• NitkoBitan
    17k
    biti će užasno hladno,Kepec

    Novi najbolji izgovor. Na novom stadionu bi sigurno bilo toplije :grin:

    Jakna, sal oko vrata i pravac stadion...
  • zagr
    505
    a nije im bilo zima nit im je snijeg bio problem ove godine u 2 mjesecu protiv Hajduka.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Jedna stvar je sigurna: Osijek će igrati 3-5-2 ili 5-3-2 kako vam draže jer im zbog kartona nedostaje jedini lijevi bek Omerović. Igrat će bunker sa 3 stopera nazad i sa Mierezom na kojeg će šikati duge lopte naprijed. Vjerojatno ćemo probijati taj bunker kao što to uvijek i biva i samo je pitanje hoćemo li kao i obično promašiti 3 zicera i pogoditi dvije stative ili će konačno nešto i ući u protivnički gol.

    Mislim da Petković neće startati nego će ući zadnjih pola sata ako bude potrebno a očito će bit potrebno jer ćemo promašiti 3 zicera, pogoditi dvije stative a Malenica će biti uvjerljivo najbolji igrač cijelog kola HNL-a.
  • NitkoBitan
    17k
    Ma samo pozitiva. Preko 500 ulaznica je prodano jucer (prvi dan prodaje) kaj je po meni ugodno iznenadenje. Bude to fina posjeta u subotu.

    Kad je vec hladnoca steta kaj nema snijega. Tko je bio na tom derbiju u 2. mjesecu zna zasto :grin:
  • Patak
    2.9k
    A tko kod nas ima žute, Ristovski i Kulenović? Svi ostali na raspolaganju uključujući i Perkovića? Otpisanih nema osim Mihe ili je tu još i Menalo?
  • NitkoBitan
    17k
    Prosao malo kroz njihov BP forum vezano za ovu utakmicu (80% upisa im je za shit of the day)... poceli i oni koristit pojam Mordor :lol:

    Kohortasi se mobiliziraju, znaci moglo bi ih doc cak 100. Bit ce to pravi navijacki derbi...
  • zagr
    505
    bez mobilizacije ih je 12, sa mobilizacijom bi ih moglo bit još tolko
  • badjibadara
    3.1k
    Ma fali Dinamo, baš fali u pm. Nadam se rasprodanom SD i ZD.
  • DrawTube
    4.7k
    Screenshot-20231123-074307-Facebook.jpg

    Stanu svi u jedan od onih minibuseva kaj idu po Kaptolu
  • Mali Zeus
    12.6k
    Od svih nadimaka Mordor mi je najsmiješniji. Nit je novo, niti originalno.
  • NORTE
    11.4k
    Vedran Jugović zbog ozljede zadnje lože propušta tekmu.Eduardo
    Asistent za Hajdukov gol na Pampasu i poraz Osijeka.

    Btw, nemojmo bit kao neki i prozivat druge za broj ljudi.
  • Kepec
    5.4k
    Uopće me ne zanima koliko ih dolazi, jer unatoč našim dobrim brojkama na gostovanjima nismo relevantni pričati o posjeti.
    Ono kaj me zanima kod njih je potreba za spominjanjem suđenja i unaprijed upisivanje pobjede Dinama zbog sudačkih odluka.
    Kad vidim takve upise dođe mi da pobjedimo u 95. iz sumnjivog penala.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nadam se ovoj momčadi:

    Zagorac- Moha, Šutalo, Theo, Perković- Mišić, Ljubičić, Baturina- Kaneko, Vidović, Petković
  • Dinamosaur
    1.5k
    Samo ne Sutalo, mozda i on jos nosi traume od Osijeka. Nek ga vraca protiv Rudesa
  • Nisi više onaj isti
    127
    Nadam se da ce uspijet skupit bar 200 ljudi da barem sa navijacke strane bude kakav takav derbi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.