoxhe. Nema cak ni bolju statistiku.
  • wolfgang14
    1.6k
    Vidim da dosta ljudi spominje miereza. Mierez može doć samo ako se riješimo pola napdača koje imamo. Pa šta će nam toliko napadača. Emreli i Drmić sumnjam da će otić na zimu. Imat ćemo
    Petka, Brodića, Kulena, Drmića, Emrelija, Košćevića i ne znam jesam još kog zaboravio. Uglavnom previše, po meni je prioritet se riješit emrelija i drmića
  • sport
    3.3k
    Ja sam impresioniran vašom voljom za transferima i slaganjem formacija u trenutku kad ovi koji bi trebali brinuti o tome imaju na umu samo svoje guzice i to traje od početka ove godine.Stoga i jesmo u poziciji u kojoj jesmo u HNL-u i KL.
  • Noel
    6.4k

    Zato kaj mu je manager Andy Bara. Koji drži sve za jaja. Od medija do trenera i izbornika. Primjer kako Pasalic nije bio ni na pretpozivu a odjednom dobiva poziv i igra ozbiljnu rolu u dvije utakmice repke.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Hoxha eventualno moze biti zamjena u Dinamu i to tesko prva zamjena nego druga zamjena
    Nemojmo zaboraviti da Hoxha vise nije u cvjetu mladosti
    Ima 25 godina i u prijasnjem klubu (Lokomotiva) ga nije bilo nigdje
    2 milja eura bi bilo suludo davati za njega
  • Laugreano
    2.5k
    E jbg sad, znam da je izlizan argument, ali Orsic je dosao u dinamo sa 26 god, a u Koreji je imao statistiku slicno kao Hoxha u belupu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Hoxha je korektan igrac al bojim se da je u pitanju samo dobra forma ko i brodic i sad se od njih radi pojacanja a ista prica ko menalo ili deni juric
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne očekujem išta smisleno od ovakve upravljačke garniture jer ljudi očito žive u zabludi.
    Definicija zablude odnosno delusional:

    "Razliku između zablude i čvrsto utemeljene ideje ponekad je teško napraviti i ona dijelom ovisi o stupnju uvjerenja s kojim se uvjerenje drži unatoč jasnim ili razumnim kontradiktornim dokazima koji se tiču njegove istinitosti"

    Oni misle da rade super posao, da su super naplatili Ivanušeca i Livakovića. Krivično treba odgovarati tko god je pustio Ivanušeca ispod 15m, a on ako je isforsirao transfer jer je nezadovoljan sjedio bi mi na tribini pa nek plače menadžeru
    U praksi ste vidjeli kako je izgledala ulazna trasnfer politika.
    Šimiću daj 2m da popuni odlaske reprezentativaca
    Iron lady zasluge za dovođenje Loksinog dvojca od 5m, ali prvo obojicu u bolnicu na par mj.
    I onda kad je panika u zadnjim danima prijelaznog roka ajmo alibi transfer Ademija koji će nas koštati na kraju nastupima više od 3m, Sosa i Halilovic da sjede na klupi itd...

    Nesposobni klošari koji žive u zabludi, gledaju vlastite interese i misle da su Bogom dani, treba ih hraćkati svakom mogućom prilikom da bar malo srama osjećaju

    ponavljam, očekujem svašta a ne nadam se ičemu smislenom
  • Droljo
    8.1k
    Nas jebe tzv FM sindrom. Mi bi svi igrače kojima je nebo granica po potencijalu iako trenutno i nisu na nekoj razini i onda pratiti kako im ocjene rastu iz kola u kolo.
    Evo primjera kastratija. Da smo uzeli uzunija imali bi višestruku korist i opet se za 3-4 godine može prodati za pristojnu lovu. Ali u tom trenutku nas 9 od 10 bi uzelo kastratija jer je mlađi i potentniji. Naši da su uzeli hoxhu umjesto brodića i da smo ga imali ovu polu sezonu možda bi puno bolje stajali na tablici. (Naravno ne za 2 mil. Nego za 500k i 50% od sljedećeg transfera) Nikad nemreš garantirati niš ali tko zna...
    Kužite kaj želim reći..
  • Ban
    698
    "Tehnika nije sposobnost žongliranja loptom 1000 puta. Svi to mogu naučiti i onda mogu raditi u cirkusu. Tehnika znači dodati loptu jednim dodirom, pravom brzinom i na pravu nogu vašeg suigrača."Mali dioničar

    Tehnika je u nogometu sveopća efikasnost pokreta, posebno sa loptom, između ostalog i u žongliranju.

    Primjećujem obrazac selektivnog citiranja podataka na ovom forumu, ali tih nekoliko golova i asistencija koje si izvukao iz arhive ne dokazuje da je Oršić vrsan tehničar. Mogu ja lako izvući 100 takvih za Lukakua pa čovjek svejedno ne može efikasno uštopati loptu sa 20 metara da mu život ovisi o tome.
  • Ban
    698
    Ozbiljno? Znači po tebi igrači koje krasi brzina nakon 30-te godine postaju rapidno sporiji. Daj nam onda molim te objasni kako je Perišić koji će uskoro napuniti 35 godina među 3 najbrža igrača u našoj reprezentaciji i trkački bez problema igra na razini Premiershipa. Oršić nije bolji igrač od Perišića, ali je trkački i građom točno ta kategorija. Stvari nisu crno-bijele, jako puno ovisi o muskulaturi odnosno samoj građi, a Orša ima idealnu građu da trkački jako dugo potraje na vrhunskoj razini.scooniepenn

    Nije to po meni, to je tako. Slobodno se konzultiraj sa stručnjacima i neka ti dostave relevantnu literaturu.

    Apropo Perišića, ima razlog zašto on u Premu i repki zadnjih godina nije toliko dominantan 1v1. Krasi ga izvanredan centaršut i to mu je glavni adut u ovim podmaklim godinama. I dalje odličan igrač, ali ne isti onaj igrač kakav je bio do 30-e. Oršić nikada nije bio takva klasa niti je ikada imao toliki dijapazon nogometnih vrlina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions