• wolfgang14
    1.6k
    Treba se prvo riješiti viška : Menalo, Drmić, Emreli, Marin...Nogo

    slažem se, dodaj tu još moharamija i jednog stopera i vrh!
  • Droljo
    8.1k
    Kad bi neku trampu odradili tipa menalo i marin za hoxhu ok. Iako bi i tu slaven bolje prošao. Nije hoxha baš toliko loš. Treba vidjeti ksko bi reagirao sa boljim suigračima. Chaga smo doveli iz osječkog metalca..
  • Nogo
    3.7k

    Mislim da bi ga za prvi veći iznos (čitaj 2m) dali ća.
    Onda nam treba i desni bek.
    Kada pogledam moramo se i napača riješiti ako Brodić stiže na zimu. (Petko, Drmić, Emreli, Kulen i Jurić + Brodić).
  • Zagi
    7.7k
    Kad bi neku trampu odradili tipa menalo i marin za hoxhu ok.Droljo

    Prvo to nije moguće jer te igrače Slaven ne može plaćati.
    Drugo , za njih to uopče nema smisla jer imaju potentnijeg igrača od svih nabrojanih. I to našeg , poklonjenog igrača.
  • Georg Koch
    4.6k
    Ja cu samo jedno reci.
    Hajduku da si dao da upravlja dinamovim prijelaznim rokom na ljeto, pa i ovu iducu zimu, ne bi uradili bolje po sebe, odnosno losije po dinamo,od ovoga sto su nasi nesposobni uhljebi uspjeli uraditi.
    Srozavanje na maksimalno.
    Uskoro cemo pricati, ako se ovako nastavi, o ostacima ostataka nekad mocnog dinama.
  • Nogo
    3.7k

    Naš najveći problem je što ne vidimo dalje od naše lige. Ne kažem da pojedini igrači, a pogotovo neki mladi dečki imaju potencijala i tu, ali ajde malo proširiti vidike.
    Za 2m igračima tipa Hoxha a mlađim, potentnijim kojima ističe ugovor bi se našlo i vani.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ozbiljno? Znači po tebi igrači koje krasi brzina nakon 30-te godine postaju rapidno sporiji. Daj nam onda molim te objasni kako je Perišić koji će uskoro napuniti 35 godina među 3 najbrža igrača u našoj reprezentaciji i trkački bez problema igra na razini Premiershipa. Oršić nije bolji igrač od Perišića, ali je trkački i građom točno ta kategorija. Stvari nisu crno-bijele, jako puno ovisi o muskulaturi odnosno samoj građi, a Orša ima idealnu građu da trkački jako dugo potraje na vrhunskoj razini.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nadam se da ce se u ponedjeljak razuvjerit da je Hohxa igrac za Dinamo.
  • Laugreano
    2.5k
    Mierez je tip napadaca kakav Jakiru odgovara za njegov nogomet. I vjv ce on bit kod nas vec na zimu. Mene zanima kako bi vi ukomponirati njega i Petka.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne znam jesi li ti svjestan što pišeš. Da je Orša tehnički na razini Petka ili Baturine znaš gdje bi igrao. Vrlo izvjesno u klubovima najmanje ranga Arsenala. Mislim da sam time sve rekao.
  • Nogo
    3.7k

    Sigurno će Petka povući onda iza njega ili prema krilu, a Baturina doslovno "baciti na krilo".
  • Krizy
    43.5k
    Emreli nije višak, odlična zamjena. Bar u ovome trenutku pored Drmića, Kulenovića, Jurića i (Brodića).
    U 1800 minuta za Dinamo ima 10 golova i 5 asistencija. Za HNL vrlo dobar.
  • Laugreano
    2.5k
    Ni Petko 10ka ni Baturina na krilu me ne privlaci bas. Ali mislim da bi prije neko krilo koje igra dobro presing.. Neznam kakav je Hoxha u tome.
  • Mihaljević
    9.8k
    GAA2YnbXoAAgGMw?format=jpg&name=large
    Ja bi sa ovim trojcem bio i više nego zadovoljan , kad vidim da dolaze Brodić/Hoxha.
    Moreno mi je top stoper , koji je sigurno bolji od Šutala/Bernauera & Co. I znam da će bit komentara , nek se kali do ljeta, dovest ćemo mi bolje. Nećemo.
    Dolaskom Morena je sigurno da Rile neće igrati na stoperskoj poziciji, a što je najvažnije nezadovoljni iranski Cafu neće biti blizu prvih 11.
    Mierez bi sigurno bio top pojačanje, on je savršen protiv bunker igre , i Petko bi mu uposlio jedno 15 golova , za Dinamo je on top opcija.
    A Čavla je priča za sebe , najbolji mladi golman HNL-a , koji ima super roditelje koji u svom sinu ne vide bankomat (Poput nekih.) + prvi golman U21 repke.
    Nisam od onih koji očekuje nekog iz liga petica, i nekog sa dobrim CV-om , jel je očito da su nam takvi igrači nedostižni.
  • Eduardo
    20.3k
    Zanimljiv je Hoxha, ali nisam siguran da može biti pojačanje za nas. SN su ga danas uvrstile u momčad proteklog kola... ali i dalje je to učinak koji je prosječan možda i ispod toga - 3 gola i 3 asista u momčadi u kojoj si glavni igrač i imaš svu slobodu. Slabo za Dinamo.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions