• BornaPŽ1986
    1k


    "Teško mi je reći zašto Međimorec nije dobio crveni karton za prekršaj, nije iskontrolirao nogu i ugrozio je sigurnost suparničkog igrača."
  • db-izbjeglica
    15.4k
    meni je prejako što je u HNL-u očito dopušteno hvatati suparnika za glavu u toku nekakvih koškanja.
    da se razumijemo...po meni je rile rebao dobiti crveni karton u rijeci, isto kao i livaja jučer.

    koji k...c?
    kakvo se sve ponašanje neće dozvoljavati na terenu?
    uopće ne želim ulaziti u debilne prepirke, ako nije dobio ovaj - ne treba ni ovaj, jer je to razina što je starije, kokoš ili jaje...ali treba uvesti nekakvog reda na terene i presjeći, bez obzira tko bio igrač koji divlja, kako se on prezivao, za koga igra, što ga je isprovociralo i koliko god imao iskustvo.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Nevjerojatno je na šta je spalo suđenje u hnlu. Ne bitno sad mi oni ili neko treći, al ovo je kriminalno loše. Od toga šta se sve dopušta igračima to toga da "pokušaji ubojstva" ne završavaju crvenim kartonima. Jednom je oprošteno mikanoviću, pa normalno da ću sljedeći put i ja tako reagirati kad znam da ću proći samo sa žutim.
  • The Undertaker
    5.4k
    Kako to mislite da je dopušteno? Nije dopušteno, kažnjava se žutim kartonom.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    daj ono, o čemu mi pričamo?

    takve eskapade bijesa se MORAJU kažnjavati crvenim kartonom...kakav žuti karton.
    što je sljedeće, pljuneš nekoga...žuti karton, kažnjen si!

    jedna stvar je što se to kažnjava istovjetno, odnosno faktor dosljednosti...jer je preko nekoliko igrača za to dobilo samo žuti karton, ali to sa primjerenom kaznom nema veze.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ako se ne varam, pljuvanje je u PNI izričito navedeno kao razlog za crveni karton.
    Stvar je kriterija. Meni ne smeta. Ja bih osobno podigao i kriterije za prekršaje i za igranje rukom a smanjio za simuliranje. Osobno mi puno više odgovara kako sudi Bel koji pušta čvrstu igru u odnosu npr. kako je sudio Bebek cjepkajući i sudeći svaki kontakt.
    Ali, to sam ja. U svakom slučaju, najbitnije je da se kriterija svi drže a kakav će biti neka odluče suci.
  • Mrvica
    3.9k
    Jedno je naguravanje i glumljenje alfa pijetla, a drugo je kad nekoga hvataš za vrat. Takve stvari trebaju biti crveni karton. Ili eventualno nešto tipa hokej, daj im prostora i minutu vremena nek se pošibaju i nastavi dalje igrat. :lol:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    jel nekakav "zakon" može biti loš i podložan kritici?

    debelo karikiram....ali da sutra izađe zakon koji kaže da treba pogubiti sve plavokose dvadesetogodišnjake niže od 180 cm i to se krene provoditi, bez obzira bio to premijerov ili stočarev sin....ti bi slegnuo ramenima i rekao, zakon je takav i provodi ga se pravedno?

    jednostavno nije normalno da igrači u naletu bijesa i histerije hvataju druge igrače za glavu, vrat i slično... kakav je to primjer?
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Od kad je VARa a i prije, nigdje nisam vidio da se igrači hvataju za vrat, a kamoli to da sudac za isto daje samo žuti karton, mi smo apsurd
  • The Undertaker
    5.4k
    A ja ti kažem da je "normalno" i do sada je bilo "normalno". Nogomet je kontaktni sport, tenzije znaju biti velike i adrenalin povišen. Tu ne možeš imati kriterije kao za stolni tenis. Samo je sad došla generacija FM igrača i PL gledalaca pa sve mora biti "košer". Još će i hokej sjebati ali me za to nije briga.
  • Zagi
    7.7k
    Primanje za vrat nikada nije bilo niti normalno niti "normalno" .

    Btw ne vidim razloge za navodnike ali čisto da se osiguram.
  • The Undertaker
    5.4k
    Zato što ne postoji opće prihvaćena definicija normalnog. Misli se na to da je dosada suđeno kao žuti karton i da je to bila uobičajena kazna.
  • Eduardo
    20.3k
    Vidim da se Hajduk ovdje i dalje podcjenjuje.

    Hajduk je trenutno momčad bez premca u HNL-u, jedina su momčad u ligi bez remija uz 12 pobjeda i 4 poraza. Imaju uz Goricu najbolju obranu lige, jedini imaju dvoznamenkasti broj pobjeda, tri više od Rijeke i četiri više od Dinama. Također, vodeći su po osvojenim bodovima na gostovanjima.

    Rijeka se također ističe s tek dva ligaška poraza - najmanje od svih, a u ovom trenu imaju niz od 10 utakmica bez poraza. Hajduk je s druge strane po drugi put u prvenstvu ostvario niz od pet pobjeda zaredom. Uz to, četiri od tih peta pobjeda stigle su bez primljenog gola.

    Dinamo ima nešto manje konzistentne rezultate u posljednjih pet utakmica - s porazom, dva remija i dvije pobjede. Osim toga, u svakoj od tih utakmica primili smo barem jedan gol.

    Koliko god nekim bilo teško priznati, stanje na tablici odražava realnost trenutačnog tijeka sezone.

  • Mali Zeus
    13.2k
    Ako ništa mi se bar malo dižemo. Prema naprijed je to bilo puno aktivnije i življe nego prije iako ostaju problemi nazad gdje se i dalje čini da možemo svaki tren primiti gol. Činjenica da u 2 tekme nema 2 ista stoperska para ne pomaže, dapače.
  • Laugreano
    2.5k
    I najvise brine to , sto svaka ekipa nama barem 3 -4 stopostotne sanse slozi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.