• Ludovic IX
    7.2k
    Jakirovic ili nezna ili mu neko slaže momčad i igru. Ne mogu shvatiti da trener čiji igrači u svakom klubu trče ko navijeni, kod nas dozvoljava šetnju po terenu, napucavanje stopera a imaš bsaturinu i mišića u sredini.

    Ja se kladim da se jakir boji ovih igrača. Nist im ne smije reći. Zato je bjelica uspio i z.mamic . jedan se ne boji nikoga a drugi je imao brata
  • Common Sense
    796
    Osnovni problem je generalizirana anemija, gotovo da uopće nema trke i pravovremenog ulaska igrača u prazan prostor u fazi napada.
  • serbus
    4.1k


    Zokiju nije prodan nitko bitan ako se ne varam tu je krenulo da nije prodaja sve zato je i uzeo naslov bez poraza. A Bijelica je napravio par dobrih transfera i nadogradio ekipu... Jakirova ekipa u odnosu na ekipe koje su imali prethodnici je nebo i zemlja.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Igre i dalje nema,Moharami loš,Špikić lošiji,Kaneko nedorečen.
  • Peškaman
    4.2k
    Neka, draze mi je i ovo da je rezultat tu a nema igre,nego prošla z Varaždinu di smo ih pojeli na terenu a na kraju pjevali sto smo bod uzeli.
    Igre nema, ovdje kronično treba pojačanja,izgurat ovaj dio nekako i nadat se pojačanjima.

    Šutalo,jednostavno puno puno pao,uvjeren sam da bi za njega najbolje bilo poslat ga na posudbu.
    Špikić izgubljen,osim brzine on apsolutno nista nema.
  • dinon7
    849
    Na čelo ove ekipe da staviš Pepa, namučio bi se uzeti bodove u HNL-u.
    Za ooliko igrača možemo svi mi reci da su kvalitetni nogometaši?
    Baturina, Petko.. na momente Kaneko..
    Mišić je debelo van ritma, nešto kod njega ne štima, Bulat za mene osobno nije razina Dinama koji mi želimo gledati.
    U današnjem nogometu, svaka ekipa kreće od obrane i cijelu igru gradi gotovo od vratara. Pa nas niti jedan igrač u obrani nije sposoban napraviti dobar, kvalitetan pas prema naprijed, stvoriti razliku na terenu.
  • Eduardo
    20k
    Jedino pozitivno je što vodimo i to što i jedni i drugi valjda u drugom dijelu ne mogu u nižoj brzini od ovoga.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Na čelo ove ekipe da staviš Pepa, namučio bi se uzeti bodove u HNL-u.dinon7

    Nope, ne bi. Osvojio bi prvenstvo s 20-30 bodova razlike.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jedino pozitivno je mali Perkovic, povratak Petkovica i Baturina. Bulatu opet svaka cast na udarcu, al generalno ga nema.
  • Common Sense
    796
    Zato sve momčadi protiv nas i igraju na način da zatvaraju Mišića, a Teophile i Šutala/Perića puštaju nek šalju duge lopte gdje god hoće.
  • Antonio bbb
    250
    Kolko sjever izgleda popunjeno sa zapada?
  • Facke
    3.6k


    Zate nam trebaju 2-3 kvalitetna pojacanja
  • Mihaljević
    9.8k
    Ajmoooooo Plavi! :heart:
  • dinon7
    849

    Pa naravno. I zato toliko i ovisimo o individualnoj kvaliteti igrača koji su naprijed. Apsolutno sve i jedna ekipa protiv nas igra na isti način. Bas kako si i naveo, dupliranje Misica i lagani presing na našu zadnju liniju koja nema niti znanja niti mogućnosti iznesti loptu mirno barem do centra
  • Dinaminjo
    929

    Poglrdaj Rijeku danas pa mi reci tko je ta ekstra klasa kod njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.