• Laugreano
    2.5k
    Rukavina odmah na poluvremenu unutra. Nek Spikic odmori malo
  • Mlađi referent
    12.3k
    Šutalo po nas opasno loš
  • Orc123
    7.8k
    Danas i ktc izgubio skoro svaki skok od Miereza
  • Georg Koch
    4.5k
    Gotivim Spikica kao decka, ali brate mili pa daj izgori malo na terenu.
    Odmah u 46 bi Rukavinu gurnuo umjesto njega, ne vjerujem da moze biti ne konkretniji.
  • Orc123
    7.8k
    I opet Mierez pored Sutala dobiva skok
  • Mihaljević
    9.8k
    Mierez je igračina, ja bez zajebancije mislim da bi on kod nas nemilo trpo.
  • Tongo Doumbia
    4k
    al ne može nam pomoći igrač kojem jebeni KTC duel nije uzeo.
  • cibona
    2.9k
    A nista, na poluvremenu bi izvadio spikica, izvadio bi i sutala ali bojim se da bi alternativa bio peric tako da nam dode na isto.

    AJMO DO POBJEDE!!
  • Captain America
    17.6k
    Ljubu unutra, a Maura na stopera.

    Baturina sjajan. Odmah to izgleda konkretnije naprijed i s još nepotpuno spremnim Brunom kad imaš napadača koji sudjeluje u igri za razliku od onog leša koji prima milijun i pol godišnje za mahanje rukama.
  • dinon7
    849
    Nažalost, štogod mi pricali, ovoj ekipi strašno nedostaje kvalitete. Lijeva strana je užasna, desni bek koma, stoper koji je trebao biti broj 1. je zaboravio igrati nogomet.
    Daj nam boze snage da dobijemo ovo danas, ostatak rasporeda se čini znatno lakši. Iako, teško smo protiv ikoga osim Rudesa izraziti favoriti
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja ne znam na osnovu cega mi produzujemo ovu agoniju. Igre nema, a po svemu sudeci nece je ni bit. Sanse trazimo na individualnu kvalitetu Baturine i Petkovica.
    Jos jedno veliko nista od poluvremena. Jakire, vrime je.
  • Praskaton
    2.3k
    Nije ovo nista bolje od prethodnih utakmica samo sad imamo Petka.
    Toliko neuigrano,bezbroj gresaka.Bulat i Spikic se igraju skrivaca.
    Sreca imamo Zagorca na golu.
    Lose Jakire lose..Sto je najjace siguran sam da ce on bit jako zadovoljan viđenim
  • Mihaljević
    9.8k
    adb2067fb68aa389c9b9.jpeg
    Zagi danas i protiv Rijeke brani u rangu reprezentativca. Da sam Labrović i Čavlina dobro bi se zapitao jel bi bio prvi golman da dođem u Dinamo.
  • serbus
    4.1k
    Bravo Zagi
  • dzis
    807
    Moramo ići po još jedan gol za 3 boda jer ne vjerujem nikako obrani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.