• Ban
    698
    Zanimljiva Matijeva matematika .Zagi

    Računa i Vidovića u to. Nije uračunao Kačavendu koji je isto oko 2-3m. Zaokruži na 10.

    Isplati li se dati 10m na Belju, Vidovića, Kačavendu i Kaneka? Možda se i isplati ako se još barem 5m izdvoji za klasnog stopera, ali to već nije realno.

    Obrana je naš najveći problem. Napadač i desetke su nam dobro pokrivene, tako da mi baš i nije jasna transfer strategija. Jedino Kaneka kao krilo skroz razumijem ako se pokaže dobrim.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    e onda ga treba dovesti pod svaku cijenu. Meni je bilo pravo žao što nije došao onda i otišao u Augsburga. Sad je siguran sam još bolji igrač nego što je bio. Kod nas bi dobio kontinuitet i baš ono što nam treba. Prije njega nego bilo kojeg stranca
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mene zanima koja je otkupna cijena za Kačavendu… Čini mi se da nije upitno da se ide u otkup, a ne vjerujem da je neka niska cifra u pitanju. Nije mi to baš jasno, igrač koji u godinu i pol nije odigrao gotovo ništa nogometa.
  • Ban
    698

    Također. Spominjalo se onomad 5-6m za Kačavendu i Stojkovića zajedno, ali ništa konkretno nije izašlo.
  • Georg Koch
    4.6k
    - Malo nešto... Baš u petak, prije nego sam krenuo za Vinkovce, prvi put smo malo porazgovarali. Prvi put otkako je došao sjeli smo i popričali. Pitao sam ga gdje je problem? Nisam dobio neki konkretan odgovor, tako da niti sam ne znam...

    Beljo o ne igranju i novom treneru.
    Suma sumarum, ne bude li igrao i dalje sigurno ce potraziti srecu negdje drugo. Samo mislim da smo mi daleko od njegovih planova, realno.
  • austrijanac
    4.1k
    Krivak ocigledno produzuje s Loksom i odbija Romu.

    Znaci eto ga na zimu kod nas, cim produzuje ugovor, za 2 milje.

    Sve prolazi, samo poslovi sa Sikicem su vjecni.
  • Neki tip
    21.3k
    Sve prolazi, samo poslovi sa Sikicem su vjecni.austrijanac

    Stoji.

    Međutim, ne mogu se sjetiti Loksinog igrača za kojeg mi je žao što je došao u Dinamo (istinabog preskačem rikverc igrače iz ranijih vremena suradnje), a s lakoćom se sjetim nekoliko igrača za koje mi je žao što nisu dovedeni.

    Nad tom suradnjom je sjena iz vremena "sestrinstva", no ta suradnja je Dinamu donijela, u igračkom smislu, puno više dobroga nego lošeg.
  • austrijanac
    4.1k
    Međutim, ne mogu se sjetiti Loksinog igrača za kojeg mi je žao što je došao u Dinamo (istinabog preskačem rikverc igrače iz ranijih vremena suradnje), a s lakoćom se sjetim nekoliko igrača za koje mi je žao što nisu dovedeni.

    Nad tom suradnjom je sjena iz vremena "sestrinstva", no ta suradnja je Dinamu donijela, u igračkom smislu, puno više dobroga nego lošeg.
    Neki tip


    Ma naravno da nam je ta suradnja, igracki, donijela vise.

    Samo te debilane sa poslovanjem bas bodu u oci.
    Siguran sam da cemo otkupit Kacavendu a potom i s Krivakom dogovorit neki posao.
    Jos cemo im poslat Brodica.
  • Orc123
    8.1k

    Atta, Puljic, Kastrati.....ima ih jos....Krivak da ako se nesto simbolicno da Loxi ili se potpise predugovor na zimu, ali da ga placamo 2-3m eura? Dajte molim vas.....jeste vi njega gledali kad? Decko ima dobar udarac ali ima ga i Bulat pa nakon 3 g u dinamu jedva sad je u prvih 11 iako je rubno u prvih 11...nije igrac prevage a duplo veci talent od Krivaka. Nemojte biti smijesni. Da dovodimo djecu koja su spojila 3-4 tekme u hnl kod seniora i da ga placamo par milja eura. Nek odmah stave kljuc u bravu s takvim poslovanjem! Takvi se igraci dovode dok su u kadetima i juniorima! Sve se svodi na skaut sluzbu za mlade igrace tako i za seniore koja nam je u kurcu! Treba nam SD koji ce ustrojiti to, postaviti ljude jer dinamo takvim mladim igracima moze ponuditi duplo vise od svih ostalih. Ali tko ce to posloziti kad kod nas nitko ne zna tko nam glavu nosi! SD nemamo i pitanje jel cemo ga imati i kad i koga uopce. Raspasoj je u klubu! Sramotno!
  • OsamŠest
    3.5k
    Medijski članak o zainteresiranosti stranih klubova za talentiranog nogometaša Lokomotive uvijek završava s jednim jedinim ishodom - dolaskom u Dinamo.
  • DiddyGuela
    2k
    Treba tu gledati i siru sliku. U pravilu, nasi transferi s Loksom su se pokazali kao najprofitalbilniji u odnosu na transfere s drugim klubovima (npr. Rijekom). Dobili smo igracku kvalitetu koju smo kasnije transferirali s profitom. Tu su svi dobro prosli...Lokomotiva,Dinamo,repka,igrac.

    Kada bi sada ovako kurvinski uzeli Loksi igraca na nacin - mali ima ugovor do ljeta, ajmo ga zakaparit u Sijecnju pa nam dođe za Đ u ljeto - tu bi napravili poprilicno los korak u nekom buducem transferu s Loksom. Tako da mene najmanje brinu transferi igraca iz Lokomotive. Potvrda ovog o cemu pricam je i potpis novog ugovora između malog i Lokomotive sto znaci da nece biti "sucker punch" transfera a mali ce i tako zavrsiti prije kod nas nego vani. 2-3M € za ozbiljnog talenta nije neki strasan novac, vremena kada smo dobivali buduce reprezentativce za 1-2M € je proslost. Potencijal se danas placa puno vise.
  • Orc123
    8.1k

    Znaci mi trebamo paziti da se tko ne uvrijedi na nas, a drugi nek se sprdavaju s nas i nek nam se smiju i iskoristivaju nas....neka, neka...
  • DiddyGuela
    2k


    Ne, trebali bi susjedu mazati ogradu govnetom i onda se cudi kad nas zatjera u PM. Nesto kao sto je Hajduk radio godinama sa Šibenikom recimo.
  • Crni86
    3.8k
    Sve vise u zadnje vrijeme kupujemo decke iz lokomotive. Da mi imamo plan za razvoj mladih igraca, nekakvu filjalu ili kao sto loksa ima jarun za dvojnu registraciju vjerujem da bi bolje razvijali nase juniore. Sumnjam da je prije 4,5 godina Krivak bio veci talent od ijednog naseg juniora jer da je bio bi u dinamu. Druga stvar cemu gomilanje igraca? Rade dat priliku Vrbancicu i Caicu. Mlade igrace si trebamo sami stvarati, a novce trosit jedino na ekstra talente i iskusnije igrace. Zamislite samo da nismo na kacu i stojketa dali 5,6 milijuna eura… i to mora biti dugorocna strategija kluba. Vjerujem da i dalje imamo odlicne talente u skoli ali nemamo plan adaptacije na seniorski nogomet.
  • Crni86
    3.8k
    neces mu maznut govedo… ako se do zime ne dogovore ti slobodno udes u pregovore s malim. Ispadnes korektan o tome obavijestis i sikica. Dogovoris sve s malim i da ispadnes gospodin prema sikicu ponudis 500k eura i da mali dode odmah. To je sve biznis. Onda se i mi moramo naljutiti kak je od nas trazio 5,6 milijuna eura za kacu i stojketa. Lokomotiva ima viziju zas prodaje igrace bas u dinamo a to je zato jer ugovore postotak od sljedeceg transfera jer znqju da ce dinamo najbolje dalje preprodat igraca. I zato ni jedan igrac lokse nece otic prije u hajduk ili neku sampdoriju nego u dinamo. Cista matematika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions