• Mr Anderson
    8.2k

    Daj ne pričaj gluposti. Kakav Max. Čovjek nije stoper za ozbiljan nogomet. Tko god ga je doveo za te novce je neprijatelj kluba.
  • Orc123
    8.1k

    I to velis mrtav hladan kad ga usporedim sa stoperom kojeg smo platili 4 puta vise, a taj isti je u najmanju ruku jednako los iako ce se velika vecina ovdje sloziti da je trenutno i losiji od Maxa...daj postedi me molim te!
  • Captain America
    17.7k
    Samo mi je žao da večeras Bernauer s dječačkom konstitucijom nije čuvao Miereza. I najzagriženiji bi shvatili o kakvom mačku u vreći se radi.

    "Nije pitanje je li Bernauer spreman za Dinamo, već je li Dinamo spreman za Bernauera."
  • Muka
    357

    Niti je Šutalo dobar,dapače covjek je spao na nivo amatera radi ozljeda. Bilo tko je trenutno bolji od njega ali to ne govori kako je Max dovoljno dobar za nas. Bernaur je dobar decko, ali on nije dovoljno dobar za biti u prvom stoperskom paru u dinamu. Tj. na poziciji modernog stopera. Jako je spor i nema stoperske kretnje. Ono za sto se njega moze iskoristiti su duge lopte da ulazi kao zamjena u nekim trenutcima i to je to. Ista stvar Zagioac. Jako dobar dečko ali je on veteran koji treba da igra na kvartovskim turnirima. Jebiga tako je. I sada trener, kako nazvati covjeka koji stvalja u igru takve igrače/poluigrače tj. u početnih 11?
  • Orc123
    8.1k

    Ali smo spremni za Sutala od 4m eura, eto on je danas stvarno Miereza strpao u dzep, ovaj nije uspio dobiti svih 10 od 10 duela i uopce nike predstavljao opasnost za nas gol...bravo mi..pogotovo ono njegovo vizionarsko iznosenje lopte nakon kojeg smo dobili gol...top...tko god da ga potpisao u drugom najvecem ulaznom Dinamovom transferu svaka mu cast. Sa tom vizijom trebamo nastaviti i dalje...
  • Mr Anderson
    8.2k

    Poštedi ti mene svojih gluposti, godinu dana malltretiraš sa svojim kvazi skautingom i lupetanjem bez pokrića. Za Bernauera sam nakon prve pripremne napisao ono što se kasnije pokazalo točno, previše bitnih nedostataka da bi bio stoper za borbu za vrh. Ak to ne vidiš ostavi se komentiranja nogometa.
  • Mihaljević
    9.8k
    "Nije pitanje je li Bernauer spreman za Dinamo, već je li Dinamo spreman za Bernauera."Captain America

    Ko nam je vodio prijelazni rok , -6 sa utakmicom manje ne izgleda loše. Šikiću spasi nas.
  • Orc123
    8.1k
    eto ti imas pokrice, mr. football.
  • deda
    32.7k
    Zauzimate tu neke busije oko pojedinih igrača. Niti je Šutalo, niti Max igrač za Dinamo. A vi se poubijajte oko njih.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Pojma nemaš, lupaš bezveze. Jedini krivac za gol danas je Zagi a ti nastavi o Šutalu.
  • Orc123
    8.1k

    To uopce ne dovodim u pitanje. Za Dinamo kakvog ja zelim gledati ni jedan ni drugi ne bi imali mjesta! Isto tako mi ide na zivce da se sere po igracu koji ne igra a stajao nas r put manje od ovog koji igra i kosta nas prvo EL, bodova u HNL....
  • Mr Anderson
    8.2k
    Zauzimate tu neke busije oko pojedinih igrača. Niti je Šutalo, niti Max igrač za Dinamo. A vi se poubijajte oko njih.deda

    Možda, s jednom bitnom razlikom. Šutalo je prije ozljede pokazao da je igrač za Dinamo. Bio je igrač kakav Max nikad nije bio niti će biti. Trenutno Šutalo nije igrač za Dinamo. Ali dovoljno je mlad da se još vrati na te postavke. Max neće nikad, koliko god bio simpatičan lik.
  • crohnl
    29
    pa upravo to ja bi uvijek ostavio prije Šutala nego Maxa

    znaci stoperi bi bili : Šutalo, Theo, Perković i Perić, otpisati treba Maxa i Sosu
  • Droljo
    8.1k
    Ja još vjerujem da se šutalo vraća. Danas dobar. Ktc baš ulijeva sigurnost i drugi stoper može puno opuštenije igrati. Bude to dobro
  • Ban
    698
    Možda, s jednom bitnom razlikom. Šutalo je prije ozljede pokazao da je igrač za Dinamo. Bio je igrač kakav Max nikad nije bio niti će biti. Trenutno Šutalo nije igrač za Dinamo. Ali dovoljno je mlad da se još vrati na te postavke. Max neće nikad, koliko god bio simpatičan lik.Mr Anderson

    Nije to nikad pokazao. Vidjelo se od od prvih minuta da je mačak u vreći. Vidjelo se i u Italiji u ono malo što je odigrao.

    Dinamu treba desni stoper od 5-6 milijuna eura. Ljudi se mogu zgražati na tu cifru, ali nadam se da će klub to biti u stanju isfinanirati. Po intervjuima je jasno da su u klubu svjesni da je to cijena igrača Dinamove kvalitete, pitanje je jedino jesu li svjesni da im treba stoper. Ponovno igranje Šutala znači da se i dalje nadaju u njega, a to je sunk cost i loš znak. Dinamo ima jednog i pol stopera, a taj stoper nam igra LB.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions