• Paggini
    21.2k

    sumnjam i da mu se sjedi na klupi u ispodprosječnom Bundesligaškom klubu
  • Ban
    698
    Do 3-4m se Beljo itekako isplati. Sve iznad toga je previše. Vjerujem da bi za 5-6 i Tyukavin bio dostupan (sa izdašnim postotkom od sljedeće prodaje), a on je duplo bolji igrač i 3x veći potencijal od Belje. Sposoban i zamijeniti Petka ako ode na ljeto.
  • Droljo
    8.1k
    Moje želje, moji snovi...
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    uh Mia, kakva propustena prilika mladog Graža, bili prije xy godina na kavi.Gražvydas Mikulėnas

    Vraćam se na ovo samo da bih pustio suzu za tebe. O Miji ne treba riječi trošiti, ali i mlađa sestra je isto top
  • Captain America
    17.7k
    Radije 4.5 milijuna za Belju nego za Vidovića u situaciji gdje već imaš Vrbu i možda Stojkovića i Kačavendu.
  • Droljo
    8.1k
    Radije 4.5 milijuna za Belju nego za Vidovića u situaciji gdje već imaš Vrbu i možda Stojkovića i Kačavendu.Captain America

    Apsolutno
  • Patak
    2.9k
    Pa što nisu Stojković i Kačavenda krila, a Vidović neka desetka. U tom slučaju Beljo kao devetka nije konkurent ni jednom od navedenih?
  • Captain America
    17.7k
    I Stojko i Kača su znali igrati i 10ke i krila u Lokomotivi. Ja sam mišljenja da nam je s limitiranim budgetom bolje dati 4.5 milijuna za Belju nego za Vidovića kad već tu poziciju imaš pokrivenu. Ništa protiv Vidovića, ali to je stvarno ogroman novac za negoruću poziciju, a može ti ga Bayern uzeti već idući prijelazni rok za 11.
  • Ban
    698
    Pa što nisu Stojković i Kačavenda krila, a Vidović neka desetka. U tom slučaju Beljo kao devetka nije konkurent ni jednom od navedenih?Patak

    Sva trojica su desetke, s tim da je Vidović više neki SS. Igranje bilo koga od njih na krilu je krpanje pozicije.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ovako je stanje sa Vidovićem:

    - mi nećemo dati 4 milijuna za njega
    - Bayernu on ništa ne znači jer nije baš toliki talent da bi računali na njega
    - Bayern neće dobiti od nikoga ponudu veću od cca 2 milijuna (barem mislim)

    Ova klauzula od 4 milje nije u kamen zapisana i može se mijenjati. Logičan je slijed događaja da će se Dinamo i Bayern dogovoriti i sniziti otkupnu klauzulu na otprilike 2 milijuna. Bayernu dobro jer će dobiti makar nešto za igrača na kojeg ne računa a Dinamu dobro jer neće biti preskup.
  • Jaro
    7.4k
    Do orije mjesec dana smo zazivali da odmah daju kaj treba, danas ne valja i necemo gs otkupiti. Nismo isti, jos smo gori..
  • Captain America
    17.7k
    Ja sam odmah rekao da se pričeka s maštarijama jer su najozbiljniji protivnici protiv kojih je dobro izgledao bili Belupo i Rudeš. Ovo što on igra zadnjih mjesec i pol je razina Halilovića pred kraj staža u Dinamu.
  • Mihaljević
    9.8k
    Belju se može dobiti i za manje od 3 milijuna...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Do orije mjesec dana smo zazivali da odmah daju kaj treba, danas ne valja i necemo gs otkupiti. Nismo isti, jos smo gori..Jaro

    Ma bas, ja ne znam ovi sto pisu odakle im takve informacije uopce tako da ne uzimaj to nista zaozbiljno.

    Ovako je stanje sa Vidovićem:

    - mi nećemo dati 4 milijuna za njega
    - Bayernu on ništa ne znači jer nije baš toliki talent da bi računali na njega
    - Bayern neće dobiti od nikoga ponudu veću od cca 2 milijuna (barem mislim)
    Maksim Maksimirski

    Jel ovo Vlatka sapnula
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    e to bi onda bilo top buraz. I čini veliku razliku. Vidovic za 2 milje je top kupovina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions