• Kepec
    5.6k
    Dani Olmo:
    Kada sam počeo razumijevati jezik, počeo sam slušati pjesme povezane s Domovinskim ratom i šokirale su me riječi tih pjesama, naježio sam se i onda sam htio saznati još više o ratu. Slušam li i dalje te pjesme? Da, one mi bude uspomene na Hrvatsku.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Baš čitam da je obrisao onaj oproštajni video koji je snimio kad je odlazio iz Dinama. Zanima me zašto.
  • Infinity
    16.4k
    Ne mogu se tocno sjetiti, ali pretpostavljam da je video sadrzavao dijelove utakmica i vrlo moguce da ga je instagram sam maknuo zbog autorskih prava.
  • Kepec
    5.6k
    Moguće da je do autorskih prava da, ali Dani je meni jedan od najzahvalnijih igrača i Dinamovaca.
    Ima puno njih koji nas"osvajaju" svojim izjavama, ali iz njega uvijek proizlazi neka iskrenost i jedan je od rijetkih za koje bih mogao garantirati da će mu Dinamo uvijek biti u srcu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Potvrdio Olmo maloprije na IG da su mu maknuli..stranica dinamozag2
  • Lynx17
    4.1k
    Dani Olmo:
    Kada sam počeo razumijevati jezik, počeo sam slušati pjesme povezane s Domovinskim ratom i šokirale su me riječi tih pjesama, naježio sam se i onda sam htio saznati još više o ratu. Slušam li i dalje te pjesme? Da, one mi bude uspomene na Hrvatsku.
    Kepec


    Kad Olmo ovo kaze, onda je to svima super (i svaka mu cast!).

    Ali kad to kaze klinac iz dijaspore, onda je to za sprdnju?
  • Kepec
    5.6k
    Ali kad to kaze klinac iz dijaspore, onda je to za sprdnju?Lynx17

    Na koga misliš?
  • Lynx17
    4.1k
    Na koga misliš?Kepec


    Vecina javnost.
  • Facke
    3.6k


    Nije same klinec iz dijaspore. Nek i da neki domaci to veli bil bi odma na indexu.....kulke se jebale Broza i Lovrena za popevanje cavoglave? ....
  • Captain America
    17.7k
    https://www.instagram.com/reel/Cz3w6WDN9DM/?igshid=NTYzOWQzNmJjMA== Orša počeo trenirati s loptom. Taman može biti spreman u potpunosti za zadnji krug HNLa :yum:
  • Facke
    3.6k


    Mene opce nije jasne zake je on presel. Em je dok je bil u Southamptonu stalne bil u Zagrebu , em se sad vraca nogometu v Zagrebu.
  • Eduardo
    20.3k
    Gavrane, sretan rođendan.

    Koliko nam fali ovakav napadač. Uvijek tamo gdje treba, a uz to sposoban se i sam izboriti za šansu i doslovno stvoriti gol ni iz čega.

    Izvukao sam nekih njegovih TOP 10 od materijala koji sam mogao pronaći. Sigurno je da nedostaje gol protiv Spartaka iz Trnave, ali nisam uspio pronaći ništa zadovoljavajuće kvalitete.

    Imate ovdje poduži tekst pa kome se da čitati nek' izvoli.

  • Eduardo
    20.3k
    Majstor.
  • Eduardo
    20.3k
    Antonio Ježina novi je golman malonogometnog kluba Murter, koji se natječe u Drugoj HMNL jug, što je treći rang hrvatskog natjecanja. Ježina je prije dvije godine završio vratarsku karijeru, a posljednji klub bio mu je Osijek.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bartol Barisic gol za Dunajsku Stredu za konacni rezultat 3:0. Usao u 64. minuti, zabio u 70. Promijenili su trenera i sad bi trebao/mogao dobivat vise minuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.