• Krizy
    43.5k
    Vrhunski odgovor. I onda drugima govoriš da ne znaju raspravljati.
    Nađi mi koji klub konstantno ima i rezultate i mlade igrače.
    Dinamo je u zadnje 3 sezone ostvario bolje rezultate od bogatijih klubova iako smo igrali s "polovnjacima".
  • Maximo
    523
    Navodno smo dofurali Božidara Šikića i odmah igra u prvoj

    Sastavi
    Dinamo: Zagorac - Moharrami, Šutalo, Theophile, Perković - Bulat, Mišić, Baturina - Šikić, Kaneko, Petković

    Osijek: Malenica - Gržan, Duarte, Bralić, Drambajev - Brlek, Nejašmić - Bukvić, Pušić, Lovrić - Mierez
  • Droljo
    8.1k
    Mogu se stvari postaviti i ovako:
    Mladi igrači nam uopće ne trebaju! Em rezultatski nemaš niš od njih jer se uče, em ak ispliva odmah se proda i opet nemaš niš rezultatski a pare koje si dobio šta će ti kad igraš s klincima koji nemaju velike ugovore. Eto...
  • Ban
    698
    Vrhunski odgovor. I onda drugima govoriš da ne znaju raspravljati.
    Nađi mi koji klub konstantno ima i rezultate i mlade igrače.
    Dinamo je u zadnje 3 sezone ostvario bolje rezultate od bogatijih klubova iako smo igrali s "polovnjacima".
    Krizy

    Ja sam ozbiljan, ali mislim da nije ni potrebno dokazivati da Ajax ne stoji tako loše zbog mladosti. Nije mladost Ajaxu strana, ipak je njihov kolaps kudikamo kompliciranija priča.

    Bolje rezultate? Tu negdje, ali te iskusnjare ne možeš jednako unovčiti, a onda ni njihovom prodajom financirati daljnji rast i razvoj. Dinamu su potrebne raznorazne naizgled male avenijice putem kojih se može ostvariti neka nova efikasnost.
  • SAS1987
    14.7k
    Dinamovci sanjaju Ajax a karta za tekmo bi trebala biti jeftinija od kave i coca cole :smile:
  • Nolifer
    8.1k


    Tada bi cijena karte opravdala kvalitetu i sve bi imalo smisla :wink:
  • Facke
    3.6k
    Nemame mi ovak los kadar. Po mene nama fali iskuski levi nek kak je nekad bil Leandro Cufre, jeden igrac na levomu krilu , a bogme i kvaliteten iskusen stoper ko Tonel ili Tavares.
  • BBBaranja
    2.5k

    Koji Tavares?
    Onaj špic iz Maribora? :joke:
  • Facke
    3.6k


    Ma na Tavarela sam mislil. Sam se poprbal male.
  • Infinity
    16.4k
    Ajmo biti Ajax, zazmirit cemo na cetiri trofeja prvaka Europe :lol:
  • Maximo
    523
    Kaže jakir nakon tekme da nikad čuo za tog rumunjskog golmana
  • Orc123
    8.1k

    Kaj cudite se tome? Pa sad nam se skauting vratio na razinu kad je Vlak bio skaut i jednom presao granicu HR i svratio do Slovenije. Tj. Nije se vratio vec je ostao na razini od tad....sramotno ..
  • scooniepenn
    3.3k

    Apsolutno netocno. Ajax stoji kako stoji jer je u zadnje dvije sezone prodao skoro 20 vrhunskih igraca, nije osim par iznimki (Sutalo je jedna od njih) doveo adekvatne zamjene, a iz vlastite skole jednostavno nije izasla ekstra kvaliteta. Kad se sve to spoji imas ovo sto imas, sve ostalo su price za malu djecu.
    A istovremeno da se nadovezem na ove price o tome kako Dinamo mora biti primarno sastavljen od talentiranih klinaca, to nikad nije niti ce funkcionirati. Dinamo mora imati kombinaciju iskusnih legionara, idealno reprezentivaca, par pravih klupskih igraca i 3 do 4 mladih, potentnih potencijala za najvise domete. Sve vise od toga je iluzorno ako zelimo drzati sadasnju razinu.
    Tu se dosta mitomani po pitanju mladih talenata u trenutnoj krizaljci jer se ocito zaboravlja kako imamo Baturinu, Vidovica, Perkovica, Bulata, a bitnu ulogu da se nisu ozlijedili imali bi i Stojkovic i Kacavenda. To je 6 igraca odnosno 4 trenutno u naslovnim ulogama. Je li to mozda malo? Nama definitivno nisu problem mladi talenti trenutno odnosno njihov manjak za buduce prodaje, vec splet odlaska okosnice odnosno ekstra klasa, kasnog povratka Akija i Tea i ozljeda Petka te nedovodjenje 2 do 3 ozbiljne klase koje ce odmijeniti Orsu, Luku i Josu prije svih.
  • crohnl
    29
    Za one koji su vise upuceni..
    Je li Bernauer otpisan ili nije ?
  • Orc123
    8.1k

    Kao nije ali je....kad ti ovakav Sutalo igra prije Maxa onda ti je sve jasno. sutalo koji nas svaku tekmu koju igra kosta bar jedan gol ili je barem sukrivac ko danas. Ja ne znam jesam li ja vise lud ili koji k...
    Max koji je napravio 3 puta manje pogresaka ne moze doc na red pored njega. Sramota, sta drugo rec.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions