• BornaPŽ1986
    1k
    Koliko je realno da nam se Orša vrati u blizoj buducnosti? Koliko sam skuzio krenuo je u oporavak i prikljucit ce se Trabzonsporu?
  • Droljo
    8.1k
    Tamo je stranac, ozljeđen teže, nije mlad baš, velika plaća..
    Malo njegovog pritiska, malo od kluba i na ljeto je doma. Ako ima volje i želje nije nemoguće
  • wolfgang14
    1.6k
    Koliko je realno da nam se Orša vrati u blizoj buducnosti?BornaPŽ1986

    Ako trener nema nekih planova za njega, evo njega kroz godinu dana kod nas
  • wolfgang14
    1.6k
    Samo da ga bjelica ne povuce u njemacku i onda da orsa opet dodje a on dobije otkaz
  • Crusades1986
    12.4k
    Valjda neće drugi put u davljenika i drugi put za Bjelicoom ako će ić uopće iz Turske.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ma nikad mi nisu bili jasni to transferi u takve klubove, ja bih se prvo zapitao "ok zove me Bjelica, nego koliko je realno da Bjelica tamo potraje par godina pa da i ja igram isto toliko?". Steta sto je otisao uopce ali drzim fige da nam se vrati, u koliko tolikoj formi je pojacanje
  • nemapredaje
    3.3k
    Nadam se da je Orša naučio na grešci odlaska u Southampton. Mislim da je realno da je sljedeće ljeto opet u Dinamu
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mislim da bi trebali vratiti sve igrace koji su nekad igrali u dinamu a imaju 30+ godina. Kad ne bude mjesta za nase mlade talente jebat cemo mater upravi i treneru

    Ocekujete rezultate i talente koji ce ujedno igrati i na kojima cemo naravno zaraditi ali ne znam na koji nacin?

    Kada cemo krenuti u rebuilding momcadi?

    Orsica se nije trebalo pustiti, sada kada je vec otisao, puno srece u nastavku karijere uz duzno postovanje
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Potpis. vraćati dečka koji će u trenutku dolaska imati 31 godinu, tek zaliječene prednje križne i slab kontinuitet nastupa od Prosinca 2022. samo zato jer je legenda kluba bi po meni bio u najmanju ruku nelogičan potez. Kad pri tome dodam da mu ni ugovor ne bio mal niti bi se vratio " mukte ". Orša hvala, ali mi moramo stvarati i tražiti nove takve igrače.
  • Zagi
    7.7k
    Vrati KTCa, vrati Ademija, vrati Oršu.
    Šteta kaj ne možemo vratiti vrijeme.
  • Patak
    2.9k
    Takvog igrača nećemo stvoriti sljedećih 30 godina. Bilo koji mladi igrač uz takvu klasu može samo napredovati, a sa.31 godinom može igrati kod nas sljedećih 5 godina i imamo riješeno lijevo krilo dugoročno. Evo i KTC je bio prestar pa ipak nije. Igrač s 30 godina nije prestar, nikad nije ni bio, pogotovo igrač takvog sportskog života poput Oršića.
  • Droljo
    8.1k
    Kakvih smo ugovora poklonili orši bi dao dobar za zasluge. Pre brzo zaboravljamo... E da se bar hoće vratiti... Klasa je klasa, imao on 21 ili 31 godinu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Zahvalan sam i orsi i ademiju i ktcu na svemu sto su dali, ali to su sve privremena rjesenja uprave jer ne znaju bolje

    Uprava je sjedila na svojim rukama godinu dana gledajuci svoje interese, u izlog su stavili sve sto se moglo prodati ali su cekali da prodju kvale za europu kako bi kapnulo dodatne love. E sad zamislite da smo prosli u europa ligu ili ne daj Boze champions ligu, napucavali bi nas po svemu sudeci 4,5 razlike svaku utakmicu

    Tu smo sada di jesmo treba novi trener, novi sd, nova uprava i statut. Rebuilding momcadi koja ce igrati narednih 3-5 godina. Koliko dugo cemo se jos izvlaciti na kostur ekipe koju je slozio Bjelica prije 5 godina?
  • Patak
    2.9k
    A tko će to odraditi rebuilding momčadi? Nemamo neku struku, nemamo neke skaute. I drugi klubovi u RH kupuju naše igrače iz inozemstva, Osijek Pušića, Rijeka Ivanovića i Pašalića, Hajduk Uremovića itd...i to se pokazuje kao dobra strategija. Igrači koji se spominju iz HNLa sad za zimu nisu klasa Oršića ni blizu, to je sve put u prosječnost. Da bar imamo struku koja će odraditi taj rebuilding i dovesti novog Ademija, novog Oršića i novog Petkovića, ali ja tu struku ne vidim na obzoru. Ta struka je propustila i Marca Pašalića. U takvoj situaciji bolje je vratiti klasu poput Oršića nego kupovati kvantitetu po HNLu i drugdje.
  • Zagi
    7.7k
    Bilo koji mladi igrač uz takvu klasu može samo napredovatiPatak
    Ah da, napredak Marina i najviše Ivanušeca koji nije minutu dobio na krilu dok je Orša bio tu.
    Orša igra svaku utakmicu 90 minuta inače ispadne iz forme.
    Valjda je najgori igrač uz kojeg bi mladi igrač trebao napredovat.
    Evo i KTC je bio prestar pa ipak nije.Patak
    Jel KTC dobar ili je bolji od Šutala u ovom trenutku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions