• Patak
    2.9k
    Uz Oršića Ivanušec.je došao do prve jedanaestorice reprezentacije, na Oršićevoj poziciji.

    kTC je bolji od Boška, lošiji od Josipa.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ma nije Orsa toliko star, uz dobro zalijecenu ozljedu i ok ugovor moze nam on donijeti puno
  • Zagi
    7.7k
    Uz Oršića je Ivanušec bio na rubu da ispadne iz prvih 11 dinama.
    Bez Orše se izborio za reprezentaciju.

    Pitanje za KTCa je dali je dovoljno dobar za prvih 11 dinama? da/ne
  • Nolifer
    8.1k
    Povratak Orše bi bio plus, jer bi uz njega još više stasali kad se oporave Kačavenda i Stojković
  • wolfgang14
    1.6k
    Naravno da bi orša dobro došao, a ovi koji govore da nemoš stare igrače samo imat su krivo skužili. Ne trebamo sve stare igrače vratit, ali nemoš bome ni samo juniore imat da ti trče po terenu. Moraš imat dobar omjer. U svakom slučaju Orša bi bio bolji od bilo kojeg krila koje bi platili trenutnim budžetom jer je uprava očajna, a i skauti (ako uopće postoje)

    Sve super za rebuilding momčadi ali to treba s oprezom napraviti a ne pustit sve klince na teren da se čeliče bez ideje i plana.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ovisi kako tko gleda na budućnost i perspektivu dinama, ako želimo razinu bjeličinog nogometa i skalpiranje europskih velikana onda nam treba drugačija strategija

    ako nam je dovoljno osvajanje hnla i ulazak u konf ligu, onda su pojačanja oršić, ademi, mierez, hodža itd legitimni

    ja se sve nadam da ćemo na ljeto 2024 imati čistu sliku po pitanju uprave i struke a time i kadra
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Sve super za rebuilding momčadi ali to treba s oprezom napraviti a ne pustit sve klince na teren da se čeliče bez ideje i plana.wolfgang14

    naravno, slažem se, problem je što imamo skoro 40 igrača u rotaciji, kakti sve se štedi i dovode se igrači za malu lovu, a to što svaki potpiše na dve tri godine nitko ne zapisuje
  • wolfgang14
    1.6k
    naravno, slažem se, problem je što imamo skoro 40 igrača u rotaciji, kakti sve se štedi i dovode se igrači za malu lovu, a to što svaki potpiše na dve tri godine nitko ne zapisujeGražvydas Mikulėnas

    Slažem se da, zato se nadam velikom čišćenju na zimu. Samo koliko će to bit uspješno ne znam. Rijetko ko želi otić iz dinama jer imaju solidne plaće svi
  • Mr Anderson
    8.2k
    Povratak Oršića prije ozljede je imao smisla. Nakon takve ozljede i godinu dana stariji...ne vidim korist za Dinamo, koliko god mi Oršić bio drag.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja bome u Oršiću svakako vidim pojačanje i to veliko. Mi lijevo imamo Špikića (za kojeg se više ne zna je li lijevo ili desno krilo, a nigdje da napravi iskorak), Vidovića (kojem to nije pozicija), Marina (koji budimo realni neće ostat u klubu), Rukavinu (kojem se ni ne daje prilika), Menala (na kojeg se realno baš ni ne računa) te Stojkovića koji će tek na proljeće biti zdrav. Pa sada, budimo realni, jel bi nam Oršić došao ko budali šamar? Jel nam fali igrač uz Petka koji će rješavat utakmice? Naravno, opet se postavlja pitanje hoće li se vratiti u staru formu nakon ozljede, ali mislim da ako ta prilika neće puno koštati da se nikako ne smije propustiti.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Oršić bi nama bio pojacanje jednako koliko i Perišić hajduku. Ogromno.
  • Mihaljević
    9.8k
    Oršić bi nama bio kratkotrajno pojacanje jednako koliko i Perišić hajduku. Kratkotrajno.jedan u nizu

    Da ti prepravim.
  • Captain America
    17.7k
    Tražilo se Pjacu s 2 takve ozljede, a Orša nije dobrodošao. Ako želi na Euro, Dinamo mu je najbolja šansa za to. Zaboli trenera Trabzona kolko će njemu trebat vremena s turskim siledžijama za povratak na staro, a i kolko se sjećam, bio je pritisak na Bjelicu jer najbolji igrač Trabzona igra na Oršinoj poziciji.
  • scooniepenn
    3.3k

    Znaci li to da KTC nije dobar ili da je Josip svjetska klasa. Mislim da ce biti ovo drugo. Kojeg smo mi to izuzev Gvardiola imali ili stvorili boljeg stopera u zadnjih 10 godina? Ja se takvog ne sjecam, tako da je bilo kakva usporedba s Josipom deplasirana. Teophille kao jedan od 4 stopera Dinama i iduce sezone ima apsolutno sto traziti, pritom ne mora biti u prvih 11. Potpisujem sad da su nam za iducu sezonu stoperi Perkovic i neka klasa za prvih 11, a da je Teo prva alternacija.
  • Fićo1986
    1.1k
    Neki zazivaju povratak luke modrića u dinamo sa 39 godina sa imalo bi smisla,al nebi vratili covjeka koji je dao 17 puta vise za dinamo od njega,koji ima 30 godina,koji zivi miran sportski zivot bez skandala ,koji voli dinamo i koji itekako svojim fizikalijama i nastupima ima mjesta u ovom dinamu.... Oršić bi bio veliko pojačanje za dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions