• Infinity
    16.4k
    Rudes najvise muci kapacitet, prema njihovim navodima. Meni nije jasno zasto do sad nisu prosirili postojecu tribinu, jer ista ide u duzinu 75 metara, a ako bi ju pruzili 105 metara kapacitet bi s 1600 isao na 2200. S tim bi rijesili skoro 50% problema s tim kapacitetom. Ostalih 800 bi se vec nekako rijesilo, dio bi mozda HNS i oprostio.

    Al je*e njih i to sto je teren 100 metara, a ne 105.
  • NitkoBitan
    17.4k
    Jos je ostalo tjedan dana do utakmice Istre i Hajduka a za istocnu tribinu je ostalo 300injak ulaznica dok je za zapadnu ostalo 200injak.

    Kada se to jos sitno rasproda mogli bi tovari pocet uzimat karte za sjever na kojem su Demoni. Bas me zanima kako ce domaca publika reagirat na tovare, nije da bas nesto blagonaklono gledaju na to da im je gradonacelnik navijac Hajduka.

    Istra je naglasila kako su obiljezja gostujuceg kluba dopustena samo na juznoj (gostujucoj) tribini.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Istra je naglasila kako su obiljezja gostujuceg kluba dopustena samo na juznoj (gostujucoj) tribiniNitkoBitan

    I na istocnoj isto
    Ja im zavidim i svaka im cast na tome, prakticki cijeli jug i istok budu puni tovara
  • NitkoBitan
    17.4k
    na istocnoj istobbb medimurje

    Kopirano sa Istrine stranice.

    Odjeću i ostale navijačke rekvizite s oznakama gostujućeg kluba dozvoljeno je nositi isključivo na južnoj/gostujućoj tribini.

    Ja im zavidim i svaka im cast na tome, prakticki cijeli jug i istok budu puni tovarabbb medimurje

    Fast est et ab hoste doceri.

    Gro tovara ce potegnut iz svih dijelova Hrvatske u Pulu, dok Dinamovci ne bu na Maksimir u subotu jer su tribine udaljene 30 metara od terena.
  • DrawTube
    4.8k
    Sjever nije nikako kapao od početka prodaje, možda 50ak ulaznica kupljeno, nije neizgledno da stvarno ovi počnu kupovati za Sjever jer je očito da će samo to ostati opcija za dan-dva. Ovo će biti prvi put da se Drosina rasprodala u HNL. Zanima me na kaj će to ličiti s organizacijom i brojkom, na velikim tekmama im redovito fali soma+ ljudi

    Možda bude neka tučnjava na tribini :chin:
  • NitkoBitan
    17.4k
    Zanima me na kaj će to ličiti s organizacijom i brojkom, na velikim tekmama im redovito fali soma+ ljudiDrawTube

    Rekord posjete im je Istra-Dinamo ovo ljeto, oko 5300 ljudi na papiru iako ih je sigurno bilo 6-7 tisuca. Mislim da brojke na vecim utakmicama umanjuju zbog propisa, odnosni zato kaj nema dovoljno zastitara u odnosu na stvaran broj gledatelja. Lovica od ulaznica im tak i tak kapa u dzep nevezano za sluzbenu brojku pa im svejedno.
  • DrawTube
    4.8k
    logično da zato to rade, i to koliko toliko može proći kad umjesto 6000 pišu 5000, ali na stadion gdje gotovo da neće biti praznog mjesta izbaciti brojku 2000 nižu.. pa ako će se nečija mašinerija dići na to bit će to tovarska ,pa kako ako Hajduk rasprodaje stadione gdje god ide sad fali 2000 ljudi, bit će sigurno članaka i bure ako izbace neku manju brojku
  • Krizy
    43.4k
    Plasman novih prvoligaša po sezonama kroz Ligu 10:

    2013./14.
    10. Hrvatski Dragovoljac - 30 bodova

    2014./15.
    5. Zagreb - 46 bodova

    2015./16.
    5. Inter - 47 bodova

    2016./17.
    9. Cibalia - 21 bod

    2017./18.
    8. Rudeš - 40 bodova

    2018./19.
    5. Gorica - 59 bodova

    2019./20.
    8. Varaždin - 36 bodova

    2020./21.
    6. Šibenik - 35 bodova

    2021./22.
    10. Hrvatski Dragovoljac - 19 bodova

    2022./23.
    6. Varaždin - 46 bodova

    Hrvatski Dragovoljac je jedini koji je ispadao odmah u prvoj sezoni nakon ulaska u prvi rang. I to dva puta.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Je li lokomotiva promijenila grafickog dizajenera? (Koliko se sjecam da sam negdje procitao)
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Da, Marcinko je otisao. Stavio je netko bio taj tvit tu
  • Ivdzo11
    4.2k
    Vidim da nisu vise te kvalitete nove najave...
  • Mali Zeus
    13.1k
    Što se tiče Istre i tovara koji dolaze, uz zaluđenost oni dosta rade s navijačima u manjim sredinama, DPH itd., nadam se da će to i naš klub početi raditi u budućnosti tj više se baviti navijačkom bazom van Zagreba. S tim da jedva se bave s bazom u Zagrebu pa je onda dalek put..

    Recimo čuo sam da ekipa iz Bijelo-plavog podcasta ide po školama i dosta radi na promociji navijanja za Osijek, pa su sad nove generacije puno više za Osijek u odnosu na kak je bilo prije di je bilo većinom dinamo ili hajduk.
  • DrawTube
    4.8k
    Nemoj tako dobivamo na dnevnoj bazi AI slike nogometaša kao djece
  • DiddyGuela
    2k
    Sada se zapravo vidi koliko su godine bojkota BBBa ostavile stetu za navijacki puk Dinama. Nazalost tim potezom se napravila steta samoj grupi i ostaloj potencijalnoj fan bazi, najmanje su to osjetili oni zbog koji je bojkot pokrenut.

    Sa druge strane imas tovariju koja po svakom manjem gradicu u Hrv. ima organiziran DPH i grupice od najmanje 10ak ljudi koji organizirano idu po domacim tekmama ali i gostovanjima. Tako je i kod mene, pogledajte samo sazetke kup utakimce iz 2021. Belišće-Hajduk gdje se jasno vidi kako u mjestu koje je udaljeno 700km od Splita sve vrvi od navijaca Hajduka. Jbg, dugogodisnji rad sa postojecom i buducom fan bazom sada ubire plodove.

    Nadam se takvim akcijama u blizoj buducnosti i od naseg kluba i navijacke skupine!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.