• DiddyGuela
    2k


    Naravno. Ovo prije svega. Pitanje je samo zasto mi zadnjih par godina tako slabo radimo sa promoviranjem nasih klinaca u seniore.



    Ako se ne dogovore... to je druga prica. Ali ulazit u dogovore dok mali pregovara oko novog ugovora bi bilo kurvinski.
  • Crni86
    3.9k
    nestanak druge momcadi, srljanje s trenerima juniora/druge momcadi. Ali pogledaj sve igrace koje smo u zadnje vrijeme promovirali u seniorsku ekipu, moro,gojak,franjic,sutalo, gvardiol neki od poznatijih i svi su sticali iskustvo kroz drugu ekipu. I pod hitno treba nac filjalu dal kod nas ili cak idealnije u sloveniji gdje su tereni puno bolji nego kod nas u drugoj ligi.
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    Napisali ste tu dosta stranica i pokušali analizirati tko bi bio najbolje i najisplativije pojačanje a naš trenerski mag na klupi, doktor taktike i nogometne igre je ovo izjavio danas u SN:

    “ Dakle, metaforički kazano, ja želim dovesti "rakete"! Totalno je svejedno koliko imaju godina. Samo da su "rakete". Jeste gledali utakmicu Luksemburga i Bosne i Hercegovine u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo? Dobio je Luksemburg s 4:1. Zašto? Zato što reprezentativci Bosne i Hercegovine nisu mogli trčati intenzitetom kojim su mogli oni iz Luksemburga!”

    Tako da od pojačanja na zimu očekujte transfere iz AK Mladost, pretpostavljam da ćemo im uzeti jednog sprintera na 100m, jednog na 200m, jednog na 400m i jednog dugoprugaša na 5000m.
  • Ban
    698

    Da budemo fer, čovjek također kaže da igrača Dinamove kvalitete danas nije moguće pronaći ispod 5m eura.
  • San Lorenzo
    16k
    Pa prije tri dana se povela rasprava da je jedan od naših problema nedovoljna trka, sad je to isto izjavio i trener.
    Razumijem hejt prema njemu, ali ova izjava mu je na mjestu.
  • austrijanac
    4.2k

    Apsolutno gospon Argentinac, ali HNL je opcenito slaba trkacki.

    A mi dalje od granicnih prijelaza ne znamo.
  • Infinity
    16.5k
    Dobro je skontao. Koga je okrivio?
  • Jaro
    7.5k
    ponovo floskule i polulizam i "nije do mene".
    Dinamo, nit ostali Hr klubovi nit repka nikad nisu tempom ubijali protivnika. Bogme nit brzinom, da imao si po generaciji nekog Olica koji je bio brz, Mandzu koji je bio maratonac, imas sada Broza koji (iako je otisao u mirovinu) moze 5 dana trcati, ali mi cemo uvijek biti nacija Asanovica, Bobana, Sukera, Prosineckog, Modrica, Kranjcara, Majera... Isto tako ce i klubovi u podmlatku imati prvenstveno takav bazen talenata.
    Kaj ce otic dinamov SD (hahaha) u Afriku uzet 4-5 maratonaca, pa na Jamajku po 3-4 sprintera?
    S druge strane SJ dovodi Brodica koji je ono bas prava raketa, em brz, em eksplozivan, em maratonac...
    Svakom recenicom ovaj klaun je meni nize u ocima - a nije nikad bio nesto visoko...
  • marcio amoroso
    36.8k
    On jednostavno ne zna gdje udara. Svakom izjavom to dokazuje.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Čovjek koji bi trebao predvodit zimski remont kaže da ne može naći igrača za Dinamo ispod 5 milje eura.

    Mi smo gotovi.
  • Facke
    3.7k
    Jednostavne onda prijatelj Jakirovic kupite dva igraca za po 5 miljuna eura. Gde je problem? Ojdite v rizik, dignite kredit sve se moze, ak se oce. Ali to se desile nebude.
  • Droljo
    8.2k
    da ne može naći igrača za Dinamo ispod 5 milje eura.Mlađi referent

    Tu se u neku ruku i slažem sa njime. Za dinamo kakav bi ja želio i to je malo za igrače kakve bi htio.. :rofl:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Kad je došao na ljeto pred kraj prelaznog roka kaže da će dovesti par igrača, ali samo igrače za prvih 11.

    Koga dovede?

    Sosu, Halilovića, Kulenovića, Ademija i poslije Thea. Uz to još potpiše Brodića.

    Tko je od njih za prvih 11? Realno samo Theo. 1 od 6!
    Njemu dati da upravlja prelaznim rokom može samo budala.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Njemu dati da upravlja prelaznim rokom može samo budala.marcio amoroso

    Ako je usprkos svemu (a vrlo vjerojatno jest jer se bliži prosinac, a mi još nismo postavili SD-a) Jakir bio ozbiljan kandidat, onda ovaj intervju mora bit njegova eliminacija.

    Tvoj kandidat za SD-a se javno pohvali da ne zna kog bi doveo.
    Na razini da vodiš firmu, kandidat ti kaže “Ali ja ne znam ovaj posao”, i ti mu vratiš “E pa onda dobrodošli!”
  • jedan u nizu
    8.4k
    Treba ga pustiti da odradi jos 3-4 prijelazna roka, i jos 3-4 seta priprema. Ionako smo u remontu momcadi, a remont se ne dogada u jednom prijlaznom roku.
    Taman kada zavrsi remont borit cemo se sa Medicom za ulazak u 3 ligu i imati prave, kvalitetne gradske derbije i punu kranjcu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions