• mniokl
    254
    Ja pijem vec odavno.
  • Jurki
    9.2k
    do sad je bila alkoholna terapija.. al ni to vise ne funkcionira.
  • cibona
    1.6k
    Ljudi dobro da smo pobijedili, zamislite kako bi nam svlacionica izgledala da je kojim slucajem ostalo 1-1. Pa sve bi bilo razbijeno. A onaj koji nebi sudjelovao u razbijanju - pravac u drugu momcad!!

    Jakir bi pomno pratio tko razbija, a tko ne.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Fan klub Jurgena Kloppirovića u ekstazi. Ovoliko branjenja jednog trenera nisam u životu vidio,pogotovo kad vidiš rezultate. A tek ova kmečanja kako Kloppirović nije kriv nego mu je kadar očajan su mi urnebesni. Deset trenutnih igrača Dinama su lani pobjedili chelsea i bili konkurentni u skoro svim tekmama lige prvaka,a u HNLu također bili na razini. Sad mi hoćete reći da su u godinu dana zaboravili igrat nogomet? Kako da ne
  • i more je plavo
    891
    Boze cuvaj nam Petka.
    S njim cijeli napad izgleda smislenije i opasnije.
    S njim ce se i drugi igraci dignuti, osim evidentnih limita nekih igraca, jos je i glava bila mutna a samopuzdanja nigdje.

    Na zimu naci 3 brza, jaka igraca sa gardom i stavom i u igri smo.
  • Infinity
    15.3k
    Netko napisa neki dan da nemamo srece. Danas smo ju vala imali. Nismo bili puno bolji, Osijek je stvorio valjda najvise prilika na Maksimiru u svojoj povijesti. Hvala Bogu pa nisu zabili vise od jedne.

    A kakva je nasa vizija dovoljno govori to da nam trener u prvih 11 ubaci tek oporavljenog igraca i da mu svih 90 minuta. Vadis se na jednog covjeka, pa to je sramota. Svi smo mi jedva cekali povratak Petkovica, jer smo i mi svjesni da on sam moze sta ovih deset nekad ne moze ni zajedno, ali to sto je on danas igrao svih 90 minuta dovoljno govori o treneru i njegovom vjerovanju u ekipu koju on vodi vec puna tri mjeseca i skoro 20 utakmica. Kakav si ti trener?
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Možete mrziti trenera, igrače, sistem, nedostatatak automatizama, loš stadion i ne znam ni ja što.

    Ali ovi momci su večeras jebeno zaslužili pobjedu, tko god mislio da nije tako.

    Pogledajte veselje nakon gola, utrčavanja, emocije kada promašuju šanse i primaju najgluplje golove ikad, sve će vam biti jasno. Pa i ispucavanje lopte Vidovića na istok nakon Strukanovog zvižduka... Ovo je Dinamo ! Idemo dalje !
  • Ali
    2k
    Zasto VAR nije zvao Strukana da pogleda ruku u Osijekovom sesnaestercu , ruka cista kao kuca u skoku iznad glave je frajer blokafu podlakticom opalio. Nitko ju prije.nije dirano da mozes reci promjena smjeea odbijanac ili kaj god...
    Ovo Duju nam salju u 90% bitnih tekmi...
    Frajer Brunu drzi sa obje ruke, objesio mu se , sudac na tri metra i kaze igraj a faul k'o kuća na 20metara. Potom frajer gazi Brunu dau skida kopacku opet okp 20tak metara i nema faula...

    Netreba se na njih vaditi, lose igramo, ali nevjerovatno da nas tako uzimkaju lopatom...
  • Peškaman
    2.8k

    Ipak je Bišćan trenerčina hahahah
    Pogled u pod,fizički nepripremljena momčad i bezidejnost u dovođenju igrača. ;)
  • bluepower86
    847


    Biscan u 3 sezone nebi imao poraza kao Jakir u 2 tjedna sto ima.Lp
  • Sljeme
    1.9k
    Na koljena pred Jakira. Ovo je Dinamo. :victory:
  • Peškaman
    2.8k
    Zato i je uspio u Dinamu
    U defanzivu svi poslije gola :)
  • Nolifer
    6.9k
    Matković hvali stadion i publiku :pray:
  • Common Sense
    527
    To što je držao tek oporavljenog Petkovića 90 minuta više govori o "kvaliteti" i povjerenju koje ima u one koji mu konkuriraju na toj poziciji na klupi - Emreli, Drmić, Kulenović. Petković s jednom nogom u gipsu je korisniji na terenu od gore nabrojanih.
  • i more je plavo
    891
    Deset trenutnih igrača Dinama su lani pobjedili chelseaSibirski plavac

    Neznam koji si ti sastav Dinama vidio u toj tekmi, ali danas su igrala 4 i pol igraca iz te utakmice.
    Ova polovica je Ademi jer je danas igral pola sata.
    Otraga je bil jedan drugi Šutalo, a naprijed Orša i Ivanušec.

    A danas se moglo primjetiti koliko samo jedan Petko donosi, eeeeda su tu jos ova trojica nebi danas bilo ovak knap.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.