• Juznjak
    3.8k
    Bojim se da bi dolazak Hoxhe samo značio da nam je to vrh zimskog prijelaznog roka. Ne vidim kako bi to oni dali onda neki novac za nekog tko je stvarno pojačanje ako za 25godišnjeg igrača Slaven Belupa davaju 2 milijuna.
  • wolfgang14
    1.6k
    I meni je previše 2 mil za njega. Ali isto tako nebi htio da ode u hajduk jer bi nam radio probleme sa trenutnom obranom
  • Klenx
    5.6k
    Ma kakav mrtvi Hoxha i 2 milje eura.
    Ovo su teške kombinacije i rikverci, 2 milje eura za igrača sa 3 gola u HNL-u nakon svih Marina, Čabraja, Štefulja itd.

    Dajte tovarima 2 milje eura igrat će im zvijeri na krilima.

    Ovaj klub je na putu prema teškoj prosječnosti.

    Još jednom, 2 milje eura za jebenog Hoxhu sa 3 HNL gola.

    Odjebi Jakiroviću i svi kojima se čini dobra ideja iskrcati 2 milje eura za 25 godišnjeg igrača Slaven Belupa.
  • Infinity
    16.4k
    Bjelica isto tako nije covjek kojem bi povjerio prijelazni rok. On je u Osijeku pokazao da je jako los SD, a kroz izjave se dalo zakljuciti da mi nikad ne bi dozivjeli skok kakav smo dozivjeli da je on mogao dovesti koga je htio.

    Bjelica je u spicu zagovarao Topcagica, svog frenda kojeg je kasnije doveo u Osijek. Da su ga u klubu slusali nikad ne bi doveli Petkovica. Nije Petkovic tada imao neku reputaciju, ali je ocito u klubu bio netko tko je vidio da je Petkovic bolji.

    Meni nije bilo jasno ni zasto zeli dovesti Orsica u Trabzon kad mu je u tom trenutku najbolji igrac kluba bilo lijevo krilo. Pa vracanje Situma u Dinamo...

    Volio bih jos danas da sjedne na nasu klupu, ali mu ne bih doveo igrace koje trazi. To je problem trenera koji prije Dinama nisu vodili klub ranga Dinama. Oni nikad nisu pratili i uopce ne znaju koji igraci bi bili dobri za Dinamo. Zato nam treba pravi sportski direktor, a ne da nam treneri glume neke menadzere i dovode svoje ljubimce, igrace koji su njima bili top, ali tri razine ispod Dinama.
  • Klenx
    5.6k
    Ali kao što sam i pisao, ne nadajte se nikakvom prijelaznom roku osim preplaćivsnja HNL taraba i rikverca što za Međugorje, što za Jakirovićeve bosanske menadžere, što Vlatkici i Miličeviću.

    Nije ovo nikakav insajd info, nego ljudi ne znaju, ne mogu i ne žele. Osim ubrati što se može još sa švedskog stola.

    Da Arber Hoxha.

    Gamad.
  • bongo
    842
    Hoxha da jer smatram da je bolji od Menala i Marina, u dobrim godinama (25), dokazan za HNL, ima mogućnost daljnjeg napredovanja, ali nikako dati 2 milijuna eura za njega...
  • Zagi
    7.7k
    Mislim da je cijena čisto novinarsko nagađanje i to loše.
    Ako je Crnac prodan za nešto više od 1m eura, Hoxa ne može koštati više od 1m.
  • Sajla
    5.1k
    transfermarkt veli da Hoxha ima ugovor do 2027. ako smo zamalo slobodnog Brodića platili 500k, ovi idioti u upravi će Hoxhu za 2M smatrati povoljnom kupnjom, sve im bilo prokleto...
  • wolfgang14
    1.6k
    Mislim da je cijena čisto novinarsko nagađanje i to loše.
    Ako je Crnac prodan za nešto više od 1m eura, Hoxa ne može koštati više od 1m.
    Zagi

    O vjeruj mi da može. Dinamova nesposobna uprava je dala 4 mil za šutala. Tako da će bez beda dat i 2 mil za Hoxa. Nemoj se čudit ak i 3 mil daju
  • Zagi
    7.7k
    Dinamova nesposobna uprava je dala 4 mil za šutala.wolfgang14
    Kruške i jabuke.
  • Jurki
    11.7k
    Hoxha da jer smatram da je bolji od Menala i Marina, u dobrim godinama (25), dokazan za HNL, ima mogućnost daljnjeg napredovanjabongo

    I tak smo dosli od pojacanja za Ligu prvaka o kojima se govori zadnjih par sezona do Hoxhe (nemam nist protiv njega) koji je hnl prosjek.

    Napredujemo u 3 pizde mile Fadile.
  • bongo
    842


    Dodat će uprava gas pa ćemo osim Hoxhe i već ranije kupljenog Brodića pod bor dobiti i još poneku zvijezdu HNL-a...
  • wolfgang14
    1.6k
    ma ja ostajem optimističan i vjerujem da će nas iznenadit sa barem jednim kapitelcem prek zime
  • austrijanac
    4.1k
    Prilicno sam uvjeren da je ovo pumpanje cijene da ga uvale Ugarima.

    Nema smisla nakon prici da je Simic dobio baksis za transfere, da istresemo tolike novce na najgoreg driblera HNL-a.
  • Nogo
    3.7k
    Nama će na zimu biti pojačanja Mierez, Hoxha i lijevi bek. Onda ćemo reći da nemamo više para a rikverca boli glava.
    Treba se prvo riješiti viška : Menalo, Drmić, Emreli, Marin...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions